Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to ja. Odpadli Dallas, na rynku nie bylo juz teoretycznie Miami, brak amnestii na Perku, pozyskanie przez NOP Asika, na dobra sprawe to zostalo Wizz, LAL, Boston. Z czego ostatni dalej przebudowa, a LAL raczej nie dali by mu kontraktu 10/rok. W takim razie Wizz przeplacili dajac kontrakt Pekovicia. Choc z drugiej strony atmosfera w szatni, dobra gra Gortata, poswiecony pick, nie mogli tego stracic. Teraz Ariza i moga sie taplac w szambie przecietnosci na Wschodzie I runda/brak PO.

 

Co do ruch GSW, Blake az tak tragiczny nie byl, ale rozumiem zainteresowanie SL, choc tez przeplacili. Takze Blake wroci chyba do LAL? Dobra nasza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą sympatią dla Gortata 60/5? Bez jaj. Dla mnie jest wart 8-10 sezon maksymalnie. Ktoś mocno pojechał po bandzie w Waszyngtonie. 12 za sezon to tyle co Bosh. Marcin trochę zarobi, ale klub się udupi na kilka lat.

 

Fajnie że GSW podpisało Livingstona tylko jak już ktoś napisał dalej jest wielka dziura pod koszem. Kolejny sezon liczą że Ezeli wróci w pełni sił? Ale jak się wydaje tyle na trenera to na podkoszowych nie starcza (swoją drogą pensja coacha wlicza się w salary? ).

 

Oklahoma jak co roku żal. Brooks zostaje, Perk zostaje, znowu będzie piękny regular season i porażka w półfinale albo finale konferencji. No ale jak Gortat dostaje 12 to Perkinsowi się marne 9 należy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla agenta Gortata. 60/5 majstersztyk. Po tych pięciu latach w zależności od formy może dostać jeszcze dwuletni kontrakt za kwotę od minimum dla vetów do MLE. Do tej pory Gortat mało grał, kontuzji praktycznie żadnych, dba o swój organizm, więc ma szansę jeszcze długo pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największą tragedią tego offseason dla mnie jest to że McHale zostaje, a skoro nie wyleciał do tej pory to już pewnie nie wyleci

 

po takim collapsie jaki Rockets i Broda zaliczyli w PO wydawało mi się oczywiste że powinien wylecieć, przeliczyłem się niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co pokaże w tym sezonie Otto Porter. To może być 3 gwiazda zespołu jak jego rozwój pójdzie w dobrą stronę.

 

Gortat 12 baniek trochę dużo, czy 4 czy 5 lat dla Washingtonu to nie duża różnica. 

Zawsze za 3-4 lata może znaleźć się następne Sixers które w zamiana za 2-rundowe picki może przejąć kontrakt Gortata. A w ostateczności mogą go waivować.

 

Gorzej, że bierze 12 a nie 10, zawsze to 2 bańki mniej na jakiegoś FA. Trochę się udupili. Chyba, że uda im się gdzieś oddać Nene i jakiś Love czy inna gwiazda chciałaby do nich przyjść. Inaczej będą średniakiem, który będzie dochodził do play-off ale era Walla- to nie będzie era walki o mistrzostwo. 

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największą tragedią tego offseason dla mnie jest to że McHale zostaje, a skoro nie wyleciał do tej pory to już pewnie nie wyleci

 

po takim collapsie jaki Rockets i Broda zaliczyli w PO wydawało mi się oczywiste że powinien wylecieć, przeliczyłem się niestety

już mu w maju powiedzieli, że jest bezpieczny i pracy nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Macin, wydoił pięknie. Jak dobrze, że nie Lakers... 

 

5 lat, bez żadnych opcji. Naprawdę musiało im na nim zależeć, i to mocno. Ciekawe, czy na Arizie zależy im w podobnym stopniu. Tak czy inaczej, odpuściłbym Trevorka. Porter już czeka w kolejce, warto dać mu szansę. Niech tylko przepracuje tym razem offseason z zespołem. 

 

Ich szczęście, że Nene spada przed podpisywaniem nowej umowy z Bealem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to raczej nie wiadomo jaka jest struktura kontraktu a już nie raz okazywało się że to co mówiono było inne niż to co oficjalnie ogłaszano.

 

Poza tym 12 mln za startującego centra to dużo? Za centra który praktycznie nie ma kontuzji? Za centra który swojej gry nie opiera na atletyźmie a wiec nie ma ryzyka że jego produktywnośc wyparuje z dnia na dzień. Tyle to dostaje Jordan czy Mc Gee

 

Więc jak ktoś uważa że powinien dostać 8 mln to chyba żyje w ciut wyimaginowanym świecie. W NBA zawsze płaciło sie dużo za centra i często płaciło się dużo nawet jak koleś miał długą listę kontuzji w bagażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.

 

Chociaż raz polak wydymał amerykę, a nie odwrotnie.

 

Wielkie gratki dla MG i jego agenta. 

 

Wizards mogli pokombinować i zejsc ze 2-3 banki rocznie, ale z drugiej strony wtedy Marcin moglby zejsc kolejny milion i pójsc do Heat, czy cos w ten deseń. 

 

Mam nadzieje, ze podoba mu sie w Waszyngtonie, bo jest w tej chwili wlasciwie untradeable ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Gortat skończy karierę bez pierścienia.....

w mavs a tym bardziej w lakers rowniez bylo by ciezko o Misia, przynajmniej na przestrzeni nastepnych trzech, czterech sezonow. W wizz dostaje za to szanse bycia waznym elementem w ataku, po serii z indy jego akcje wzrosly. Nie wíem tez skad ta obawa o jakis powazny regres po paru sezonach, ja mam wrazenie ze Marcin wciaz moze sie rozwijac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki byl w tym roku rynek na centrow. Sam MG w wywiadzie mówił, ze może zostac lekko przeplacony, wiec kontrakt nie dziwi. Różni partacze i jednoroczne przeblyski tyle dostawaly to i naszemu sie nalezy. Tym bardziej, ze raczej nie zacznie odcinac kuponow, bo jest z tych głodnych i starajacych sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.