Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Pacers - Hawks


BiałaCzekolada

  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. to jak?

    • Pacers in 4
      8
    • Pacers in 5
      34
    • Pacers in 6
      19
    • Pacers in 7
      4
    • Hawks in 4
      0
    • Hawks in 5
      0
    • Hawks in 6
      3
    • Hawks in 7
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak można się było spodziewać - Pacers przez ostatni miesiąc nie czekali na PO, tylko po prostu grali gówno. Gówno, z którego ciągle nie mogą wyjść i jak nie wyjdą, to tylko słabość wschodu może sprawić, że wejdą do ECF gdzie dostaną solidnie po dupie jak się nie obudzą.

 

Co ty bredzisz to była tylko zasłona dymna Indy to playoff team i tylko czekać jak się rozkręcą, Hibert przestanie być szrotem a Goprge chokerem, zresztą PG to all time great więc w zasadzieniewiem czy wypada wspominać jak teraz gra :P

Nie wierzę, że z taką grą wygrają z Hawks, którzy w pełnym składzie (tym co obecnie) meli w tym sezonie bilans 16-7. Paul Millsap jest chyba najbardziej niedocenianym graczem ligi w tym momencie. Impact ma spokojnie allstara z wyższej półeczki.

Sap to rols i tylko homerzy Jazz go cenią, nie zaraz, teraz Hawks :) @Igi teraz twoja sympatia do Sapcia pewnie jeszcze wzrosła, może jednak lepiej było jemu dać kaskę a nie wielkiej nadzieji białych Spliterowi :P:)

 

Niby to wschód więc półka niżej ale zdierżyć nie mogę że u nas Sap i Al się tak kisili pod tym pseudo trenerzyną :hurt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - Al do Millsapa nie ma pierdnięcia. Millsap to elitarny obrońca, zarówno jak broni SFów większych jak i wtedy kiedy musi pod koszem się przepychać. W ataku nie ma  nic wybitnego, ale wszystko robi dobrze - post up/rzut - w tym za 3, pull up i off the dribble/passing/zasłony/pick'n'roll, po prostu mega mega gracz. Szkoda, że Hawx nie mają pierwszej opcji bo mogliby namieszać (zakłądając, że byłby jeszcze Horford).

 

Swoją drogą Antic też ładnie się w NBA odnalazł. Rozciąga grę Hawks w ataku a w obronie nie jest taki zły jak się tego obawiałem. Szkoda, że tak późno zdecydował się na przybycie do ligi.

 

Ale swoją drogą, jak ten Schroeder nauczy się rzucać i rozwinie się na coś pokroju Rondo z 3pt range, Horford wyzdrowieje i podpiszą kogoś pokroju Millsapa, kogo nikt nie będzie chcial a oni poznają się na jego talencie - całkiem fajna drużyna może z tego wyrosnąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie go caly czas przeciez El... zgadnij kto u mnie w roto punktowal?

 

 

PM jest bardzo uniwersalny (dawalby tak fajny smallball spursom), doszedl bardzo dobry trener ale pamietajmy -w  tych pierwszych meczach o niespodzianke zawsze bylo latwiej do zrobienia....

czy to cos zmienia? jeszcze nie... Hawks musza pokazac pewnosc u siebie i na razie nawet prowadzac 0:2 uwazam ze szybciej przegraja 4 razy z rzedu niz wygraja serie.. ten typ tak ma po prostu

 

patrze na sezon tylko z perspektywy spurs i kazdy mecz wiecej OKC Miami Indy czy Clippers cieszy

nawet w sumie wygrana GSW nie wiem jak oceniac bo i tak wole aby przepychaly sie OKC z clippers i na zmeczeniu weszly Duranty do WCF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josephnba, rozumiem, żeten "like" to za fakt, że najlepiej ze wszystkich, bez "wypowiedzenia" jadnego słowa podsumowałem pierwszy mecz tej serii...

 

A na poważnie, to nigdy bym się nie spodziewał takiego wyniku i faktu, że Millsap, Teague i najbardziej niedoceniany gracz tego sezonu Carroll (sam nie wiem czemu ani ja ani nikt inny nie zagłosował na niego jako MIP) zrobią różnicę grając vs George, Stephenson, West i Hibbert. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznej masci specjalisci od psychologii sportowej powinni napisac ksiazke o Pacers ad 2014, za 10 lat ludzie nie beda wierzyc ze ta historia wydarzyla sie naprawde.

