Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Byl co najmniej malo smaczny i lekko mowiac totalnie nie na poziomie, dziwne ze musze Ci to tlumaczyc.

 

Borys tak szczerze to nie widzę nic niestosownego w jakimkolwiek żartowaniu z LBJa. Gość zarabia tyle martwych prezydentów, że nawet jakby się wszyscy forumowicze (i zasadniczo ich dzieci) [zasadniczo to i pewnie wnucząta] złożyli to nie dorównają mu posiadanym majątkiem. Dodatkowo gość zarabia na gre w koszykówkę - noż cholera kto by się nie zamienił? Napomnijmy jeszcze że LBJ jest the next big od czasu Bryanta. Ba podgryzł MJa (nic z tego nie będzie, ale to co pokazał to ultra hiper elite level), 

 

Mój post nikogo nie mógł urazić, a jeżli tak to osoby przewrażliwione, za co serdecznie przepraszam. Totalnie nie na poziomie to było jak jakiś jełop pluł jadem personalnie na Alonzo. Lebron osiągnął tyle w życiu, że jakikolwiek niestosowny żart tylko podkreśla jego klasę.

 

e: aha i nie piszę tego w celu jakiejkolwiek spiny szczególnie, że darzę Cię Borys szacunkiem. Jednak mam wrażenie, że forum trochę przygniata polityczna poprawność. Internet jest dla mnie trochę bastionem "wolności". Dlatego takie "gładzenie" forum bo może emeryci szukający info na google znajdą bluzg to przesada.

 

Oczywiście trochę ironizuję, ale zawsze ceniłem na forum to że toczyły się tu często ostre wymiany z iskrami między użytkownikami, ale zawsze takie dyskusje trzeba było oprzeć na argumentach - rzeczowych, albo sentymentalnych. Tak czy inaczej forum samo sobie narzucało pewien poziom. Potem przyszło jakieś ostrzejsze podejście do contentu i wycinanie postów mimo że nie ustrzegło przed (przynajmniej w mojej opinii) debilną pyskówką jakiegoś barana do Alonzo. 

 

Czasami mi się wydaje, że naszym chłopakom brakuje luzu. 

Edytowane przez havlicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty z matki Lebrona podkreślają jego klasę?

 

oł fak

 

nie ma zakazu bluzgania o ile nie są stosowane zamiast przecinka (tak myślę) więc z tą polityczną poprawnością bym nie przesadzał, jednak na forum od dłuższego czasu panuje pewna norma w kulturze wypowiedzi i userzy raczej szanują siebie nawzajem, co patrząc już tak dwa, trzy lata wstecz standardem raczej nie było, pod tym względem bez kozery możemy być wzorem dla innych for tego typu i for w ogóle

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos matki Lebrona to przywołałem tylko fakt/pogłoskę/zdarzenie z Delontem.

Jeżeli masz spięcie na żart, że Lebron nie miał ojca no to żal mi tylko braku dystansu. Taki jest fakt, jeżeli się z tym pogodzisz to idziesz do przodu, jeżeli spinasz dupę to będziesz to roztrząsał. 

A poza tym widzę braki w czytaniu ze zrozumieniem. Żart był z potrzeby relacji ojcowskiej Lebrona (bynajmniej nie z jego matki;), jeżeli masz dystans do siebie (a wierzę w taki u co by nie mówić inteligentnego Jamesa), to potrafisz wyśmiać swoje problemy. Jeżeli Lebron nie miał za wesoło, a jednak osiągnął niesamowity sukces to zapewniam Cię, że nie posrałby się z oburzenia jakby ktoś się pośmiał z jego historii. 

Poza tym ktoś powiedział że ilość oponentów też świadczy o klasie jednostki. Więc ilość jadu (także takiego okropnego jak ten z mojego postu/a) może świadczyć o klasie w tym akurat przypadku LeBrona Jamesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lbs Jak jeszcze uprawiałem sporty zespołowe to mogę Ci zagwarantować, że w szatni nie takie żarty lecą i przy dobrej chemii nikt sie nie spina.

 

LBJ ma w dupie żarty z Delonte haterów czy innych leszczy. Poza tym post nie skupiał się na Wescie tylko na relacji ojcowskiej, Lebrona wychowała tylko matka, nie wiem dlaczego miałaby to być ujma. Jeżeli to temat obrazoburczy i lekki żart z tego kogoś zniesmaczył to jest mi przykro.

 

Jak dla mnie EOT chodziło mi tylko, że to internet. Nie chcę z forum robić chlewa, ale królewskie salony to też przegięcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tę ofertę wystosowali dawno temu problem taki, że od pół roku (6 miesięcy) nie ma z nim kontaktu i jeszcze Lebron wyjeżdża z tekstem Break Bread na swoim instagramie.

 

Do tego stanowisko agenta Bledsoe jest takie:

"Suns' Bledsoe remains final RFA on market. Agent has held firm on max contract or no deal. He couldn't get Bledsoe an offer sheet elsewhere"

 

I dzisiaj wyciekła jakaś wypowiedź z PXH,że jak Eric weźmie QO to będzie 3 lub nawet 4 PG po Dragicu, IT i TJ :)

Praktycznie wszystkie klocki układanki pasują do tego, ze niebawem CAVS zaproponują nam tak jechanego przez wszytskich i nielubianego Waitersa w zamian za EB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.