Skocz do zawartości

[West Finals] Thunder - Spurs


leeewy

Thunder - Spurs  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i jak?

    • Spurs w 4
    • Spurs w 5
    • Spurs w 6
    • Spurs w 7
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
    • Thunder w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy Durant ma większe szanse na wygranie Thunder jakiegoś meczu, ale wiem, że Westbrook ma większe szanse, żeby jakiś mecz przegrać.

 

W ogóle, Westbrook najlepszym graczem OKC, Westbrook drugim zawodnikiem play-off. Ciekawe jakie jeszcze rewelacje tutaj przeczytam. Może Griffin trzecim zawodnikiem ligi?

 

a nie, to już było, he he

 

Najzabawniejsze w tej kontuzji Ibaki jest to, że Thunder będą mieć teraz wymówkę i pretekst, żeby nie zwalniać Brooksa.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest płacz z powodu transferu Turnera, ale imo gorszym posunięciem było sprowadzenie Carona Butlera

 

Brooks totalnie przez niego odszedł od grania Lambem i PJ, a danie im minut mogłoby zaprocentować w dużo większym stopniu w dłuższej perspektywie czasu

 

 

jeżu, co tu Kobe zagrał to była głowa mała, chyba sobie dzisiaj odpalę jeden meczyk

 

PS. Derek Fisher 17.5/5/3, 15-20 za 3

Edytowane przez metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, źle mnie zrozumiałeś. Nabijałem się tylko z takich stwierdzeń.

 

Nie wiem, kto jest pierwszy. LeBron swoje cyfry nabija na ogórkach, a Durant kosmosem w regular chyba za wysoko powiesił sobie poprzeczkę i normalny "durantowy" poziom odbierany już jest jako rozczarowanie.

 

Ale Westbrook ciągle robi za dużo szkodzących swojej drużynie rzeczy, żeby tak wysoko go stawiać.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wyśmiewasz się z twierdzeń, których jednak nie potrafisz zanegować.

 

powiedział gość, który przyparty do muru tchórzy i znika bez słowa.

 

A Westbrook to już naprawdę nie wiem co musi zrobić, by zyskać uznanie.

 

myślę, że musiałby mieć TS wyższe o dwa, 3 punkty więcej i jedną asystę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/2014/news/05/16/serge-ibaka-out-for-season-newser.ap/index.html?ls=iref:nbahpts

 

Ależ news, aż zwaliło mnie z nóg. Szanse OKC na awans zmalały tak na moje oko z 30%. Czyli z 60 do 40 zrobiło się 70-30 dla Spurs. 

 

Spurs w sześciu. Osiem do końca.

Edytowane przez duncan_24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do właściwego tematu... ;)

tumblr_n5qbx8wJG11rn5zlpo1_1280.png
tumblr_n5qbx8wJG11rn5zlpo2_1280.png

Wygląda to niezbyt dobrze, ale nie można też całkowicie się opierać na tych statystykach. PO to PO, a RS nie ma z nimi wiele wspólnego. Oklahoma na pewno będzie dawać z siebie wszystko i wg mnie nadal Thunder nie są na straconej pozycji. Wygląda na to, że mają 2 najlepszych graczy serii(TP ma problemy z kontuzją, nie wiadomo na ile będzie zdrów, a TD to nadal ogromna klasa, ale mimo wszystko atleci z OKC już go chyba przeskoczyli) co na pewno pomoże. Problemem są oczywiście inne opcje w ataku Thunder oraz obrona pomalowanego i obręczy przy wjazdach. Perkins będzie musiał się jeszcze bardziej spiąć, bo gra dobrze, ale teraz dojdzie jeszcze konieczność uważania na faule, nie można ich łapać w ofensywie, czy przy złych zasłonach. Adams to też jest gość, któremu kolejne szanse powinny wyjść na plus. Collison to jeden z lepszych rolesów i BARDZO będzie potrzebny w tej serii. PJ3 też musi być używany.

