Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

żart to jest tutaj wymienianie T-Mac'a. Swoja drogą, to Rose i Penny posypali się po 4 latach gry w NBA. Jeżeli już ich oceniać, to właśnie na podstawie pierwszych czterech sezonów. Hill wysypał się w 6 roku. Zresztą, nie wiem czemu ma służyć to porównanie? żeby hejterzy się lepiej poczuli, czy brakuje karmy dla trolli??

 

Niektórym widzę ciągle mało, jeszcze bardziej chcą dobić fanów bulls hahaha

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żart to jest tutaj wymienianie T-Mac'a. Swoja drogą, to Rose i Penny posypali się po 4 latach gry w NBA... tak jak Roy

Widziałeś Ty kiedyś grę T-Maca w najlepszych latach?

 

Nie do końca zgadzam się też co do Hilla. W Detroit nie miał takiego zespołu, żeby osiągnąć chociaż tyle, co Rose, ale indywidualnie Hill>Rose.

Edytowane przez ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Tracy w swoim Prime był o wiele wiele lepszy.

Uznajmy że prime D-Rose trwał od 2009 do 2012: 22.7pts, 3.8reb, 7.1ast (na dodatek oglądałem troche jego gry i w porównaniu z T-Mac się nie umywa)

A teraz prime T-Maca (uznajmy że trwał od 2001 do 2004): 28.6pts, 6.8reb, 5.4ast 

Przekonuje cię na podstawie statystyk, opisu jego gry i tak nie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się czytać ze zrozumieniem jeden z drugim. Gdzie ja napisałem, że T-Mac był gorszy? Napisałem, że żartem jest wymienianie go w kontekście kontuzji Pennego, Rose i Hilla i na tej podstawie ocenianie ich. Mcgrady zagrał dużo więcej sezonów i takie porówanie zawsze bedzie wypadać na jego korzysć. kumasz jeden z drugim

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tracy podobno poziomem i potencjałem przewyższał i Jordana i Bryanta wiec i jamesa, ale to nie przeszkodziło mu nie awansować ani razu do drugiej rundy PO jako liderowi, co Rose zrobił niemal w pojedynkę

 

ale dość o tym, bo nie chce tu przysrywać T-Macowi, nie o to chodzi, ale moda na umniejszanie zasług Rosea sprzed kontuzji w świetle tego jak grał/co gadał po urazie mnie najzwyczajniej wkurwia

 

 

facet sie najpewniej skończył choc chciałbym zeby było inaczej i nic tego nie zmieni. Do chwili pierwszej kontuzji był czy to sie komus podoba czy nie top5 ligi i czy top sie komus podoba czy nie MVP tej ligi. i za to nalezy mu sie szacunek i tego bede sie zawsze domagał, bo wnosił do tej Ligi ogromnie duzo

Bulls beda musieli jakos sie z tym uporac i kimś tę dzure załatać

na przebudowę nie ma ani czasu ani szans, bo pod kontraktami jest byt wielu graczy a Bulls maja zbyt wielki potencjał. Bez rosea Butler grał lepiej niz obok niego do tego przełamał sie, mam nadzieję na dłużej, Snell a przede wszystkim przełamał sie, mam nadzieje na dłużej, thibs jesli idzie o rotację

 

 

btw

nie wiem czy nate to dobry pomysł

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nate nie jest dobrym pomysłem. Po kontuzji gra jak cień samego siebie (chyba już znamy tą historie).
Koledzy tutaj mają racje ze Brooks da sobie spokojnie rade, przez cały sezon był lepszy od Rose'a ale Thibodeau nie dał mu tego po sobie poznac wystawiająć Derricka za każdym razem w S5. 
Jednak w to lato będzie trzeba szukać jakiejś lepszej opcji (Rajon Rondo, Jeremy Lin, Mo Williams, Brandon Knight)
Dla Bulls nie wszystko jeszcze stracone, jeśli najbliższe 5-10meczy pokaże ze Bulls daje rade, nie ma się co zamartwiać.

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden GM o ludzkich zmysłach nie bedzie chciał oddać zdrowego solidnego PG za przebłyski talentu i wybory w drafcie, Chicago pod względem salary cap są dzięki Rose'owi udupieni, jedyną opcją jest amnestia ale rok temu amnestiowany został Boozer, chyba że Rose sam się zgłosi i będzie chciał wykupić kontrakt ale dla niego to jest strzał w stope bo nie sądze aby ktokolwiek chciał się po niego zgłosic, jeśli ktoś by się po niego zgłosił to wydałby na niego pare groszy kiedy Rose napewno poprosi o 10mln<
Bulls są między młotem a kowadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tracy podobno poziomem i potencjałem przewyższał i Jordana i Bryanta wiec i jamesa, ale to nie przeszkodziło mu nie awansować ani razu do drugiej rundy PO jako liderowi, co Rose zrobił niemal w pojedynkę

Korver, Deng i Noah oraz Thibo na ławce to w pojedynkę?

Pacers i Hawks - to są jedyne drużyny jako Rose pokonał w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coż takiego osiagneli penny czy t-mac przed kontuzjami czego nie osiągnał Derrick?

właśnie kidy mysle o rosie to widze Hardawaya. Taki sam potencjał na bycie alpha dogiem w lidze i tak samo zmarnowana kariera...

 

Całkiem niedawno właśnie Penny porównywał obecną sytuacje (tą sprzed kolejnej kontuzji kolana) Derricka do tego co sam przeżywał - i chyba to dwaj gracze o podobnym potencjale i podobnie (w przypadku Rose - nadal prawdopodobnie tylko) zniszczonej karierze przez kontuzje kolan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tracy podobno poziomem i potencjałem przewyższał i Jordana i Bryanta wiec i jamesa, ale to nie przeszkodziło mu nie awansować ani razu do drugiej rundy PO jako liderowi, co Rose zrobił niemal w pojedynkę

 

ale dość o tym, bo nie chce tu przysrywać T-Macowi, nie o to chodzi, ale moda na umniejszanie zasług Rosea sprzed kontuzji w świetle tego jak grał/co gadał po urazie mnie najzwyczajniej wkurwia

 

 

facet sie najpewniej skończył choc chciałbym zeby było inaczej i nic tego nie zmieni. Do chwili pierwszej kontuzji był czy to sie komus podoba czy nie top5 ligi i czy top sie komus podoba czy nie MVP tej ligi. i za to nalezy mu sie szacunek i tego bede sie zawsze domagał, bo wnosił do tej Ligi ogromnie duzo

Bulls beda musieli jakos sie z tym uporac i kimś tę dzure załatać

na przebudowę nie ma ani czasu ani szans, bo pod kontraktami jest byt wielu graczy a Bulls maja zbyt wielki potencjał. Bez rosea Butler grał lepiej niz obok niego do tego przełamał sie, mam nadzieję na dłużej, Snell a przede wszystkim przełamał sie, mam nadzieje na dłużej, thibs jesli idzie o rotację

 

 

btw

nie wiem czy nate to dobry pomysł

Nie spotkalem sie nigdy z opinia ze tmac byl lepszy niz bryant james a co dopiero jordan. Jakis cytat?

 

Bo ze sufit mial wyzej to wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.