Skocz do zawartości

Decision 2.0


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Z Melo to jest tak, że w jego przypadku rozgłos będzie zależny od wyboru. Jeśli zostanie, to pewnie większość nie będzie się tym jakoś szczególnie zajmować. Jeśli natomiast wybrałby Chicago albo Lakers to już co innego.

 

LeBron ma ten komfort(choć generalnie nie wiem, czy go to obchodzi), że niezależnie od tego, co wybierze, wokół jego decyzji będzie spoooro szumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to komfort, może nie zwracać na to większej uwagi, ale odnoszę wrażenie, że zombie w Cleveland spalą mu chatę albo przynajmniej spróbują jeżeli nie wróci do Cavs. Mogę się oczywiście mylić, ale przedziwne jest zachowanie tych ludzi w Ohio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skumajcie przede wszystkim jedną rzecz.

 

To nie LeBron chodzi do prasy codziennie i organizuje konferencje, gdzie zdradza swoje przemyślenia, a media nakręcają tą karuzelę.

 

LeBron odstępił od kontraktu i robi to, do czego ma pełne prawo każdy zawodnik - od Gortata, przez Arizę, Williamsa i innego Birdmana - rozgląda się po rynku i szuka najlepszego dla siebie rozwiązania. Bo będzie w tym miejscu grał najprowdopodobniej najbliższe 4 lata.

 

To że liga szcza po portkach gdzie to Bron nie pójdzie to nie jego zasługa, a poziomu jaki prezentuje. Nie podpisze przecież kontraktu byle gdzie, żeby zaspokoić ludzą ciekawośc. Ważą się losy składu w Heat - zapewne dał Patowi jakieś pole manewru, leaka zrobi agent, albo jakis GM i mamy newsy, które są c***a warte. 

 

Ważą się też losy innych potencjalnych zainteresowani - każdy z nich sprawdza swoje opcje i szuka rozwiązania. 

 

Czego tu nie kumać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze nie chodziło raczej o wymianę w kształcie Wiggins <--> Love. Raczej jakiś pakiet z Waitersem i/lub Tristanem czy coś takiego. Formalnie chyba da się sprowadzić Love'a do Cavs po podpisaniu LBJ i mam na myśli realne możliwości.

Ale wtedy w drugą stronę musi pójść podobna ilość gotówki co oznacza że sam Wiggins + przyszłe picki to za mało. Nawet dorzucenie Varejao nie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo imo czeka na LeBrona, bo chce mieć własne decision.

 

Jak James ogłosi w tym samym dniu, to na niego spadnie największe zainteresowanie.

 

all about ego

Wydaje mi się, że to nie to. Gdyby o to chodziło to już by ogłosił, bo teraz nawet jak to zrobi po Jamesie to i tak będzie w cieniu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy w drugą stronę musi pójść podobna ilość gotówki co oznacza że sam Wiggins + przyszłe picki to za mało. Nawet dorzucenie Varejao nie wystarczy

Tak jak mówi Mentor, nie chodziło mi o Wigginsa+picki i koniec, źle to sformułowałem. Chciałem tylko podać przykładową podstawę do rozpoczęcia negocjacji.

 

Varejao pewnie Cavs nie będą chcieli poświęcać, więc pewnie szukaliby czegoś typu Waiters+Bennett+Thompson, a jeśli Wilki powiedziałyby, że albo Cavs dają Wigginsa, albo nie ma gadki, to wtedy Cavs pewnie próbowaliby coś kombinować z Wiggins+Bennett+Thompson.

Natomiast wg mnie wszystko rozbija się o to, co powie LBJ, bo jeśli nie będzie koniecznie chciał Lova w ekipie, to ja na miejscu Cavs zostawił bym głęboki skład, ewentualnie poszukał jakichś mniejszych wymian(np. z Waitersem w roli głównej, którego wielu by przygarnęło z chęcią).

