Skocz do zawartości

[West Finals] Thunder - Spurs


leeewy

Thunder - Spurs  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i jak?

    • Spurs w 4
    • Spurs w 5
    • Spurs w 6
    • Spurs w 7
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
    • Thunder w 7


Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek rozpoczynamy finały na zachodzie - SAS, które czeka na drugiego finalistę od wczoraj, zagra z OKC, drużyną, która wygrała z nimi wszystkie spotkania w RS. 

 

Rewanż za WCF 2012? Przypomnijmy, że wtedy Spurs wygrali pierwsze dwa mecze we własnej hali, by potem przegrać kolejne cztery. Czeka nas na pewno ciekawa seria, z pewnością wiele zależy od tego jak będzie wyglądał stan zdrowia i Parkera (jakieś newsy ignaz?) i Ibaki.

 

Tom6qqk.jpg

 

2014 NBA Playoffs:

 

Spurs

Parker 19,3 PPG; 4,9 APG; 2,5 RPG

Duncan 15,8 PPG; 1,67 BPG; 8,3 RPG

Leonard 14 PPG; 1,83 SPG; 7,5 RPG

 

Thunder

Durant 30,8 PPG; 4,3 APG; 9 RPG

Westbrook 27,3 PPG; 8,1 APG; 8,4 RPG

Ibaka 12,8 PPG; 2,33 BPG; 7,8 RPG

 

Chciałbym zobaczyć Spurs w finale z Heat, ale myślę, że wcześniej niestety Thunder ich ogra. Obym się mylił.

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic Tima obstawiam ze bedZie 4:2 dla Spurs.

Jako obiektywny obserwator moge stwierdzic ze Okla ich zajedzie atletyzmem i tak naprawde to nawet jak Teraz odpadna to Brooks zatrzyma posade wiec moj poziom hejteryzmu zmalal. W zasadzie to nawet zycze im tego mistrzostwa bo to westbrook pokazuje w tych po to klasa sama s sobie, mimo tego ze czasami pelna glupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechętnie, ale daje Spurs w 6. Wyglądają lepiej, do tego ewentualnie bez Ibaki OKC stracą znacznie pod koszem. Leonrad na Durancie też powinien zrobić robotę, no i najważniejsze, czy Westbrook dalej będzie grał tak dobrze? Spurs wyglądają bardzo dobrze, rezerwowi powracają. Jak ograniczą Jacksona, przełamią niemoc z Ibaką pod koszem, to powinna być powtórka z finałów 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pier dolę, ile razy jeszcze będę czytał o słabej D Parkera? Ale pisanie, że Sefolosha nawet go będzie ruchał, to nowy szczyt szczytów, gość ma jedno z najgorszych ofensywych rapm w lidze, jest totalnym zerem, jedynie trójkę bez obrońcy potrafi rzucić, i ma być g2g? Nawet Brooks nie jest tak tępy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pier dolę, ile razy jeszcze będę czytał o słabej D Parkera? Ale pisanie, że Sefolosha nawet go będzie ruchał, to nowy szczyt szczytów, gość ma jedno z najgorszych ofensywych rapm w lidze, jest totalnym zerem, jedynie trójkę bez obrońcy potrafi rzucić, i ma być g2g? Nawet Brooks nie jest tak tępy...

 

RappaR nie unoś się i nie wyolbrzymiaj

 

 

nie piszę że będzie GtG tylko, ze powinien trochępobiegac na zasłonach zamiast stać jak głupi w prawym rogu ;-)

tu pobiega, tam przypostuje lekko tak aby Parker nie stał w miejscu oddychając z rękami na kolanach w pólskłonie ;-)

