Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

A myślicie o zamianie #3 na jakieś niższe wybory, jeśli pójdzie Wiggins i Parker, a nie będą chcieli brać Embida?

 

Tylko z kim? Wątpię, aby Orlando i Boston poświęciły swój drugi pick, by przesunąć się lekko w górę, a Utah tracąc Parkera nie będą skłonni na wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 5 dni temu Ainge mówił , że będą starać sie przesuunąć lekko do góry i podobno rozmawiali z dwoma ekipami z TOP 5 myśle , że na pewno to było Orlando a druga ekipa to nie wiem , do tego Ainge powiedział jeszcze  , że będą chcieli od kogoś dostać 2rnd Pick np za gotówke tak jak to było z Coltonem Iversonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z kim? Wątpię, aby Orlando i Boston poświęciły swój drugi pick, by przesunąć się lekko w górę, a Utah tracąc Parkera nie będą skłonni na wymiany.

Myślę ze jak dostaną Wiga płąkać też nie będą; bardzo ciekawie się robi co dziwne częściej narazie słychać o tym że Bucks/Cavs chcą wymiany a to chyba Sixers najbardziej powinno na tym zależeć z grona tych top 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głęboki jest, ale Embiid, Parker i Wiggins mają papiery na franchise playerów, a Vonleh, Randle, Exum, Smart to raczej potencjalni all-starzy.

 

Chodziło mi o to, że każdy poza Parkerem i Wigginsem to spore znaki zapytania a i mniejsze można przy tej dwójce postawić. Daleko temu do draftu 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego pewniaka jak lebron i melo imo

Jak James niema ale PArker może być spokojnie nawet lepszym wydaniem anthonego; Ponoć Sixers sa bardzo zainteresowani Exumem i wolą odpuścić Embida; Magic wezmą Smarta czyli Joel może się ostać do #5 Jazz chyba już nie przepuszczą takiej okazji, chociaż dziwne się wydaje na miejscu Sixers robienie czegoś takiego niech sobie gada kto chce ale Exum ma największy bust potencial z całej chyba nawet czołowej 8 to co za różnica czy będzie zdrowy ewentualnie w przeciwnieństwie do Embida. Ogólnie przy ilości plotek jakie się ostatnio pojawiają to człowiek może zgłupieć totalnie naszczęście to już tylko 2 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart imo ma większy bust alert bo z piłką nie jest super szybki. Exum to po prostu niewiadoma.

 

Parker może być lepszym wydaniem melo, ale co roku są kolesie, którzy kimś mogą być. Lebron i melo w dniu draftu to byli pewniacy. Inna sprawa, że melo w bulls czy innym ulozonym teamie moze wskoczyc na zupelnie inna polke niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie rozumiem co jest nie tak w Jabarim. Jego obrona jest wątpliwa to fakt ale Duke miało wyjątkowy koszmarny frontcourt i dlatego to wszystko wygladało źle ale oglądałem ostatnio nawet jakieś 2 mecze Duke i obrona pick and rolla nie wygląda u niego źle tylko że on słabo broni post ale w NBA będzie raczej trójką niż czwórką. To raz. Dwa - nie pamiętam kiedy ktoś ostatnio wchodził z takimi umiejętnościami ofensywnymi do NBA. On praktycznie jest kompletnym pakietem. Świetnie kozłuje, potrafi zrobic akcje od kosza do kosza po drodze robiąc jakieś mijanki. Dobry atleta, ma bardzo ładnie ułożoną rękę. Cholera jeśli ktoś w TOP 5 jest pewniakiem na tą chwilę to właśnie JAbari - cała reszta to potencjał który może się rozwinąć albo i nie. Dlatego Cavs będą brać PArkera nawet jak ten woli grać bliżej domu w Milwaukee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Was nie myśli, że Embiid to wypisz, wymaluj Greg Oden ver. 2.0 ?? Tak samo skrywane problemy zdrotne przez agenta, te same gadki o pechowych kontuzjach, wychodzące co rusz "nowe usterki" itd itp. Sorry, ale jeśli kości 20-letniego chłopaka nie wytrzymują już a treningu, to coś tu ewidentnie nie gra.

