Skocz do zawartości

[NBA Finals] Heat - Spurs


leeewy

Heat - Spurs  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie mistrzem NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Lewis zaskakująco, Bosh fajnie, Wade nieźle, Andersen solidnie, ale póki co to Lebron 1 Spurs 1. Dawno nie byłem pod takim wrażeniem.

tym bardziej, że Kawhi, Green i Diaw grają mocno przeciętnie/słabo, dodając do tego to co napisałeś to aż niepojęte , że mamy remis ze wskazaniem na Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewis zaskakująco, Bosh fajnie, Wade nieźle, Andersen solidnie, ale póki co to Lebron 1 Spurs 1. Dawno nie byłem pod takim wrażeniem.

 

Nie wiem w którym momencie Wade nieźle. Facet daje dupy w kolejnym meczu...nic nie pokazał. Można chwalić Lewisa, mówić o fragmentach Bosha, ale Wade? Przez większość meczu miał więcej strat niż rzutów! a jego defensywa? Allen broni lepiej!

 

I dziwi mnie trochę krytykowanie Diawa z Leonardem w defensywie. LeBron rozegrał kosmiczny mecz, ale szalał głównie na dystansie. Nie grał swojego basketu jak typowy czołg, robiąc masę łatwych punktów. Ciężko mu będzie coś takiego powtórzyć.

 

Swoją drogą zbiera się Parkerowi i Duncanowi za te wolne, ale mecz to im położył pod koniec Ginobli. Rzucał airballe i zagrywał extra passy w publiczność. Zaczęła go nosić fantazja...

 

Swoją drogą o ile pierwszy mecz mnie rozczarował, o tyle drugi stał już na bardzo wysokim poziomie.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie trochę zaskakuje surowa ocena Wade'a

 

rozumiem, że jak nie wrzuci ponad 20 punktów i nie broni jak charpagan to należy sie krytyka ale mecz rozpoczął spokojnie w pewnym momencie wiecej podawał niż rzucał ale miał te 3/4 FG na początku meczu i przy heroball nie przeszkadzał zbytnio

 

z perspektywy produkcji może i słabo ale ze wzgledu na chemię całkiem OK gra z innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade musi sobie 2 piw odmowic?

 

i to z kaucją ;-)

 

tak na poważnie kara ma mieć bardziej wydzwięk marketingowy, ze liga nie toleruje flopów niż kwestie kary finansowej dotkliwej dla danego gracza...

 

czy kara pół mioliona $ dla spurs była adekwatna do wykroczenia podczas gdy przy meczu na styku jedna akcją w tę lub w tamta robiła różnicę WYNIKU?

 

nie wydaje mi się...

 

jest to zwykła porządkowa kara bez większej konsekwencji...

 

od razu przypomina mi się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monty McCutchen
Tony Brothers
Zach Zarba
Alt: Bill Kennedy

 

Zarba was born in NY. His kid was born in NY. He went to school in NY. Road teams have a 55 win % in the 2014 Playoffs. I don't think he's a Heat fan...

Tony Brothers *ugh* was born in VA. Home teams are 9-1 in the 2014 Playoffs. I don't think he has a favorite team, he just stuffs his pockets $$$ if you know what I mean...

Monty McCutchen was born in San Angelo, Tx. Spurs went 2-1 in last years Finals with him (won Games 1 & 5, lost Game 7) Home teams have a 69 win % in the 2014 Playoffs. I think he'll be the fairest ref today IMO

 

10431997_1425166854426015_695504171_a.jp

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ignazz, pod co ta propaganda? Przed meczami szykujesz grunt pod narzekanie na sędziów w razie niepowodzenia? Już któryś raz. Zadziwiające, że nikt inny na całym forum nigdy nie gada o sędziach, poza Tobą... uwzięli się na Spurs. 

 

Czy chcesz nam pokazać, że w PO zespoły grają lepiej u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ignazz, pod co ta propaganda? Przed meczami szykujesz grunt pod narzekanie na sędziów w razie niepowodzenia? Już któryś raz. Zadziwiające, że nikt inny na całym forum nigdy nie gada o sędziach, poza Tobą... uwzięli się na Spurs. 

 

Czy chcesz nam pokazać, że w PO zespoły grają lepiej u siebie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.