Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładaj ;) tylko żeby nie zabiło to dyskusji tutaj. 

 

@Cisza

A w moim przypadku to picki 10-15 najtrudniej wytypować. 

Własnie sobie teraz tak robiłem do próby i od 8-15 ciężko było, patrząc na potrzeby zespołów czy barnie to co dostępne. Ogółem te całe wybieranie może szlag trafić jak przejdą jakieś wymiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zabierze 76ers Wigginsa sprzed nosa, to po co mają iść w gracza bez star-potential, skoro bez franchise playera i tak nie wygrają mistrzostwa w najbliższych latach? Zatankują kolejny sezon, zbiorą kolejne assety i będą się rozglądać. Imo bardzo dobry pomysł z ich strony, o ile nie uda im się wtrejdować w 1 pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zdążył przed wyjściem tego choróbska podpisać kontraktu za rookie minimum - pół miliona usd na pewno by mu się przydało a tak to może się stać zapomnianym, biednym, chorym wielkoludem.

 

Pan Komisarz w ramach wizerunkowych ZAPRASZA go do swojego stolika w noc draftu jako gościa specjalnego...

 

czujny Silver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym brał Embiida, po Wigginsie i Parkerze to nadal jest najlepszy zawodnik nawet bez nogi. Fakt, ryzyko jest, bo stress fracture to nie przelewki, ale aż szkoda odpuścić takiego chłopa.

Inną opcją w miarę logiczną byłby Exum, ale to jest mega niewiadoma + mają już w philly MCW.

Same here.

 

Wydaje mi się, że Hinkie zawalczy o 1-2 pick i spróbuje wziąć Wigginsa/Jabariego. 

 

Jeżeli będzie za wysoka cena, to brałbym Joela. Poczekaliśmy rok temu z Noelem, to teraz poczekamy z Embiidem. A z 10 wezmiemy sobie jakiegos prospecta i moze Tadka wymienimy na kolejny pick. 

 

Pojawiły się ploty, ze manager Embiida robi sporo, zeby go wyrzucic do Bostonu/Lakers, stąd teraz termin operacji. Ponoć przed Buxami, Sixers itp ukrywaja dokumentacje medyczną.

 

W przyszłym roku też będziemy w drafcie wysoko, mozna poszukac jakiegos franchise'a. Jeżeli nie będzie nim Embiid.

 

Exum do mnie jakos nie przemawia. 

 

Lubie Smarta,ale z 3 to za wysoko, fajny jest Vonleh, ale 3 to znowu - za wysoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Cavs mogą wciąż wziąć Embiida z jedynką, mimo tej kontuzji. Jeśli jednak - co bardziej prawdopodobne - Wiggins i Parker pójdą z pierwszymi dwoma pickami, to zgadzam się, że najwięcej w tej sytuacji tracą Sixers. Cieszyłbym się ze zdrowego Embiida, ale tyle problemów ze zdrowiem w tak krótkim czasie to bardzo zły prognostyk na przyszłość. Exumem się nie jaram, a jeśli przeszliśmy przez poprzedni sezon po to, by dostać Noah Vonleha to będę wręcz trochę załamany. 

 

Być może największy problem polega na tym, że Cavs i Bucks to wszystko wiedzą i w zaistniałej sytuacji cena za trade up może być zaporowa. Nie zdziwi mnie więc ani trochę Embiid w Philly. Sixers od dawna uwielbiają łykać dużych inwalidów, być może zrobią to ponownie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.