Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

10. Handicap dla drużyn słabszych - w zależności od zajętego miejsca w danym sezonie, budżet każdej kolejnej drużyny na keeperów i aukcję przed następnym sezonem będzie się zwiększał o 2$ (wartość do dyskusji - wg mnie 1$ za mało, a 3$ za dużo), tzn. drużyna która zajęła 1 miejsce ma 200$, 2 miejsce 202$, 3 miejsce 204$ i tak do 20 miejsca które będzie miało 238$. Oczywiście przed każdym kolejnym sezonem budżet dla każdej drużyny jest na nowo ustawiany wg powyższych założeń.

Odnosnie metody liczenia handicapu prosciej jest przyjac koncową klasyfikację. O ile rozumiem opcję alternatywną, to wydaje mi się ona na tyle skomplikowana, ze łatwiej mi (z czystego lenistwa) przyjąć rozwiązanie w swojej istocie banalne. Ale nie bede o nie walczył niczym o niepodległość. ;-)

 

Czy mamy jeszcze jakieś inne wątpliwości odnosnie regulaminu?

Rozumiem, ze w tym roku draftujemy on-line na Yahoo, ale za rok (przez handicapy, RFA itp) bedziemy musieli zrobic to inaczej. Ale nie wiemy jeszcze jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.