Skocz do zawartości

Lebron James


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że po odejściu Alonso, Miami Heat nie ma już żadnych fanów na tym forum, można założyć oddzielny topic.

 

Takie pytanie - czy kojarzy ktoś, kiedy ostatnim razem(i czy ) ktoś był w top 10 skuteczności w fg i 3pt? Jak oglądam Jamesa, to po prostu jest niesamowite jak nie oddaje on złych rzutów. Nigdy. Coś jak Rudy Gay tylko w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukując na basketball references wg kryteriów:

 

For single seasons; played in the NBA/BAA; in the regular season; from 1981-82 to 2013-14; requiring Field Goal Pct >= 0.550 and 3-Pt Field Goal Pct >= 0.400 and Minutes Per Game >= 20 and 3-Pt Field Goals >= 20

 

spełniło je tylko 4 zawodników (LBJ 2 razy).

Chris Mullin* 1996-97

Josh Childress 2005-06

LeBron James 2012-13

LeBron James 2013-14       .598 FG% .490 3%

Wesley Matthews 2013-14  .554FG% .505 3%

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że po odejściu Alonso, Miami Heat nie ma już żadnych fanów na tym forum, można założyć oddzielny topic.

 

Zapominasz o Lukim i Rahu, Oni sa fanami Heat od paru ładnych lat. Pewnie jeszcze kilku by się znalazło.

 

Wyszukując na basketball references wg kryteriów:

 

For single seasons; played in the NBA/BAA; in the regular season; from 1981-82 to 2013-14; requiring Field Goal Pct >= 0.550 and 3-Pt Field Goal Pct >= 0.400 and Minutes Per Game >= 20 and 3-Pt Field Goals >= 20

 

spełniło je tylko 4 zawodników (LBJ 2 razy).

Chris Mullin* 1996-97

Josh Childress 2005-06

LeBron James 2012-13

LeBron James 2013-14       .598 FG% .490 3%

Wesley Matthews 2013-14  .554FG% .505 3%

 

Nigdy nie podejrzewałem, że będzie można zestawić Childressa i Wesa z LeBronem czy Mullinem w jakiejś statystyce ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie podejrzewałem, że będzie można zestawić Childressa i Wesa z LeBronem czy Mullinem w jakiejś statystyce ;/

 

A ja akurat w Wesleya zawsze wierzyłem i od dawna widziałem w nim spory potencjał, tak samo zresztą jak w Martellu Websterze, który też gra bardzo dobrze w Wizz, co mnie cieszy szalenie.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o Lukim i Rahu, Oni sa fanami Heat od paru ładnych lat. Pewnie jeszcze kilku by się znalazło.

Nie wiem czy jeszcze by się z dwóch kolegów nie znalazło ale neichce przekręcać ich nicków, ale ogólnie kto by sobie nimi głowę zawracał razem z 6000 postów, to tyle co fanboye lebrona w jeden dzień na tylko kilku forach koszykarskich nabijają o swoim idolu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się podniecajo, ze Lebron znowu robi rzeźnię i teraz jeszcze rzuca 60% FG. Przydałyby mu się jednak statsy conference-adjusted, bo grając na przemian z Bobcats, Bucks i Celtics i mając w konferencji jednego rywala z winning record, to każdy głupi tak może.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się podniecajo, ze Lebron znowu robi rzeźnię i teraz jeszcze rzuca 60% FG. Przydałyby mu się jednak statsy conference-adjusted, bo grając na przemian z Bobcats, Bucks i Celtics i mając w konferencji jednego rywala z winning record, to każdy głupi tak może.

Wisienką na torcie było celebrowanie game winnera przeciwko Bobcats (Magic?) ostatnio, tak jakby pokonał Thunder na wyjeździe.

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poprostu skończyć z podziałem na te wszystkie dywizje konferencje itd :smile:

 

ps. Lebron jest poprostu "ofiarą" swojego geniuszu, wszystko co dobre ze strachu przed konfrontacją z nim wyniosło się na zachód, nawet George ostatnio mówił ze chciał zeby go Clipper wybrali w drafcie :D teraz "biedny" James musi stukać te staty na jakichś marnych rywalach licząc że jednak nikt nie będzie tego komentował :P:)

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieść na wschód GSW, Clippers, Mavs, Wolves i Suns. Rozegrać sezon od nowa.

 

 

Przenieść na wschód GSW, Clippers, Mavs, Wolves i Suns. Rozegrać sezon od nowa.

a jakieś możliwe dla nas do zrealizowania rozwiązania?

 

poza tym skoro "każdy głupi tak może", to dlaczego inni tak nie grają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.