Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Rappar o ile dunk nad mozgovem mozna uznac za efektowny o tyle wsad nad liliputkem jl3 jakoś zachwycajacy nie byl

Za to taki mecz w ataku jaki john rozegral przeciw wtedy swietnemu w D jamesowi robi wrażenie

 

 

Leeewy ale tym nie byl pojedynczy rzut. Lucas o lka razy wrecz osmieszyl jamesa,piwotem rzutem, wszystkim!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, o ile young majacy w lal carte blanche i bedacy jak by to nie brzmialo liderem mógł tak wypalic o tyle trzeci pg i ogolnie 10-11sty gracz z lawki robiący jamesowi z dupy jesien sredniowiecza to jest cos. Az dziw ze James swoim zwyczajem nie kazal tego usunac z archiwów nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego nieszczęsnego Lucasa to ja przykładowo pamiętam mecz z Nugs gdy wszedł spudłował dwa FT i carmelo cyknął jumperkiem mecz na korzyść Denver. tak więc nie wrzucajmy się do jednego wora. 

Józek 

 

 

 

 

Noah i ten blondasek z fryzurka a'la boysband to jedyni C. Oczywiscie gasol czy taj maja na tej pozycji doswiadczenie ale takim okaforem chyba bysmy nie pogardzili na kilka mpg

mam całkowicie odwrotne wrażenie Noah Gasol Gibson z powodzeniem mogą ciągnąć grube minuty na Centrze więc tu jest wręcz bajecznie i kolorowo. 

Odnośnie Mike Jr. Mam podobnie jak ty tylko może jakiś odruchów wymiotnych nie mam zwyczajnie facet ma grać z ławki a nie figurować w drużynie do walki o tytuł w piątce. 

Liczę, że postępy Snell (nawet meczy ze dwa SL obejrzałem) jego pewność i łatwość rzutu ,warunki sprawią,że w meczach przedsezonowych potwierdzi swoje aspiracje i dostanie pozycję SG a Butler będzie startującym SF gdzie grał zwyczajnie lepiej sugerując się jego drugim sezonem.

Ogólnie jestem strasznie pozytywnie zaskoczony ruchami w tym offseasons. patrząc nie na rumorsy a na rzeczywiste możliwości działania na rynku Forman dał radę. 

Brooks to tylko takie zwieńczenie dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo niepowodzenia z Carmelo, Bulls od dawien dawna nie mieli tak dobrego offseason. Macie naprawdę głęboki skład, wreszcie kontuzja 2 zawodników nie wywróci rotacji do góry nogami. Jestem ciekaw, jak Thibs podzieli czas gry dla podkoszowych, cała czwórka zasługuje na solidne minuty. Śledzenie rozwoju Miroticia i Dougiego to wisienka na torcie, nie mogę się doczekać.

 

Tak, jaram się i trzymam kciuki za kolana Derricka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sezon, w którym Bulls mogą namieszać. W wyniku osłabienia takich ekip jak Pacers, czy Miami, droga w konferencji stoi dla nich szerokim otworem. Jest to zespół świetnie przygotowany defensywnie, z kilkoma graczami all-around (Noah głównie). Transfery w obecny FA nie są największym wzmocnieniem, według mnie to co doda smaku tej drużynie to dwóch młodych genialnych rookie (Snell i McDermott). Pytanie w jakiej kondycji będzie backcourt Chicago (a tak serio to kolana Rose'a), gdy ten zespół będzie zdrowy i dobrze prowadzony, finał konferencji jak nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był normalny mecz w sezonie, to McDermott pewnie by zagrał, kontuzja nie jest poważna. Snell w Lidze Letniej pokazuje, że się poprawił. Bulls są jak dla mnie faworytem Konferencji Wschodniej. W zeszłym roku mieli tam 3 bilans, tak samo jak Raptors. Heat stracili Jamesa, Pacers Stephensona, a Bulls? Augustina i Boozera przy okazji zyskując Gasola, McDermotta, Mirotica i miejmy nadzieję choć w połowie tak dobrego jak w 2011 Rose'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki bulls maja aktualnie zapas gotowki po podpisaniu Brooksa (za ile)

 

Bo wlasnie przeczytalem rumor o sessionsie, allenie, turnerze lub nelsonie do ktorych podobno sie paxon przymierza

 

Allen jesli zdecyduje sie grac kolejny rok pojedzie do cleveland wiec szkoda zachodu bo mozna stracic szanse na innych fa

Nelson aktualnie chyba nie jest konieczny, i tak na pg robi sie tloczno

 

Ale turner? W sumie why not. Evan ma teraz zajebiscie niska wartosc dzieki zawirowaniom w pacers (na ile to jego wina a na ile ogolnego szamba jakie sie w indy zrobilo?). W sumie czesciowo rozwiazuje kilka bolaczek chicago. No i jest z chicago...

Pytanie tylko ile ktos taki jak agent turnera bedzie chcial za swojego pupila? Kots wie moze jaka kwote wyjsciowa krzyknal turner? Przy maxie dla haywarda teraz wszystko trzeba inaczej postrzegac i kalkulowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.