Skocz do zawartości

Draft challenge 2014


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Na bleacher report zaproponowali ciekawą zabawę. Typujemy pierwszą rundę tegorocznego draftu.

 

http://br.draftpredict.production.sportstechinc.com/2014

 

You can continue to edit your picks up until the start of the draft. The draft begins at 7:00PM EST on Thursday, June 26th.

 

Proponuję nie chwalić się przed czwartkową nocą swoimi wyborami, tak, aby nie sugerować nic innym forumowiczom. Zobaczymy kto byłby najlepszym scoutem? :smile:

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sobie tak wybierać, ale wtedy nie ma żadnego elementu rywalizacji.

Jest, np ja rok temu mówiłem QASowi, że brałbym z 1 Noela lub Adamsa, a on Cody Zellera. Jakaś satysfakcja jest :smile: Za rok będzie można mniej więcej porównać kto unikał bustów, a kto wyłowił perełki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, np ja rok temu mówiłem QASowi, że brałbym z 1 Noela lub Adamsa, a on Cody Zellera. Jakaś satysfakcja jest :smile: Za rok będzie można mniej więcej porównać kto unikał bustów, a kto wyłowił perełki..

 

Raczej kto opierał się na lepszych źródłach. Nie ma się oszukiwać, że bez oglądania zawodników live to można wróżyć z fusów i nawet mając szczęście do perełek to nie nazwiesz takiego wyboru w pełni merytorycznym. Bazujemy na opiniach, marnych video - scouting dla ubogich. Coś jak Wisła i ten rumun co przekręcił krakowskich włodarzy posklejanymi akcjami na yt...

 

Bynajmniej nie jestem wrogiem tematu, mock to po prostu fajna zabawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - ktoś może się zasugerować i zmienić swój mock, ale z drugiej strony przecież każdy rozum ma i wybiera według własnego uznania. Nie na tym polega zabawa, żeby zrzynać picki z kogoś innego. :smile: Także w sumie kto chce to może wrzucić.

Ważniejsze jest jednak, według mnie, żeby po faktycznym drafcie wrzucić swoje wybory z ilością zdobytych punktów, tak żebyśmy mogli jakąś kolejność ustalić. ;)

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Ennis - pomiędzy McIntyre i McKey w rozwijanej alfabetycznej liście - może tak być, że rzeczywiście typa przeoczyłem... 

 

Edit: a może by tak zrobić jeszcze do tego mocka punktację...

Coś typu 3 punkty za dokładne trafienie, 2 za 1 w górę, lub w dół i 1 za 2 w górę lub w dół...

Ktoś ogarnia o co mi chodzi?

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.