Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tak czy siak draftujecie pod względem skill wise, zapominając, że rola czterech zawodników z Waszej szóstki (czy iluś tam) będzie mocno zminimalizowana.

 

no właśnie?

 

na trzecie opcje to powinny być brane Detlefy i Majerle, a nie Paule Dżordże

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając tylko lekko do zamieszania z ABBA to także dałem sie nabrać i myślałem ze zaraz zapikuje kolejny raz stad nie ma sie co oburzec tylko spokojnie wyjaśniać co w sumie później nastąpiło....

 

nie zmienia mi to koncepcji budowy teamu ale niebezpiecznie dlugo kaze czekac na wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna koncepcja Rappar, naprawdę, ale po prostu pospieszyłeś się z Georgem. Pewnie by Ci się ostał do 4-5. rundy. Wziąłbyś Yao i pod względem bball IQ Twoja drużyna mogłaby robić defensywny doktorat na Harvardzie.

 

Tak czy siak draftujecie pod względem skill wise, zapominając, że rola czterech zawodników z Waszej szóstki (czy iluś tam) będzie mocno zminimalizowana. Dlatego George z jego obroną i fundamentals jako trzecia (tak?) opcja w ataku to zajebista sprawa.

Mogę ci wymienić kilku graczy o lepszej obronie i lepszych skillsach a poza tym powiedz mi kto tam będzie zapieprzał w obronie przeciw PF-om ??? Kto tam będzie krył Duncana. Bo Rappar tak się zapędził w tym że któregoś ze swoich super obrońców obwodowych będzie musiał poświęcić na bronienie wysokich kto tam będzie krył rozgrywających . Koncepcja jest dziwaczna poza tym trójkąty nie są łatwe do ogarnięcia - Światowy Pokój go nigdy nie ogarnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci wymienić kilku graczy o lepszej obronie i lepszych skillsach a poza tym powiedz mi kto tam będzie zapieprzał w obronie przeciw PF-om ??? Kto tam będzie krył Duncana. Bo Rappar tak się zapędził w tym że któregoś ze swoich super obrońców obwodowych będzie musiał poświęcić na bronienie wysokich kto tam będzie krył rozgrywających . Koncepcja jest dziwaczna poza tym trójkąty nie są łatwe do ogarnięcia - Światowy Pokój go nigdy nie ogarnął

Wysokich będzie krył wysoki, mam nadzieje ze ostanie się do mojego picku taki jeden fajny w defensywie. Bo Pippen to pg.

Trójkąty nie są łatwe do ogarnięcia, ok - ale który z moich graczy według Ciebie nie da rady? Patrząc na twój hejting fana Jazz to pewnie George, ale nie zdziwie sie jesli wymienisz Pippena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek, mylisz sie. Zostawiajac sam fakt wydzieenia osobnego tematu o znanej wszystkim jej nazwie przez ktoregos z moderatorow, to warto przypomniec, ze sama dyskusja (karpik vs. ja) rozpoczela sie (i z mojej strony miala przede wszystkim taki charakter) na plaszczyznie płacowej. Ile kto moze dostac w tym roku, moja teza byla taka, ze pewnie bedzie to z 2-3 mln mniej niz George. Po negocjacjach Haya z Jazz mozna przeczytac, ze agent jego rzeczywiscie taka kase sobie zazyczyl, czego wynikiem jest brak nowego kontraktu, wiec w duzym bledzie nie bylem. Pozniej temat potoczyl sie swoim torem, George zaczal grac na bardzo dobrym poziomie, Hay zas (jak co roku zreszta) nie tak dobrze zaczal i poszlo. Trolle zaczely wskakiwac do tematu i ostatecznie temat zostal usuniety.

 

Co do twojego posta, to nie jest tak, ze ja nigdy nie docenialem, badz obecnie nie doceniam gry George'a. Gra swietny sezon i tego mu absolutnie nie odbieram. Bo przeciez, gorsze porownanie moze sie brac rowniez z tego, ze druga strona jest przeceniana ;)

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez muszę potwierdzić ze rozwijanie przeciw fanom Jazz jakichkolwiek teorii wynikających z tematu PG vs Gh bylo śmieszne tylko w początkowym okresie rozwoju tematu gdzie tytuł był zbytnio oderwany od natury dyskusji gdzie nikt nie twierdził wprost o tym ze Gordonek jest lepszym graczem...

