Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

George ma lepsze on/off od Love i ławka Pacers jest całkiem dobra.

Co nie zmienia faktu że Duncan dla całej kariery ma lepsze on/off od George więc wyjaśnij jakie to on/off najlepsze w historii masz na myśli bo na razie dane tego nie potwierdzają

I karpik ma rację - Love ma on/off 26,8 za ten sezon a George ma 26,2 - jeśli uważasz inaczej to podaj dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem też on/off wg nba.com gdzie są dane na bieżąco

 

Iguodala ma +18 on/off a George +17,9 . Sprawdziłem też K.Love ma +18,8 LMA ma też 18,8 a Batum 18,6

 

Posługujesz się niewiarygodnymi danymi

 

http://www.82games.com/1314/ROLRTG7.HTM

 

Tu masz dane z 82 games i tam Love jest ponad PG ale powtarzam oni chyba nie uzupełniaja tego na bieżąco i mają inne wzory do liczenia bo jeszcze nie widziałem aby się ich off rtg i def rtg pokryło z tym z nba com i chyba nigdy z tym z basketball reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi brak doświadczenia w jakichkolwiek fantasy draftach, nie mówiąc o all-time. Ale ! Biorąc pod uwagę, że i tak miałem brać Parisha  przed Mutombem, Mourningiem i Yao to jestem zadowolony w c***. Gdyby był dostępny Webber to brałbym Webbera.

Miałem jeszcze inny pomysł na ten pick ale poczekam, potrzebowałem solidnego interior D i z tym pickiem, nie poświęcając bardzo ofensywy, lepiej chyba wybrać nie mogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po namyśle, chyba nie ostanie się do mojego picku. 

 

Po pierwszych 40 pickach poszło 10 centrów, 10 rozgrywających (wliczając w to Pippena RappaRa) i 20 graczy na pozostałe pozycje - ciekawy rozrzut. Z 19 MVPs zostało jeszcze dwóch ;).

Więcej raczej - na pewno nie poszedł jeszcze Hayes, Rose i Iverson. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash fajny do Robinsona ale nie wiem czy z T-maciem to dobre połączenie. Steve musiał mieć specyficzne warunki aby być najbardziej efektywnym a po drugie backcourt Nash-Tracy to w obronie czarna dziura i tutaj nawet Robinson nie pomoże. Poczekamy, zobczymy.

 

Nad Findkiem nie chce mi się znęcać bo Stockton-Bryant zniszczyło mi mózg.

 

Kolega z Dirkiem mega zajebiste wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash fajny do Robinsona ale nie wiem czy z T-maciem to dobre połączenie. Steve musiał mieć specyficzne warunki aby być najbardziej efektywnym a po drugie backcourt Nash-Tracy to w obronie czarna dziura i tutaj nawet Robinson nie pomoże.

TMac potrafił bardzo dobrze bronić, tylko cierpiał trochę na syndrom Kobiego. natomiast prime Nash wbrew powszechnej opinii nie był czarna dziurą w D, lecz zawodnikiem o mniej więcej zerowym wpływie na grę po tej stronie boiska. ani szkodził, ani pomagał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.