Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Pacers - Hawks


BiałaCzekolada

  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. to jak?

    • Pacers in 4
      8
    • Pacers in 5
      34
    • Pacers in 6
      19
    • Pacers in 7
      4
    • Hawks in 4
      0
    • Hawks in 5
      0
    • Hawks in 6
      3
    • Hawks in 7
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Pozioma dobrze to wyjaśnił. Od siebie dodam tylko, że Roy to zarabiający prawie 15 baniek starter w contenderze (albo czymś co miało nim być), postać absolutnie kluczowa dla swojej ekipy, Antic gra za minimum i w założeniu miał być rezerwowym na kilka/kilkanaście minut.

 

Pero nawet na rewelacyjnym dla Macedonii Eurobaskecie 2011 miał... 33% FG :smile: Ten typ tak ma.

 

Reasumując (nawiązując do postu ely;a): Antic daje to co miał dawać i robi to w promocyjnej cenie, a z Hibberta zrobił się Thabeet za 15 milionów.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz innych Anticiów w NBA?

Ja nie.

 

Po pierwsze od Antica oczekuje się twardej gry w obronie i jej rozciągania w ataku, gdyby rzucał średnio 15 razy na mecz i miał taką skuteczność to co innego, każdy przeciwnik wie , że czasami mu siedzi i może trafić 2-3 ważne trójki, jego wpływ na ustawienie defensywne Indiany jest nieoceniony. Hibbert to za to All-Star, hype'owany nawet na najlepszego centra w obecnym NBA (wystarczyło poczytać newsy w przerwie między sezonowej, że jest w doskonałej formie fizycznej, że się wzmocnił, że jest wielki, silny i wytrzymały itp). Do tego był po wielkich zeszłorocznych playoffach. Gdyby ktoś np. po 20 pierwszych meczach sezonu regularnego oświadczył, że Roy będzie robił w pierwszej, a do tego wyrównanej rundzie po średnie hmm, np 9ppg, 7rpg i 1bpg to wielu by stwierdziło, że ten ktoś zwariował. A, że w rzeczywistości robi on 3 razy mniej to może po prostu wszyscy żeśmy zwariowali?

Hibbert robił po ASG 8.9 pkt, 4.7 zb. na 39% FG, ale to i tak nie oddaje całego jego obrazu nędzy, bo w kwietniu RS trafiał 23,5% FG i 5.3 pkt, 3.2 zb. Także Antic wcale nie wykonuje na nim takiej zajebistej roboty, tylko Hibbert jest tak słaby, że aż nie wiem jak mam to napisać. Jest po prostu słaby jak c***. Widziałem w tej serii 2 mecze i Antic w większości rzucał niecontestowane przez Hibberta trójki, więc trochę wstyd jak na gościa, który "odnalazł się w NBA" i ma "rozciągać grę", że trafił jak dotąd 3 razy na 18 prób trójek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Wizz mimo niewątpliwego większego talentu niż Bulls nie byli faworytem tej serii (zakładam, że to oni jednak przejdą), byli nieopierzeni, nieregularni, taka seria doda im pewności siebie. Natomiast Indiana? Nawet, jak ostatecznie się obronią, to co z tego? Prócz krótkiego entuzjazmu po ewentualnym zwycięstwie w g7 zostanie niesmak, że dostawali baty od outsidera, dodatkowo osłabionego brakiem najlepszego zawodnika (Horford). WW to lepszy rozgrywający, lepszy SG, Ariza o idealnych warunkach i doświadczeniu do walki z PG, Nene który dzięki chociażby warunkom fizycznym nie będzie ustępował Westowi i Marcin, który, jeśli Hobbit jest All-Starem, to obecnie sam jest hall of fame. :playful: Taka seria nie może skończyć się zwycięstwem Pacers w 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hibbert robił po ASG 8.9 pkt, 4.7 zb. na 39% FG, ale to i tak nie oddaje całego jego obrazu nędzy, bo w kwietniu RS trafiał 23,5% FG i 5.3 pkt, 3.2 zb. Także Antic wcale nie wykonuje na nim takiej zajebistej roboty, tylko Hibbert jest tak słaby, że aż nie wiem jak mam to napisać. Jest po prostu słaby jak c***. Widziałem w tej serii 2 mecze i Antic w większości rzucał niecontestowane przez Hibberta trójki, więc trochę wstyd jak na gościa, który "odnalazł się w NBA" i ma "rozciągać grę", że trafił jak dotąd 3 razy na 18 prób trójek.

Antic tak ma, to już zostało napisane, ale nie niszczy gry, jak mu usiądzie to np. w następnym meczu może powtórzyć to, co zrobił Indianie w ostatnim meczu regulara. Jak nie to odpali 3-4 rzuty i da sobie spokój. A ja nie napisałem, że wykonuje zajebistą robotę na Hibbert'cie bo ten najlepszą robotę wykonuje sam na sobie (patrząc od strony przeciwnika Indiany). A przepraszam, najlepszą robotę wykonuje na nim Korver, ja nawet nie wiedziałem, że ten biały gość potrafi wybić się wyżej niż na 30 cm (chociaż te bloki wcale temu nie dowodzą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, mam rozwiązanie zagadki...