Generalnie przy kontuzji Ibaki szanse Spurs sporo wzrastają, ale na pewno nie powiedziałbym, że OKC straciło szanse. Drużyna z Durantem i Westbrookiem nigdy nie może być lekceważona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem cala bezsensowna wymiane zdan i porownania do LAL odsylam strony do dyskusji na PM.

Wracamy do tematu i prosze pamietac, ze moderatorzy to nie pracownicy dzialajacy 24h/dobe, a tacy sami fanatycy NBA jak Wy, tyle, ze dodatkowo staraja sie poswiecajac swoj czas by pilnowac forum. Takze, nie wymagajcie od nich, ze beda interweniowac w weekend zaraz po zajściach...

 

 

wracamy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy sa po to, zeby w nich pisac na temat. Jesli ktos ma ochote miec temat na przerzucanie sie błotem i wyzywanie z forumowiczami, to dokladnie tak, niech pomysli 2 razy zanim sobie zmarnuje wieczor. Mozesz tez pomyslec ile osob mialoby ochote wypowiedziec sie odnosnie tematu, ale widzac Wasza bezsesnowna wymiane zdan im sie odechcialo, ale jakos to przecierpialy, takze Wy tez mozecie.

 

Kilku z nich nawet zaapelowalo tutaj, zeby wrocic do tematu, a 3 osoby zglosily mi Wasze posty do moderacji.

 

 

Jeśli dla kogos nie jest to jasne odsylam do PM do mnie, wszystkie dalsze posty odnosnie sytuacji tutaj beda kasowane.

 

Wracamy do tematu SAS-OKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że tak późno ale jeżeli gry będą w końcówce na remisie a westbrook będzie kontynuował swój hero ball to OKC będzie oglądać celebracje z przed telewizora. Takiego bezmózga grającego na takim poziomie dawno nie widziałem. Szkoda jakby był smart to MVP w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że tak późno ale jeżeli gry będą w końcówce na remisie a westbrook będzie kontynuował swój hero ball to OKC będzie oglądać celebracje z przed telewizora. Takiego bezmózga grającego na takim poziomie dawno nie widziałem. Szkoda jakby był smart to MVP w kieszeni.

 

Lepiej się skup na grze grajka w swoim avku, bo obecnie Westbrook jest od niego o klasę albo dwie lepszy.

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na 3 przeciwników którzy zostali spurs do tytułu potrzeba zdrowego Tp

 

eot

 

inaczej nie uciągą

 

Gregg Popovich just announced that Tony Parker participated in Sunday's practice and will play in Monday's Game 1 vs. OKC

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się skup na grze grajka w swoim avku, bo obecnie Westbrook jest od niego o klasę albo dwie lepszy.

Ta? Zobaczymy ile uciągnie przy tym play style. Źle mu nie życzę ale siądzie mu motoryka będzie 0. Teraz czekać na następny mecz. Chciałbym Spurs ale i tak najważeniejsze żeby Heat mistrzostwa nie wygrali. Także z przyjemnością tą serie obejrzę gdyż żadna z tych ekip nie jest mi bliska a chętnie zobacze dobry basket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, a poza tym w domu wszyscy zdrowi?

 

bynajmniej stwierdził Siwy że nie kibicuje ani Spurs ani OKC ;-)

 

jaram się i juz czekam na mecz .....

wszystko w robocie ogarnąłem i juz sie chłodzi.....

 

anyone w Warszawie chce może na zywca obejrzeć wspólnie?

zapraszam na salony ;-) ale zrobie to w osobnym topiku aby nie zaśmiecać

 

http://www.e-nba.pl/topic/3409-ogl%C4%85danie-na-%C5%BCywo-warszawa/

 

o źeś Kuźwa.....

 

Officials for Game 1:

 

Official 1: Danny Crawford 

Official 2: Marc Davis 

Official 3: Derrick Stafford 

 

#1 SHIT

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.