 

osia dyskusji był kontrakt którego obydwaj gracze się spodziewają i draft w którym przystępowali do NBA!

 

rykoszetem i czkawka odbił sie dodatkowo znaczny rozdźwięk pomiędzy klasa graczy gdy PG zaskoczył i zrobil postęp w tym sezonie ostatecznie kasujac jakiekolwiek dywagacje ktorych rzeczywiscie chyba nie bylo...

 

owszem El wspominal cos w klimacie ochrony wyboru Haya (bialy gosc wiec rozumiem) przez Jazz i chyba uzyl takiego sformuowania dosc dwuznacznego ale przeciez nikt dzis nie dyskutuje kto jest lepszy....

 

i niejako jako nadbudówka tej błędnej hipotezy doszla kolejna przewrotna mysl ( juz zupelnie bezpodstawna), ze Jazz hejtuje George'a

 

czas dac spokoj.......

 

edit: Karl Malone #14 vs PG #18

? i daleko Stockton na horyzoncie... to jest powod do hejtingu czy smiechu?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokich będzie krył wysoki, mam nadzieje ze ostanie się do mojego picku taki jeden fajny w defensywie. Bo Pippen to pg.

Trójkąty nie są łatwe do ogarnięcia, ok - ale który z moich graczy według Ciebie nie da rady? Patrząc na twój hejting fana Jazz to pewnie George, ale nie zdziwie sie jesli wymienisz Pippena.

 

Ty masz chyba jakiś kompleks

1 -JAk na razie 90 % Twojej obrony George'a to że jestem fanem Jazz  - mało merytorycznie + olewanie zeszłego sezonu i powtarzanie jak mantre że on gra na poziomie Duranta i JAmesa. 

2 - Przeanalizuj sobie moje wypowiedzi w temacie George vs Hayward - niby gdzie ja tam hejtowałem PG. Bo na razie strzelasz ślepakami

3 - Twój jeden wysoki ma kryć obu podkoszowych rywali?

 

Sam napisałeś że Pierce będzie grał jako sg czyli takiego Webbera będzie musiał kryć Pippen. Czyli marnujesz cały jego potencjał defensywny.

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George to obecnie najlepszy obwodowy obrońca w lidze, świetny jumpshooter i gość z najlepszym on/off w historii. Jak dla mnie nie ma potrzeby bronić, a że mimo wszystko masz ten żal za 9# pick, to mi się też nie chce rozwodzić bezcelowo.

No i Pippen gra pg w trójkątach, więc będzie bronił np. Magica z czym sobie doskonale radził. Wtedy Pierce SG i George SF, oczywiście wszystko zależy od matchupów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość z najlepszym on/off w historii.

Kevin Love ma lepsze w tym sezonie according to 82games.com. To raz.

 

Dwa, jakbyś tegorocznym Bucks dał ławkę w postaci zawodników Kotwicy Kołobrzego, to najlepsze w historii on/off mógłby mieć Kris Middleton. O czym by to świadczyło? Że Kris Middleton jest zajebisty, czy że ławka Buck jest przerażająco słaba? Bo ławka Pacers jest naprawdę kiepska, stąd George ma dobre on/off (poza tym, że sam jest dobry, ale nie tak dobry jak próbujesz go przedstawić).

 

 

Kocham :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Rappar jesteś mistrzem manipulacji . Gadasz o  tym on /off.

 

P.George ma za całą karierę +7 on/off a taki Duncan za całą karierę ma +10 a za 2 sezony wybrane przez Ignazza +12,2  !!!!!

 

Gdybyś jednak chciał gadać o playoffach to George za zeszłe ma +17 a taki Duncan za 2 lata wybrane przez Ignazza ma +23,

 

Więc przestań manipulować poza tym współczynnik on/off jest czasem gówno wart jako przykład Kidd miał +30 !!! za sezon 11-12. Chcesz nam wmówić że był on  wtedy wart więcej niż JAmes??

 

On/off nie mówi o wartości gracz. Nawet nie o wpływie na wydarzenia na parkiecie. Co najwyżej o tym że z rezerwy wchodza jakieś cieniasy

 

Jumper George w zeszłym roku jakoś taki fajny nie był. Po prostu ciągle się skupiasz na tym co dziś i teraz i zeszły rok który dla PG ofensywnie był taki sobie próbujesz wymazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.