Kręcą ujęcia do Space Jam 2 :grin:

Jeśli to tylko i wyłącznie Twój pomysł to gratulacje, pytam dlatego, iż w kilku miejscach już to trąbili, miedzy innymi w 6G. Podobno LBJ miał zagrać w "Dwójce" główna rolę a Hibbert drugoplanową, ale skoro on rzeczywiście  już nie potrafi grać, to po odebraniu talentu nie potrafiłby nawet chodzić, a tym musiałby zająć się już sam dr House, ale o szczegóły należy zapytać się Lukiego i Rappara :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=TL5RpOXeRY4#t=20

 

to sie nazywa zrównanie z ziemią, Smith to buc i skrzywdził tu biednego Kwamego :smile:

chamidło hibberta to nawet do thabita bym nie porównał chociaż to jest coś w tym stylu, dwóch najbardziej żałosnych 7'2 w historii koszykówki :P słowem Smith dobrze mówi to jest chyba największy upadek ekipy jaki ja pamiętam, ciekawe czy Vogela wywalą ... niesamowite jak życie jest przewrotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamidło hibberta to nawet do thabita bym nie porównał chociaż to jest coś w tym stylu, dwóch najbardziej żałosnych 7'2 w historii koszykówki 

No, no, co jeszcze ciekawego masz do powiedzenia?

To, co się dzieje z Pacers to mega collapse, ale nie zmienia to faktu, że mamy do czynienia z 2xall-starem i kandydatem do DPOY rok temu i na początku tegorocznego sezonu ZUPEŁNIE ZASŁUŻENIE. Nie zapomnijmy o poprzednich PO, gdzie sukcesywnie gwałcił każdego centra na wschodzie. 

Coś się dzieje, nie wiem co, wiem jedynie, że siedzi to w głowie. A tymi porównaniami do Thabeeta to już w ogóle brak słów.

 

A ten cały Smith to jest właśnie jeden najbardziej żałosnych dziennikarzy sportowych eva (zaraz po Skipie Baylesie). To, jakie slogany i uproszczone pierdoły pieprzą ci goście, to się w głowie nie mieści i nie wiem jak można czegoś takiego słuchać, a już szczególnie po pamiętnej wizycie Cubana u tych klaunów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamidło hibberta to nawet do thabita bym nie porównał chociaż to jest coś w tym stylu, dwóch najbardziej żałosnych 7'2 w historii koszykówki :tongue: słowem Smith dobrze mówi to jest chyba największy upadek ekipy jaki ja pamiętam, ciekawe czy Vogela wywalą ... niesamowite jak życie jest przewrotne

mowił ptak kilka dni wczesniej, że Vogel nie jest zagrozony zwolnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, co jeszcze ciekawego masz do powiedzenia?

To, co się dzieje z Pacers to mega collapse, ale nie zmienia to faktu, że mamy do czynienia z 2xall-starem i kandydatem do DPOY rok temu i na początku tegorocznego sezonu ZUPEŁNIE ZASŁUŻENIE. Nie zapomnijmy o poprzednich PO, gdzie sukcesywnie gwałcił każdego centra na wschodzie. 

Coś się dzieje, nie wiem co, wiem jedynie, że siedzi to w głowie. A tymi porównaniami do Thabeeta to już w ogóle brak słów.

 

A ten cały Smith to jest właśnie jeden najbardziej żałosnych dziennikarzy sportowych eva (zaraz po Skipie Baylesie). To, jakie slogany i uproszczone pierdoły pieprzą ci goście, to się w głowie nie mieści i nie wiem jak można czegoś takiego słuchać, a już szczególnie po pamiętnej wizycie Cubana u tych klaunów. 

to tylko pokazuje jaka jest konkurencja na jego pozycji na wschodzie, Horford jeszcze się broni ale on jest niższy od takiego hibberta o jakieś pół metra :P z tegorocznym jego wyborem do asg to też kpina, poważnie nikt nie traktuje smitha i jemu podobnych ale hibbert jest mega tragiczny i to nie jest jakaś nowość w jego wykonaniu, pamiętam początek zeszłego rs to on chyba 9 ptk na 40% robił

 

ps. listkiewicz też gadał że engela nie zwolni :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 z tegorocznym jego wyborem do asg to też kpina, poważnie nikt nie traktuje smitha i jemu podobnych ale hibbert jest mega tragiczny i to nie jest jakaś nowość w jego wykonaniu

Kpiną jest nieobecność na ASG Dragica.

A co do Hibberta, to spoko, że ten mega tragiczny gość robił I defensywę w lidze i w poprzednich finałach wschodu był MVP Indiany na równi z Georgem. Serio, ludzie tak szybko zapominają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibbert ma ewidentnie problemy poza boiskowe, najprawdopodobniej ma z kimś z drużyny jakiś poważny konflikt. Bird powinien dokładnie dowiedzieć się co i jak i spróbować rozwiązać ten konflikt, a jeśli się nie uda to po prostu pozbyć się osoby która psuje atmosferę w drużynie. To, że coś jest nie tak w szatni widać od dłuższego czasu, a to wszystko potwierdza tylko bójka Stephensona z Turnerem. 

 

A jeśli Hibbert nie ma z nikim konfliktu to może jakiś psycholog by pomógł? Bo nie wierzę, że gość zapomniał jak się gra w kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.