 

Kyrie-Wiggins-LBJ-Thompson-Varejao lub ewentualnie ktoś inny do frontcourtu - pozyskany w tradzie Waitersem.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz serio

Pierwsza telewizyjna szopke krytykowalem bo i krytyki wymagała, ale teraz? Co takiego zlego robi James? Spotyka sie z Rilesem a jego agent szpera na rynku? So what!

Mamy FA, jakiegokolwiek FA, ktory aktualnie nie jest pod kontraktem. Co taki gracz robi? Sprawdza rynek pod kątem tego co dla niego najlepsze

Żadnych tv shows z tego nie robi, gada z klubem. Myslisz sobie- facet szuka, moze ciut za dlugo ale to dopiero poczatek offseason, pełen luz

A teraz to samo robi James. Swiat oszalał, F5 co minute bo może cos wiadomo. Epitety ze frajer buc wiazdeczka

O ile ktos podchodzi do tego z przymrużeniem oka to ok, ale na niektórych serwisach ludziom pognily chyba mózgi

Facet do tej chwili nie zrobil nic za co powinien byc hejtowany, no moze poza niedotrzymaniem obietnicy o not3, not4 itd ale to juz temat na inna dyskusje

A Ty cały jesteś, czy coś Ci niedobrego Polska Służba Zdrowia zrobiła??

 

Nie chcę mówić w imieniu całego forum, ale wiesz.. Martwimy się.

 

Z tym wariowaniem ludziów, to po prostu irytacja czysta jest. Pół ameryki i forum w Polsce czeka na decyzję, jak na ostatni odcinek jakiegoś kultowego serialu. Serialu, który choć widownie ma megaliczną, to pod koniec już ludziom się trochę przejadł i chcą happy endu, żeby z czystym sumieniem usiąść do kolejnego serialu, lub jakiegoś melodramatu może...

 

No a ten zasrany ostatni epizod, jest przekładany z dnia na dzień, ludzie paznokcie domownikom obgryzają, bo swoje już dawno wszamali, a jakieś wredne chamy mediami zwane próbują wciąż spojlerować, więc nie ma się co ludziom dziwić, że werbalnie się wyżywają na kim popadnie i psy na całej obsadzie i dublerach wieszają, o kamerzystach, kostiumografach i stróżach nocnych nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty cały jesteś, czy coś Ci niedobrego Polska Służba Zdrowia zrobiła??

 

Nie chcę mówić w imieniu całego forum, ale wiesz.. Martwimy się.

 

Z tym wariowaniem ludziów, to po prostu irytacja czysta jest. Pół ameryki i forum w Polsce czeka na decyzję, jak na ostatni odcinek jakiegoś kultowego serialu. Serialu, który choć widownie ma megaliczną, to pod koniec już ludziom się trochę przejadł i chcą happy endu, żeby z czystym sumieniem usiąść do kolejnego serialu, lub jakiegoś melodramatu może...

 

No a ten zasrany ostatni epizod, jest przekładany z dnia na dzień, ludzie paznokcie domownikom obgryzają, bo swoje już dawno wszamali, a jakieś wredne chamy mediami zwane próbują wciąż spojlerować, więc nie ma się co ludziom dziwić, że werbalnie się wyżywają na kim popadnie i psy na całej obsadzie i dublerach wieszają, o kamerzystach, kostiumografach i stróżach nocnych nie wspominając.

w gipsie, ale caly;)

 

A to z serialem pasuje do jak poznalem wasza matke...

 

przekladanie nie ma miejsca bo przeciez James nie ustalal nigdzie i z nikim deadline'u.

Ustalil spotkanie z Rilesem i sie na nim zjawil, o zadnym innym terminie nic mi nie wiadomo

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://fivethirtyeight.com/features/lebron-james-shouldnt-stay-in-miami-or-go-to-cleveland/

 

Dobry artykuł, dużo fajnych statystyk, m.im. przełożenie zwycięstw w RS na późniejsze szanse na wygranie mistrzostwa. Ewidentnie LeBron kierując się chęcią wygrywania powinien zwrócić się w stronę Houston Rockets - tak wynika z tych statystyk. Jak komuś się nudzi to może poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.