Nie przypominam sobie zadnej druzyny w jakiejkolwiek dyscyplinie sportowej ktora w tak krotkim czasie zrobilaby TAKI regres.

c***owe shot selection, kiepski ball movement, Lance Stephenson street ball mode i na desert Roy Hibbert zablokowany przez Korvera.

Jak nie dojda do finalow to Vogel powinien wyleciec bo madry coach nie dopuscilby do takiej sytuacji

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAhahaha smieszą mnie te wasze prorocze komentarze, Atlanta wygrywa pierwszy mecz i nagle wszyscy jednym chórem "nie zdziwię się jak Indiana to wtopi" a wyniki ankiety same mówią o tym kto był faworytem według forum...

 

Zazdroszczę optymizmu. Szczególnie obserwując na jakim poziomie grają Pacers od początku 2014 i jak bardzo nie leżą im biegająco-trójkujący Hawks. Chyba najwyższy czas przestać się oszukiwać. Pacers grają bardzo słabo i na dobrą sprawę już od 3 miesięcy nie wyglądają jak contender. To my, zafascynowani poprzednimi PO i startem tego RS, cały czas nie chcieliśmy tego zauważyć.

 

PG niewyraźny, Hibbert z pretensjami do całego świata, Lance mentalnie wrócił na betonowe boiska NY, West zagubiony. Ale jedno jest szczególnie niepokojące - oni źle wyglądają jako zespół. Gołym okiem widać, że to się nie klei w szatni. I mina Larrego gdy ich oglądał...

 

Ciągle obstawiam zwycięstwo Indy, ale po dużych nerwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznej masci specjalisci od psychologii sportowej powinni napisac ksiazke o Pacers ad 2014, za 10 lat ludzie nie beda wierzyc ze ta historia wydarzyla sie naprawde.

Nie przypominam sobie zadnej druzyny w jakiejkolwiek dyscyplinie sportowej ktora w tak krotkim czasie zrobilaby TAKI regres.

c***owe shot selection, kiepski ball movement, Lance Stephenson street ball mode i na desert Roy Hibbert zablokowany przez Korvera.

Jak nie dojda do finalow to Vogel powinien wyleciec bo madry coach nie dopuscilby do takiej sytuacji

 

A co może poradzić trener na to, że ma w szatni bandę dzieciaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę optymizmu. Szczególnie obserwując na jakim poziomie grają Pacers od początku 2014 i jak bardzo nie leżą im biegająco-trójkujący Hawks. Chyba najwyższy czas przestać się oszukiwać. Pacers grają bardzo słabo i na dobrą sprawę już od 3 miesięcy nie wyglądają jak contender. To my, zafascynowani poprzednimi PO i startem tego RS, cały czas nie chcieliśmy tego zauważyć.

 

PG niewyraźny, Hibbert z pretensjami do całego świata, Lance mentalnie wrócił na betonowe boiska NY, West zagubiony. Ale jedno jest szczególnie niepokojące - oni źle wyglądają jako zespół. Gołym okiem widać, że to się nie klei w szatni. I mina Larrego gdy ich oglądał...

 

Ciągle obstawiam zwycięstwo Indy, ale po dużych nerwach.

Ja nie powiedziałem że Pacers wygrają tą serię, tylko śmieszy mnie wasze prorocze 'pi****lenie', nagle teraz nikogo nie zdziwi wygrana Atlanty a 99% osób przed serią dawało tu pewne 4:1 lub 4:0 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedziałem że Pacers wygrają tą serię, tylko śmieszy mnie wasze prorocze 'pi****lenie', nagle teraz nikogo nie zdziwi wygrana Atlanty a 99% osób przed serią dawało tu pewne 4:1 lub 4:0 ;]

 

Wiesz, nieczęsto 8 seed z ujemnym bilansem w RS wywala nr 1, w dodatku od roku szykowanego do detronizacji Miami. Myślę, że większość liczyła, że w PO Indy obudzi się i wskoczy na właściwe tory. No ale po tym, co zobaczyliśmy, zmiana frontu jest całkowicie uzasadniona. To nie jest jedna wtopa Pacers, tylko kontynuacja padaki granej od kwartału.

 

A co może poradzić trener na to, że ma w szatni bandę dzieciaków?

 

Ciekawe, że kilka miesięcy temu jakoś wiedział co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.