Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli są szanse na PO, te czemu wymienili Rondo? No i powinni grać więcej w takim razie pozyskani Wright i Joe, ale może trener ich tak nie ceni jak ja :/

 

A co oznacza sam play-off na wschodzie  z jakimś ujemnym bilansem ? Na pewno nie oznacza silnej drużyny. Więc czasami lepiej postawić na przebudowę mimo szansy na play-off. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 picków przez najbliższe 4 lata... WoW 

Ciekaw jestem ile  z tych picków bedzie wykorzystane przez Boston w drafcie a ile wlepione w jakąs paczke za kogoś lub inny tego typu deal.  :rapture:

Danny ruszył z przebudową na pełnej piź****.
Tryb tank : On
Cieszy to, ze teraz sporo minut powinien dostawać Young, ktory ostatnio pokazuje sie z fajnej strony. 
Role SF'a w s5 pewnie teraz przejmie Crowder.





 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge robi to co powinien zrobić już rok temu. Chodzi mi o wymiane Greena i oczywiście Rondo. Wright to był oczywisty ruch i zaraz pewnie poleci Thornton, Nelson i może Bass.

 

Ktoś na rgm rozpisał jakie Boston dostanie najprawdopodobniej picki(np. za Wrighta raczej dwa razy 2nd round niż jeden 1st):

"2015: BOS 1st, LAC 1st, PHI 2nd, BOS 2nd, WAS 2nd
2016: BOS 1st, BKN 1st, DAL 1st, CLE 1st, PHI 2nd, MIN 2nd, MIA 2nd, DAL 2nd, CLE 2nd
2017: Best of BOS/BKN 1sts, MIN 2nd, CLE 2nd
2018: BKN 1st, BOS 1st, BOS 2nd
2019: MEM 1st, BOS 1st, BOS 2nd"

 

Dużo tego.... :D Ciekawi mnie jak to wszystko zostanie wykorzystane przez DA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że w zespole w przyszlym sezonie zostanie: Wallace, Bradley, Smart, Turner, Nelson, Olynyk, Zeller, Young, Sullinger, Crowder, to będzie zapełnione około 36 milioniami w salary. Czyli praktycznie zostaje jeszcze druga połowa na kontrakty dla wolnych agentów. Wg mnie Ainge odwala świetną robotę robiąc miejsce w salary a do tego jeszcze są picki, którymi Danny może bedzie handlował bo jest ich od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pick Netsów jest jakoś zastrzeżony ? Bo jeśli nie to może być cholernie cenny.

Od Netsów nic nie jest zastrzeżone. :D

 

Inne picki już mają przeważnie jakąś protekcję. Wiem na pewno, że ten od Clips nie ma też żadnej i dlatego liczę, że LAC zaczną jak najszybciej pikować w dół, jakaś szansa na to jest. Mała bo mała, ale zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy plus, ze DA swoimi ruchami glownie wzmacnia Zachod a nie Wschod - jedyny wyjatek to ta wymiana z Cavs przed sezonem. Ogrom pickow, nawet tych drugorundowych jak Soty w 2016 i 2017 moga mu dac spore pole manewru w lato 2016 i rozbicie banku. Swietne ruchy za strony Bostonu, teraz musza liczyc na rozwoj mlodziezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dobrze, że pozbyli się Greena, bo można będzie ogrywać Younga, niby dobrze, że dostali kolejny pick (to, że dość odległy to nawet na plus, że w 2015 i 2016 1st rounderów mają od groma), niby dobrze, bo zanosi się na wysoki pick w tym roku, ale mimo wszystko jakiś niedosyt jest, myślałem, że więcej będzie można za niego dostać. Szkoda, że Aingowi nie udało się wciągnąć w tę wymianę Adamsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana z Greenem będzie trójstronna.

Boston odeśle Greena do Memphis,w zamian dostanie Prince'a(spadające 7mln z hakiem) i pierwszorundowy pick oraz Austina Riversa z Pelicans(spadające 2,5mln).

Danny ostro czyści salary,zabiera picki,zachowując najmłodszych graczy z największym potencjałem.Że tak powiem:

 

:smile: Good job Danny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.