Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2014/15 - Tankdelphia / Hinkiepalooza


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to znaczy, że zagra jeszcze w tym sezonie?

nie, nie wydaje mi się by to było możliwe, przynajmniej nic innego niż to co do tej pory słyszeliśmy nie czytałem. raczej z wiadomych względów nie ma żadnej presji w Philadelphii na jego występy już teraz, jeszcze pod koniec stycznia nie biegał normalnie, więc wniosek jest raczej oczywisty. nawet gdyby mógł zagrać to chuchają na zimne, naturalna kolej rzeczy.

 

podobno bardzo poprawił rzut, fadeawaye, trójki na treningach rzuca regularnie, jestem ciekaw czy wizja frontcourtu Towns-Embiid nie zmotywuje Hinkiego do jakiegoś działania o czym wspominałem w innym temacie.  uwielbiam Noela, ale jeżeli poszczęści się w loterii to Hinkie ma mnóstwo kart w rękawie żeby działać, a ten draft jest na tyle mocny żeby zbudować na nim przyszłość klubu na kilkanaście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=7ep5rR3pVDY

 

to jakiś kosmos jakie ma szybkie łapska i jak dobrze czyta grę Noel. w rookie season najwięcej steali razem z Millsapem spośród wszystkich wysokich, top6 w blokach (a może i podskoczy biorąc pod uwagę tendencję wzrostową), top10 jeżeli chodzi o skuteczność rywali spod obręczy, świetny pick and roll defense, jedyne, czego mu brakuje, to obrony jeden na jeden, i to dlatego, że po prostu brakuje mu masy i waży te 225 funtów.to niesamowite, jakimi talentami są on i Gobert, można się tylko zachwycać i wyobrażać sobie, jaki będą mieć impact na obronę w swoim peaku.

 

wydaje mi się, że za rok jeżeli Embiid będzie zdrowy i nie będzie miał potęznych problemów z faulami, to Philadelphia dzięki samej obronie może być sporym zaskoczeniem in plus na Wschodzie.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiutantem miesiąca na wschodzie Marcus Smart - tyle w temacie lol.

 

Przeraża mnie wizja utraty Noela latem / w noc draftu. Nerlens będzie fenomenalnym graczem w przyszłości, szczególnie po tym, co z nim robi player development Sixers. 

 

Fenomenalnyw  team D, szybkie łapy, rim protection, w ataku jest coraz lepszym passerem - wszystko to mimo zaledwie 20 lat. Miałem duże wątpliwości, czy NN będzie w tym roku w stanie grać po 30 mpg - przez swoją niską masę, kłopoty z faulami, czy brak ...czegokolwiek w ataku, a chłopak wygląda na takiego, który już dzisiaj w każdym zespole dostaje +20 min w rotacji - nie tylko w c***owych Sixers. 

 

Przypomnę, że gość rok czasu nie grał w kosza i zerwał ACL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 76ers nie będą wybierać w top2 w drafcie i nie wezmą kogoś z dwójki Okafor/Towns to Noel zostanie, bo nie widzę powodów żeby mieli go wtedy oddać. Poza tym wydaję mi się, że Hinkie chcę najpierw zobaczyć duet Noel&Embiid, a w tym drafcie wybrać niskiego i przy ewentualnym pierwszym picku zrobić trade down, dostać coś fajnego i wybrać kogoś z dwójki Russell/Mudiay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Philly gra tak mało RCovem - ich najlepszy gracz, a przy duecie Noel - Joel powinien mieć sporo miejsca na obwodzie i jak dla mnie to w tym momencie ich 3 najważniejszy zawodnik (po tej dwójce).

Nieprawda.

 

Najlepszym graczem Sixers w tej chwili jest Noel. Covington gra mało, bo leczył kontuzje. 

 

Swoją drogą ładną szkołę życia dostał dzisiaj Nerlens do Boogiego. Gdyby nie Sims byłby blowout, a tak zapisujemy sobie... niewygodne w tej chwili W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sims zrobił dobrą robotę, ale W to tez zasluga Isha Smitha ktory dal duzo energii pod koniec 3 kwarty i skonczyl z 9 asystami. Czy bylby blowout to nie bylbym pewien bo Kings po tym jak double teamy na Boogiem zaczely przynosic skutek nie mieli wogole pomyslu na gre tzn Andre Miller miał i skonczyl 1/10 fg :nightmare:

Edytowane przez Slaw441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda.

 

Najlepszym graczem Sixers w tej chwili jest Noel. Covington gra mało, bo leczył kontuzje. 

 

Swoją drogą ładną szkołę życia dostał dzisiaj Nerlens do Boogiego. Gdyby nie Sims byłby blowout, a tak zapisujemy sobie... niewygodne w tej chwili W.

 

Trochę żle się na początku wyraziłem i racja. Tak czy siak, nie widze żadnego powodu, dla którego jeden Noel i RCov nie grają po 36min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę żle się na początku wyraziłem i racja. Tak czy siak, nie widze żadnego powodu, dla którego jeden Noel i RCov nie grają po 36min.

Duze minuty tego duetu to czesto spora szansa na win a to im nie po drodze...oby za rok Hinkie juz nie kombinowal i wystawil najlepsza mlodziez, to w wakacje 2016 moze dokoptuje brakujace klocki do zespolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duze minuty tego duetu to czesto spora szansa na win a to im nie po drodze...oby za rok Hinkie juz nie kombinowal i wystawil najlepsza mlodziez, to w wakacje 2016 moze dokoptuje brakujace klocki do zespolu.

 

Trochę żle się na początku wyraziłem i racja. Tak czy siak, nie widze żadnego powodu, dla którego jeden Noel i RCov nie grają po 36min.

Sixers grają w wysokim tempie - w ich interesie jest rotacja i wrzucanie na parkiet świeżych graczy.

 

Szczególnie, że Covington ma za zmiennika Granta, który też potrzebuje minut, dobre zmiany dają ostatnio Jakarr i Thompson. Zresztą RoCo ostatnio grał straszliwy piach.

 

A Noel? Mało jest zespołów, w któych rookie C grywa po 36 min - koleś jest leciutki i chocby z racji machupów musi troche poodpoczywać - dzisiaj dopiero wejscie Simsa na chwile przystopowało Boogiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.