Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak porównuj sezon NBA do IO i przeciwników pokroju Nigerii i Angoli. Co do znajomości angielskiego...

 

Wiesz co? Wygrałeś, ja chyba jestem za malućki żeby móc gadać z kimś tak oświeconym jak ty. Boję się, że znów zacząłbym odpisywać w sposób agresywny, więc wybacz mi łaskawie, że śmiałem się z Tobą nie zgodzić w jakimkolwiek temacie. Obiecuję poprawę i ze skruchą całuję pierścień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jaki jest plan Lakers na ten sezon? Myślałem, że to będzie szorowanie dna + nabijanie punktów Bryanta, a priorytet to mimo wszystko obrona picku. Ale jak tak będą im się zdarzały regularne zwycięstwa z drużynami, które także rywalizują o bycie jak najniżej, to średnio widzę realizację takiego założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by ten deal był tak blisko. Ale wtedy LAL by się chyba przez długi okres nikt nie postawił.

 

 

Ale to była raczej dziennikarska wrzuta ;-)

 

nah, raczej nie zwykła plota, ale nie wiem na ile było blisko

 

Tak się zastanawiam, jaki jest plan Lakers na ten sezon? Myślałem, że to będzie szorowanie dna + nabijanie punktów Bryanta, a priorytet to mimo wszystko obrona picku. Ale jak tak będą im się zdarzały regularne zwycięstwa z drużynami, które także rywalizują o bycie jak najniżej, to średnio widzę realizację takiego założenia.

 

odpuszczać sezon z góry przy tak małej szanse na zachowanie picku to nigdy nie był plan Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu miło, temu miło. Niech ten Kobe lepiej wraca. 

 

Jesteśmy na 6 miejscu przed loterią w tej chwili. Jazz grają coraz fajniej, może po powrocie Rubio wpadną też jakieś zwycięstwa Minny, nie ma co się napinać. 

 

Trzeba walczyć, a Kobe odpoczywa, zamiast pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden zawodnik w historii, a raczej prehistorii, rozegrał sezon ze średnią punktów powyżej 24 na mecz i gorszą skutecznością od Kobego. Żałośnie to wygląda. Chyba już najwyższa pora, żeby przejść w Grant Hill mode z ostatnich sezonów, tylko czy ego pozwoli na to Bryantowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden zawodnik w historii, a raczej prehistorii, rozegrał sezon ze średnią punktów powyżej 24 na mecz i gorszą skutecznością od Kobego. Żałośnie to wygląda. Chyba już najwyższa pora, żeby przejść w Grant Hill mode z ostatnich sezonów, tylko czy ego pozwoli na to Bryantowi?

Odpowiem w stylu reklam Kobego:

 

"No, you're welcome."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że od razu bez Kobe'go był to najlepszy mecz w sezonie i Lakers zagrali w stylu "showtime". Wiele efektownych zagrań i super dzielenie się piłki. Jedyny, który mi się nie podobał w tym meczu to Jordan Hill, który z każdym spotkaniem sezonu jest coraz słabszy.

 

Wszyscy wyglądali dzisiaj na spuszczonych ze smyczy, a najbardziej korzystali na tym Young, Lin, Ellington, Price oraz Davis. Chłopaki dali odpowiedź Kobe'mu, że bez niego też dają radę. Dla kibiców Lakers jest to zdecydowanie mecz do obejrzenia, bo najlepszy w wykonaniu LAL, a do tego bardzo efektowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.