Skocz do zawartości

Boston Celtics 2014/15 Celtic Pride


Ice

Rekomendowane odpowiedzi

Z Rondo poszło szybko i sprawnie, o ile samo pozbycie się Rajona na plus, to już to co za niego dostali dupy nie urywa. Za późno się zdecydowali, jeszcze przed sezonem pewnie mogliby wyciągnąć więcej. 

 

Teraz priorytetem powinny być wymiany Greena i innych, z którymi przyszłości nie ma sensu wiązać, a można coś wartościowego dostać (Bass, Thorton, może Turner, chłopaki z Dallas). O Play-off nie ma się co szarpać, bo szanse praktycznie żadne. Dać pograć młodzieży, porażki same przyjdą i może jakiś wysoki pick uda się wyhaczyć. Tym bardziej, że ten przyszły draft zapowiada się ciekawie dla Bostonu, takiego Townsa czy Johnsona warto by przygarnąć. Szczególnie ten pierwszy wydaje się perfect  fitem dla Celtów, nieźle powinien bronić, do tego świetny jumper, szeroki range. Do systemu Stevensa jak znalazł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, co byłoby skłonne oddać GSW za Wrighta. 

Kolejny pick? Chyba już starczy....

 

A Suns nie potrzebowaliby Wrighta? Jakaś paczka wokół niego za np. Thomasa. Myślę, że backcourt Thomas/Smart mógłby funkcjonować o wiele lepiej niż Smart/Bradley. 

 

Martwi mnie gra Sullingera ostatnio. Wygląda jakby miał jakiegoś focha, nie chciał rozmawiać z mediami(tak samo Green zresztą). Mam nadzieję, że się jakoś przebudzi. A i nie bardzo rozumiem jaki jest sens wystawiania Nelsona w s5 kosztem Smarta? Powinniśmy ogrywać Marcusa jak najwięcej, zwłaszcza jak już nie ma Rondo.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pick? Chyba już starczy....

 

A Suns nie potrzebowaliby Wrighta? Jakaś paczka wokół niego za np. Thomasa. Myślę, że backcourt Thomas/Smart mógłby funkcjonować o wiele lepiej niż Smart/Bradley. 

 

Martwi mnie gra Sullingera ostatnio. Wygląda jakby miał jakiegoś focha, nie chciał rozmawiać z mediami(tak samo Green zresztą). Mam nadzieję, że się jakoś przebudzi. A i nie bardzo rozumiem jaki jest sens wystawiania Nelsona w s5 kosztem Smarta? Powinniśmy ogrywać Marcusa jak najwięcej, zwłaszcza jak już nie ma Rondo.

Nelson zagrał w s5 ponieważ wrócil do Orlando.Nastepne mecze juz tylko i wyłącznie ławka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd to info?

Tak myśle, ale z drugiej strony aż tak bardzo by robili ,,prezencik'' Nelsonowi z tym powrotem ? Już co jak co wyszedl w s5 czy nie ale wczorajszy występ mozna zaliczyc do udanego w jego wykonaniu, świetne passy i wizja na parkiecie.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jameer Nelson to człowiek "S5". Ostatni raz w startowej piątce nie wyszedł w sezonie 2005/2006, a więc bardzo ładny serial i nie powinien mu tego przerywać paziu stażen Smart albo Bradley. W ogóle szacunek dla Nelsona, że w erze rozgrywających "niby" taki słaby playmaker  przez tyle lat startuje zawsze w S5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie do końca rozumiem, w jakim kierunku zmierza Boston. Wydaje się, że najważniejsi na chwilę obecną dla nich gracze to: Sullinger, Smart, Young, Olynyk i powinni chyba się skupić na ich rozwoju? Taka się składa, że cała grupka całkiem dobrze do siebie pasuje i nie wiem czemu dostają tak mało minut i to kosztem osób, które raczej nie są w planach przyszłościowych klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Young i Smart powinni coś koło 30min. Sullinger-Smart-Zeller ma sens, ale czemu Bass dostaje minuty kosztem Wrighta nie wiem. Tak czy siak, jestem zwolennikiem, jak klub daje jak najwięcej szans pierwszorundowym pickom, jeśli nie ma szans na PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Young i Smart powinni coś koło 30min. Sullinger-Smart-Zeller ma sens, ale czemu Bass dostaje minuty kosztem Wrighta nie wiem. Tak czy siak, jestem zwolennikiem, jak klub daje jak najwięcej szans pierwszorundowym pickom, jeśli nie ma szans na PO.

