Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to Mascherano był genialny w finale, gdzie się nie obejrzałeś, to albo on wybijał piłkę, albo był w jej posiadaniu, a i wcześniej grał mega turniej, więc złota piłka jego. Z Niemców trudno kogoś wybrać - myślałem o Kroosie za całokoształt, ale on był akurat w cieniu Schweinsteigera i Lahma w finale, no i dodatkowo jego piękne podanie do Higuania mogło zmienić losy mistrzostwa.

 

Neuer dla mnie poziom nie do ogarnięcia. W sumie za mecz z Algierią powinien dostać złotą rękawicę i złotą piłkę :]

 

btw gdzieś wyczytałem, że w finałowej 11-tce Niemców było 6 zawodników z kadry U21, która zdobyła w 2009 roku ME.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw gdzieś wyczytałem, że w finałowej 11-tce Niemców było 6 zawodników z kadry U21, która zdobyła w 2009 roku ME.

 

Złota generacja: Neur, Boateng, Hoewedes, Hummels, Khedira, Oezil. Gdyby nie kontuzje, to byłby jeszcze Schmelzer. My dostaliśmy odpad z tej kadry czyli Boenischa  :peaceful: wtedy jeszcze wielka nadzieja Niemców

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozwalały mnie teksty Szpaka. Gdyby na miejscu tego czy tamtego byłby Messi to byśmy się doczekali świetnego podania. Ale jak Messi spieprzał podanie za podaniem to słyszeliśmy ale to było genialne tylko nie przeszło ale za to jak było pomyślane.

 

Kurde Messi od wyjścia z grupy gra źle, W finale więcej kreował podań Perez , czy Biglia oraz sami Niemcy.

 

Ps. To pokolenie Argentyńczyków jest też nazywane złotym ( choć pewnie zaraz kilku wyskoczy i powie że support był słaby).

Finał był fantastyczny chyba najlepszy od 86 roku który jak dla mnie jest nie do pobicia ale chyba nikt się nie spodziewał takiej fali ataków. OK dużo spalonych niektóre jak dla mnie wątpliwe bo często nogi były w linii tylko korpus wystawał poza linię obrońców. Świetna gra , Argentyńczycy mieli co najmniej 3 setki - jedna Higuaina, jedna MEssiego i jedna Palacio. Powinni trafić choć raz. Niemcy mieli słupek, genialne akcje Shurlego. Fantastyczny finał

 

A Mascherano absolutnie najlepszym graczem tych mistrzostw - no może jeszcze Robben

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozwalały mnie teksty Szpaka. Gdyby na miejscu tego czy tamtego byłby Messi to byśmy się doczekali świetnego podania. Ale jak Messi spieprzał podanie za podaniem to słyszeliśmy ale to było genialne tylko nie przeszło ale za to jak było pomyślane.

 

Albo te jego tyrady/gorzkie żale na temat Brazylii. Ciężko się go słucha.

 

Szpak trzyma poziom, ale Złote Usta dostaje Jońca za tekst W Algierii tak świętowano zwycięstwo nad Burkina Faso, że zginęło dwanaście osób, także jest to kraj z dużą fantazją i entuzjazmem

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.