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Parker to jest totalny pewnia i to nie jest gdybanie że może być lepszy albo podoby, taki sezon miec debiutanci takie umiejętności i takie warunki to gwarantuje sukces, dodatkowo z myśleniem u niego ok :) Embiid wiadomo że ma sporą czerwoną flagę ale przy wysokich czesto masz takie historie, plus agent co ma robić przecież mu zalezy aby poszedł jak najwyżej.

 

ps. Co do Exuma to niezbyt rozumiem w czym lepiej być niewiadomą od potencjalnym bustem, przecież jak niewiesz co dany grajek sobą reprezentuje to może być bustem spookojnie, niebierze się takiego typa z tak wysokim pickiem w tak dobrym drafcie imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadne walki o ROTY między tą dwójką, bo Wiggins, będzie kiełbasił. Przewiduje mnóstwo meczy poniżej 10pkt tego pana, zaś Parker będzie nakurwiał okolice 20ppg, game winnery, ponadto dołoży więcej zbiórek i asyst od Andrew.

LeBron to był bardzo dobry podający już od samego początku, gdyby nie to, to Melo by zgarnął ROTY.

Wiggins samym atletyzmem i defensywą nie zagrozi Parkerowi. Poza tym jak na moje Parker mimo, że jest mnie atletyczny to jest o wiele groźniejszy w kontrze z piłką, co już pokazywał w tym sezonie grająć kozackie coast to coast. Wiggins ma drewniane ręce. Znaczy się jedną, dominującą ma drewnianą, a drugą ma protezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego obrona jest wątpliwa to fakt ale Duke miało wyjątkowy koszmarny frontcourt i dlatego to wszystko wygladało źle ale oglądałem ostatnio nawet jakieś 2 mecze Duke i obrona pick and rolla nie wygląda u niego źle tylko że on słabo broni post ale w NBA będzie raczej trójką

To że bedzie musiał bronić SF to chyba gorzej dla niego, co nie? Nie zwróciłeś jeszcze uwagi na 2 istotne rzeczy: nie jest zbyt szybki na nogach i jest zagubiony w obronie zespołowej. To drugie może wynikać z róźnych rzeczy i być może da sie skorygować. Ale trzeba się nastawić na to że przez całą karierę będzie miał ujemny wpływ na defensywę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku powtarzam - dla mnie Parker to duzo pewniejszy pick niż Wiggins. Wiggy mi śmierdzi, a jesli Jabari ma troche bardziej poukładane w głowie niż Melo to mozemy tylko sobie wyobrazic kim bedzie. Jabbari nie ma 20-21 lat i wchodzi do ligi ograny. To freshman, który ledwo w marcu skonczyl 19. Czym u licha jest upside, skoro gościu w wieku 19 lat tyle juz potrafi ?! Jeżeli trafi pod odpowiedniego coacha to ma papiery, żeby napierdalać po 30ppg i być machup nightmare'm. 

 

Tweener? 2-3 lata będzie sie ogrywał na SF, a po tym okresie, kiedy po ludzku zmężnieje będzie mogl grać jebitną strech four, być może taką, jakiej liga jeszcze nie widziała, bo mającą masę, ale też fantastyczne bball skills, rzut i świetne faceup. Do tego koleś jest GTG i chce nim być w przeciwieństwie do Andrew.

 

Wiggins to przy nim melodia przyszłości jak ja pi****le. Embiida uwielbiam za to kim może być, ale jestem na niego wkurwiony, ze posypał się już dzisiaj, bo spierdolił Philly plany, wierze po cichu, że bliżej będzie mu do Griffina niż Odena, ale boje się, że może się to skonczyc jak u Grega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.