 

Problem w tym, że szanse na PO są. I nie zdziwię się jak ekipa dostanie wolną rękę w walce o to. Jak im się uda i nawet wylecą w I rundzie to takie doświadczenie się przyda. Wg mnie bardziej niż kolejne picki w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat granie po 20-25 minut młodym graczom często pomaga się w spokoju rozwinąc. Ibaka, Harden, George - ich zespoły nie grały o PO. Zresztą podobne minuty miał Kawhi. Jedna slrawa, kiedy gracz jest zajebisty od razu po koledżu i napierdala, inna sprawa jak Smart robi per 36 11/4,5/3,8 i ma daleką drogę przed sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto podkreślic to, że w pierwszych 5 meczach Smart miał 24 % za trzy,a  potem po kolejnych 14 meczach ma 40,5% a więc widać progres jeśli chodzi o ten element.Zdecydowanie poprawił selekcje rzutu.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że szanse na PO są. I nie zdziwię się jak ekipa dostanie wolną rękę w walce o to. Jak im się uda i nawet wylecą w I rundzie to takie doświadczenie się przyda. Wg mnie bardziej niż kolejne picki w drafcie.

Jeśli są szanse na PO, te czemu wymienili Rondo? No i powinni grać więcej w takim razie pozyskani Wright i Joe, ale może trener ich tak nie ceni jak ja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są szanse na PO, te czemu wymienili Rondo? No i powinni grać więcej w takim razie pozyskani Wright i Joe, ale może trener ich tak nie ceni jak ja :/

Crowder w ostatnich 5 meczach dostawał : 2 razy po 25 minut i 3 razy po 15 minut i bardzo dobrze sie spisywał.Wright to inna para kaloszy, pewnie przez to, że na ławce też jest Bass,Olynyk i trudno rozdzielać minuty.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crowder w ostatnich 5 meczach dostawał : 2 razy po 25 minut i 3 razy po 15 minut i bardzo dobrze sie spisywał.Wright to inna para kaloszy, pewnie przez to, że na ławce też jest Bass,Olynyk i trudno rozdzielać minuty.

Oki, ogólnie to mnie trochę przekonaliście, chociaż ja mimo wszystko nadal bym to inaczej widział:

 

PF/C: Sully+Wright+Zeller+Olynyk

PG/SG/SF: Smart+Bradley+Green+Crowder+Young

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Young i Smart powinni coś koło 30min. Sullinger-Smart-Zeller ma sens, ale czemu Bass dostaje minuty kosztem Wrighta nie wiem. Tak czy siak, jestem zwolennikiem, jak klub daje jak najwięcej szans pierwszorundowym pickom, jeśli nie ma szans na PO.

 

Młodzi muszą sobie na te minuty zapracować. Dawanie z góry 30 minut debiutantom, którzy nie są gotowi do gry na takim poziomie, też nie jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Young i Smart powinni coś koło 30min. Sullinger-Smart-Zeller ma sens, ale czemu Bass dostaje minuty kosztem Wrighta nie wiem. Tak czy siak, jestem zwolennikiem, jak klub daje jak najwięcej szans pierwszorundowym pickom, jeśli nie ma szans na PO.

 

Póki co priorytetem dla Bostonu jest wymiana zbędnych im w przyszłości graczy, takich jak Bass, Thorton czy Wright. Żeby cokolwiek za nich mogli dostać to muszą grać, inaczej nich ich nie weźmie. Myślę, że tak będzie to trade deadline, wówczas minuty Younga powinny iść w górę, może i Smart dostanie z 5 minut więcej. Olynyk i Sully grają tyle ile powinni. 

 

 

Jeśli są szanse na PO, te czemu wymienili Rondo? No i powinni grać więcej w takim razie pozyskani Wright i Joe, ale może trener ich tak nie ceni jak ja :/

 

 

tam chyba do końca nie wiedzą o co grają. Tzn Ainge chce tankować, stąd wymiana Rondo bo w tym sezonie był zbędny, a po sezonie będzie przepłacony i widocznie Ainge uznał, że on go przepłacać nie ma zamiaru. Stevens i gracze grają najlepiej, jak mogą. Na PO i tak są za słabi i nie awansują, ale trudno oczekiwać, aby odpuszczali mecze. I tu robota dla Ainga - musi zrobić takie wymiany, żeby grali słabiej w tym sezonie, a przy okazji wyciągnąć jakieś fity na przyszłość. Następny do wymiany pójdzie Green, mam nadzieje, że i na Bassa, Thortona, czy Wrighta też chętni się znajdą. 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.