Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

Boston jest 2 zwycięstwa od PO. Zawsze mozna zrobic deal w stylu 2 picki za 1 i przesunąc sie wyzej w drafcie, tym bardziej przy takiej ilosci pickow jaką Boston dysponuje.  Dlatego nie ma mowy juz o zadnym tankowaniu. I Danny jak i Stevens o tym wiedzą. Tym bardziej, ze PO są praktycznie na wyciągniecie ręki przy dobrych lotach a do tego terminarz jest calkiem przyjemny.Granie w Playoffs dla tych wszystkich młodziaków bedzie najlepszym doświadczeniem jakie mogliby mieć.Taki Smart czy Young już w swoim rookie sezonie pobiegali by w PO. Piękna rzecz dla nich.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można teraz odpuścić. Nie po to młodzi walczą, żeby nagle nakazać im nadstawiać dupy komu popadnie. Niech lepiej jak najdłużej myślą, że wejdą do PO i niech jak najdłużej sobie o to powalczą. Pick według mnie będzie w okolicach 10, więc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można teraz odpuścić. Nie po to młodzi walczą, żeby nagle nakazać im nadstawiać dupy komu popadnie. Niech lepiej jak najdłużej myślą, że wejdą do PO i niech jak najdłużej sobie o to powalczą. Pick według mnie będzie w okolicach 10, więc nie jest źle.

Dokładnie tak. A jeśli juz chodzi o kogoś koło top 10 to ja bym chętnie przywital w Celtics Kevona Looneya :smile: Koleś ostatnio trzepie za 3 aż miło, a do tego jego gra jako całokształt jest świetna. Strasznie uniwersalny gracz :smile: No i gra na pozycji SF czyli w Bostonie w sam raz :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=SvGgtLm5lng

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofensywnie spoko, wingspan tyż - ale czy nie jest zbyt wolny, by kryć trójki NBA? + z takim zacięciem zbiórkowym bym du dodał 5 kg i na pf go, w wir walki. Nie chcecie go odpuścić na rzecz Suns ;) ? Daliśmy Wam Bentleya :grin:

Kto wie :grin: Wgl ten draft jest taki trudny do określenia top 10 ,że szok. Każdy z dnia na dzien lata po innych miejscach w mockach itp :grin: Rok temu to jeszcze jakoś mniej wiecej dalo sie okreslic te top 8. Tutaj to zagadka. Ale pewne jest to, ze Boston skupi sie najbardziej na C i SF.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie trza przyznac ze rusza sie jak mucha w smole ale mozliwe ze przy grze Bostonu przybierze na zwinnosci, gdyby urodzil sie 10 lat wczesniej i trafil do Bostonu to moze Rondo w latach 2006-2012 kreowal mu troje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i typek nie jest bardzo proporcjonalny,ale Celtics dużego wyboru nie mają.Jeśli jakimś cudem Danny nie wyczaruje nam Townsa,a przypuśćmy,że mamy ten sam seed co teraz,to ja tu widzę Looneya,Oubre,Hezonję.Niżej nie ma co szukać bo same PF-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycje w NBA nie istnieją.

 

PJ Tucker zaczynał jako PF, a Robbie Hummel skończył jako C.

 

Ja nie mówię o literkach przy nazwisku, ale faktycznej pozycji na parkiecie. Looney jest za wolny i ma za słaby kozioł na tę pozycję. Nie widzę sensu w przestawianiu go na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.