Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2014/15


eMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Amare :smile: jestem ciekaw czy Carlise go trochę ogarnie, co o tym sadzisz Roger?

 

Low risk, high reward.

 

Amare jako zmiennik Dirka, czy nawet na te parę minut jak wejdzie za Chandlera to spory upgrade w stosunku do wynalazków w typie Grega Smitha, czy Villanuevy, który jedyne co w chwili obecnej potrafi, to granie w stylu catch and shoot bleeeee.

 

Szkoda że Sanders ma problemy z ziołem (czy tam z innymi używkami), bo gdyby go Carlise ogarnął to Dallas mieliby pozycje 4/5 obsadzone całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że po tego Perka uderzają. Jak wczoraj oglądałem pierwszą połowę z OKC to wyglądało to tak, że Russ bezpardonowo wpierdzielał się pod tablicę skąd rozsyłał podania do shooterów. Cały czas, w kółko i w kółko.

Jedna sprawa, że było widać że OKC ma 2 all starów którzy ani na chwilę nie wypadli z rytmu meczowego, podczas gdy w Dallas zapanowało błogie ' nie chce mi się ruszyć dupy '

Ale druga jest taka, że jak zejdzie Chandler, to w post Mavs kompletnie niczego nie ma. Tylko wstyd i hańba. Dion Waiters kozłujący dookoła Bernarda Jamesa.

Niech biorą Perka, bez gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi, ze za jakis future pick nie uderzyli do Lakers po Eda Davisa, ktory jako backup Tysona bylby idealny. Podpisanie Stata to ruch typu, ktory popieram zawsze - zerowe ryzyko, a wkomponowac sie moze jakos.

 

Zwłaszcza że jemu teraz mocno zależy by sie pokazać 

No i jeśli ktoś ma z niego wycisnąć ostatnie soki to na pewno Carlise to zrobi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tym samym Perkinsie, który layup kończy airballem, robi groźne miny i przez niego arabusy sie szybciej wysadzają? ten co to lepszym wzmocnieniem dla Thunder był wtedy, gdy nie grał? 

Dobry defensywny podkoszowy to taczka trawy na wabia i oksy dla Sandersa. Nic więcej. Albo Jerry niech się kuruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż ja to pisałem Pany, po co te emocje :) Że Perk użyteczny ale cudów ni ma a się ipsować zaczęli ludzie nad nim. A wcześniej było zero czyli to co Kucio mówi. Jesteśmy po tej samej stronie.

JesZcze mi Barcalova na ambicję chciał wejść  :D Nie ze mną te numery bruner.

Btw co do Amare - poza skutecznością jak sobie pogrywal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.