Skocz do zawartości

Decision 2.0


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

osobny temat chyba bedzie konieczny

 

Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA 30s

The Miami Heat-LeBron James meeting in Las Vegas has ended, a league source tells Yahoo Sports

Podobno lebron na swojej stronie lebronjames.com ma dzisiaj podac jaka decyzje podjal, chodza ploty ze wraca do Cavs. Nie powiem ale lekko sie podhajpowalem po tej calej szopce Melona moze cos w koncu jest na rzeczy i bedziemy mieli power shift w lidze

 

Cavs z miejsca stana sie najlepsza druzyna w lidze, ale dlaczego, dla tego ze rozpadnie sie Miami

 

http://www.sheridanhoops.com/2014/07/09/sheridans-top-25-free-agents-july-9-edition/

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cavs z miejsca stana sie najlepsza druzyna w lidze, ale dlaczego, dla tego ze rozpadnie sie Miami

Chyba kpisz?

Nie ma szans ani z OKC, ani tym bardziej z SAS, przy dobrych wiatrach może wschód przejdą. Para Varejao+TT to jakieś lata świetlne od mistrzowskiego frontcouartu, Waiters to cancer, który dla contendera nie daje completnie nic. Irving od biedy może robić za drugą opcję, ale też nic wybitnego.

Chciałbym, żeby w końcu Lebron zagrał z klasowym podkoszowym defensorem, marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzasz z okresleniem ze z miejsca stana sie najlepsi w lidze. Tej jednej cegielki im bedzie na pewno jeszcze brakowalo. Sam LBJ tego nie pociagnie, vide ostatnie finaly. Poza tym wolnej agentury Jamesa nie nazywalbym decision 2 bo nie ma takiej szopki itd. Nie kazdy musi w pierwszy dxien oznajmiac swiatu o swoich planach. Patrzac na przebieg wydarzen wokol Brona z ostatniego czasu wcale mnie to nie dxiwi, ze troszke trzyma w niepewnosci. Na pewno nie bezpodstawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze James zdaje sobie sprawe, ze z obecnymi Cavs nic w tym sezonie nie osiagnie, ecf to mysle max, ale potencjal skladu jest spory, na bank wiekszy niz w miami z przyspawanym Wadem. Za rok bedzie duzo fajnych FA, a tymczasem mozna zaczac "lepic" Wigga i Irvinga.

 

wiem, ze pisze jak o fakcie dokonanym, ale cos mnie pieta swedzi, ze to juz klepniety deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breaking News: LeBron James is returning to the Cleveland Cavaliers, a source tells Chris Sheridan!

 

Zna ktoś tego gościa? Można traktować go chociaż na wpół poważnie?

 

Pewnie. Ostatnio pisał, że Melo i Gasol idą do Heat. Aż żałuję, że go nie śledziłem w poprzednich offseasons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowu okazuje się, że Lebron bedzie miał najgorszy support ever. Na to czekałem

Lebron ma zawsze najgorszy suport idzie się do tego przyzwyczaić :P

 

Matko jaki to będzie powrót na łono Cavs wiary, jeszcze miech temu życzyli organizacji aby przestała istnieć teraz będą trzymać kciuki za zdobycie mistrzostwa dla "ukochanego" Cleveland czy tam Jamesa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą spiralę głupoty nakręcają media i ludzie, którzy się tymi wszystkimi doniesieniami, wpisami o sources podniecają.

 

Sam James nie ma powodów, żeby się spieszyć. Jego życie, jego wybór, a nam lub części z nas po prostu brakuje zwykłej cierpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.