Skocz do zawartości

[West Finals] Thunder - Spurs


leeewy

Thunder - Spurs  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i jak?

    • Spurs w 4
    • Spurs w 5
    • Spurs w 6
    • Spurs w 7
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
    • Thunder w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszyscy czekamy finału OKC-MIA. Staruszki mogliby odpaść. Chociaż zasługują na Finał, bo szli jak burza przez Playoffy. Brooks jest słabym trenerem moim zdaniem. Dzisiaj trójka Durant grał 41:12, Westbrook 45:29, a Ibaka 34:54 grali dużo. Słaba rotacja, mało zmian. Najwięcej w Spurs zagrał Parker - 25:49. No ale się przynajmniej coś rozkręciło.

 

A co sądzicie o kontuzji Ibaki? To był jakis głupi blef? Coś zerwał a teraz zapieprza prawie 35 minut?

 

Pytanie czy starczy OKC sił na Miami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy starczy OKC sił na Miami?

To co napisał LeweBiodroSmoka w temacie o Heat-Pacers. Po pierwszym meczu wygranym przez Indy już były głosy, że Indiana się odbudowała, pogoni Heat i zagra w finałach.

Teraz OKC wygrało dwa z rzędu i już pytania, czy dadzą radę Miami w finale, czy starczy im sił.

No ku*wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie cos mu musialo byc, skoro nie gral w pierwszych dwoch meczach. 0-2 to nie jest wynik, z ktorego latwo sie wychodzi. Ale to typ wojownika i wierze, ze chcial wrocic, stad taki obrot spraw. Metta w LAL tez mial pauzowac dwa tygodnie a zagral po kilku dniach wiec to kolejny przypadek w NBA. Szczerze to nie czekalem na final OKC-HEAT, liczylem ze Spurs to wygraja i wygraja final. Skoncza epoke na szczycie i zdobeda ten kolejny upragniony tytul. A tak to daje OKC szanse na wygrana w dwoch meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, źle się wyraziłem, miałem na myśli ewentualne spotkanie Mia - OKC. Chociaż nigdy nie napisałem, że SAS są moim faworytem w tej serii. Mimo to chcę żeby wygrali, bo sympatyzuje z nimi, poza tym uważam że taki finał będzie ciekawszy (stąd pytanie o ew. szanse Oklahomy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz OKC wygrało dwa z rzędu i już pytania, czy dadzą radę Miami w finale, czy starczy im sił.

No ku*wa.

 

Pytanie chyba na miejscu. Nie zakładam że przejdą Spurs, ale jak im się uda to dużym kosztem. Patrz ile grała w meczu trójka RW, KD i Ibaka. Tu się szykuje seria 6 lub 7 a w Indianie Miami w 5 może skończyć zabawę. Nie wierzę że Pacers się odrodzą. Mogą wyciągnąć najwyżej jedno spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

playoffs sa nieprzewidywalne czego najlepszym przykladem jest ta seria. nikgdy niewiadomo jak to sie potoczy.\

pamietam serie z 2008 roku, gdzie hornets i spurs wygrywali mecze w domu srednio +20ppg

 

pamietam serie gdzie wygrywali prawie tylko goscie...

 

tu niewiadomo co sie stanie.

nie wiemy, czy thunder z ibaka > spurs i seria pojdzie juz w 1 strone, czy to kwestia grania u siebie i spurs u siebie ponownie wyjda na prowadzenie 3-2. takich znakow zapytania jest mnostwo. kto jak zagra, jak taktycznie odpowie pop itd, itd

 

ale milo. mnie tu nic nie zdziwi ale ciesze sie, ze mamy miniserie do 2 wygranych, bo na wschodzie faktycznie juz praktycznie wszystko jasne i tylko kataklizm moze zaszkodzic heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

westbrook westbrookiem. jak ma się na sobie w obronie takich pg i tak grającego duncana to taki zwierzak fizyczny musi robić rozpierdol. 

więcej agresji po deską niż duncan miał baynes, jedynym zawodnikowi w ofensywie co zależało to diaw i joseph, parker w swoim stylu nie obecny ,jakby nie chciało mu się przejąć meczu, manu bez depnięcia, leonard po mocnym wejściu głupie rzutu z pośpiechem , brak agresji w porównaniu do okc, okc wyszli jak pittbulle a spurs jak kurczaki, a to spurs powinni walczyć dzisiaj o wszystko, najważniejszy mecz w tej serii a oni się poddali. jak spurs mają tak grać to na ryby. a po duncanie nie spodziewałem się takiego meczu.

 

 

 

lamb w s5 powinien być od początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te PO jedynie pokazały, że nie ma czegoś takiego jak "mądre granie". Najpierw pewnie dla wielu najmądrzej grający  PG ligi - Chris Paul grał wiele głupich akcji w końcowych momentach przeciwko OKC, które kosztowały porażki. Teraz najmądrzej grający Spurs są lani, aż żal patrzeć przez odpalających rzuty w każdej sekundzie i pozycji OKC.

 

OKC zrobiło wałek z Sergio Ibaką. Pewnie miał jakiś lekki uraz na kilka dni, a oni specjalnie wydali info, że już nie zagra, co uśpiło Spurs. Ja tam nie wierzę w jego kontuzję, bo skacze bez żadnego bólu i gra +35 minut, kiedy wcale nie jest potrzebny na boisku, bo wynik jest pozamiatany. Pewnie nie grał w G1 i G2, aby się podleczyć, a Oklahoma liczyła, że wygra jedno spotkanie, bo wówczas przy powrocie Sergio mieliby już 3:1 dla siebie i robiliby match-upy pod Miami.

 

Brooks już najważniejsze w tej serii zrobił. Zlikwidował granie Thabo i teraz mecze są rozgrywane 5 na 5, co jest ogromnym upgradem. Na Spurs nie da się patrzeć, kiedy dostają łomot atletyczny i nic im nie idzie, a OKC skacze im po głowie. G5 to przede wszystkim mecz Popovicha. Jeśli jest najlepszym trenerem w historii musi coś zrobić, bo już ma drugi raz deja vu tego samego i nie potrafi niczego zrobić. To już nawet ten Brooks zrobił pozytywne zmiany, Pop na razie ciągle gra tak samo i niczym nie zaskoczył. 

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.