 

hi-res-461329383-tony-parker-of-the-san-

njury report: Tony Parker underwent an MRI today in San Antonio which revealed a Grade 1 left hamstring strain. He is listed as day-to-day.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po niesmaku jaki pozostawiła mi seria z Clipps zacząłem trochę hejtowac OKC

tak samo KD jest pod dużą lupą, bo już sporo kiepskich meczów zagrał w tym PO i ktoś ratuje mu dupę

na tym etapie to oLebronie były już 2 tematy, że jest słaby i choker

 

chciałbym Spurs, wiec stawiam że w 6

liczę na Popovicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też liczę na Popovicha ale on i nic nie da jeśli liga znowu będzie chciała awansu KD. Zdecydowanie przesadzili w przypadku zawieszenia Randolpha i teraz ostatnich meczów.  Chciałbym żeby Spurs wyszli. Mimo wszystko OKC nie ma szans w finale z westbrickiem na czele i teraz już nie wiem kogo bardziej hejtuje Okc czy Miami :/ A Thunder sobie pykałem w 2k jeszcze przed ich pierwszym wejściem do PO :( Szansa jest taka że Popovich nie pójdzie na wymiane ciosów z OKC zwolnią PACE poszukają dogodnych pozycji cierpliwa gra powinna być kluczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też liczę na Popovicha ale on i nic nie da jeśli liga znowu będzie chciała awansu KD. Zdecydowanie przesadzili w przypadku zawieszenia Randolpha i teraz ostatnich meczów.  Chciałbym żeby Spurs wyszli. Mimo wszystko OKC nie ma szans w finale z westbrickiem na czele i teraz już nie wiem kogo bardziej hejtuje Okc czy Miami :/ A Thunder sobie pykałem w 2k jeszcze przed ich pierwszym wejściem do PO :( Szansa jest taka że Popovich nie pójdzie na wymiane ciosów z OKC zwolnią PACE poszukają dogodnych pozycji cierpliwa gra powinna być kluczem.

 

Oglądasz pan w tym roku Playoffy? Własnie z takim "Westbrickiem" OKC mają większą szansę na obicie Heat niż kiedykolwiek.

 

A zawieszenie grubasa było prawidłowe.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wykluczeniu Nene to liga nie miała wyboru

ale jak dla mnie nie powinni wykluczać w tak waznych meczach czołowych zawodników, zwłaszcza ze to cios był nie czysty i można by go potraktować jako odepchnięcie?

jak dla mnie powinni dawać kary finansowe większe i tyle, a jak chcą zawieszać to na następny sezon - wiem głupie ale jak ktoś dostanie 20 meczów to się kluby zastanowią 2 razy czy go podpisywać na kolejny sezon jak nie będzie grał przez 1/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też liczę na Popovicha ale on i nic nie da jeśli liga znowu będzie chciała awansu KD. Zdecydowanie przesadzili w przypadku zawieszenia Randolpha i teraz ostatnich meczów.  Chciałbym żeby Spurs wyszli. Mimo wszystko OKC nie ma szans w finale z westbrickiem na czele i teraz już nie wiem kogo bardziej hejtuje Okc czy Miami :/ A Thunder sobie pykałem w 2k jeszcze przed ich pierwszym wejściem do PO :( Szansa jest taka że Popovich nie pójdzie na wymiane ciosów z OKC zwolnią PACE poszukają dogodnych pozycji cierpliwa gra powinna być kluczem.

Jak się można przyjebywać do Westbrooka w tych PO? Jest w nich drugim najlepszym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook często grał najlepiej w Thunder, zdarzały się momenty, że sam ciągnął ofensywe OKC, kiedy Durantowi nic nie wpadało (np. G5).

Piszecie o zawieszeniu Randolpha, że to nieuczciwe etc. - ale prawda jest taka, że Zach jest po prostu głupi, dał się sprowokować jakiemuś rookie z Nowej Zelandii i sam jest sobie winien. Wykluczenie Nene było jak dla mnie o wiele bardziej niesłuszne - za takie rzeczy w PLAYOFFS nie powinno być zawieszeń. 

Edytowane przez bananowy_joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.