Skocz do zawartości

Typy na asg


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

To też mogliby jakoś poprawić, że goście którzy cały sezon się leczą nie są brani pod uwagę.

Jakby była opcja przy głosowaniu wybrania Yao, to pewnie też byłby wysoko...

matko, niektórym to naprawdę nie dogodzisz

konferencji nie tyle, dywizji nie tyle, meczy nie tyle,  a na ASG powinni móc głosować tylko użytkownicy o minimalnej randze  'Lorak' na forum e-nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeśli ja czekam na ASG to znaczy, że mam się zacząć wstydzić, szukać azylu czy wnioskować o status świadka koronnego?

Nie ma nic złego w jarmarcznym podejściu do koszykówki, szczególnie że przypada to na okres gdy do PO jeszcze trochę, a wyniki są równie niemiarodajne co w listopadzie.

 

Problemem ASW są konkursy, których potężna klęska kojarzy mi się z uczestnictwem Nate Robinsona i Howarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekolado przecież konkursy to tylko dodatek, jeżeli ASG byłoby porządne to nawet najokropniejsze konkursy nie psułyby ASW. Problem tkwi w meczu gwiazd, gdzie chyba już nie ma takiej rywalizacji jak kiedyś... 

Dla mnie najciekawsze z ASW były wybory Shaqa i Chucka do swoich teamów rookie/sopho, podkreślam wybory, a nie sam mecz. Poza tym fajnie byłoby zobaczyć jakiś streetballowy konkurs z graczami NBA w walce 2na2. Jeszcze co do konkursów - Skills Challenge jest dla mnie jednym z ważniejszych elementów ASW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekolada, nic złego w czekaniu na ASG nie ma. Ale seriously, czekasz ? Co w allstar weekend, poza oprawą i okazjonalną beką komentatorów z uczestników SDC sprawia, że czekasz na ten weekend ? Przykuwa Cię do odbiornika ? Poświęcasz z ochotą dwie noce z rzędu, żeby zobaczyć kompletnie pozbawiony znamion rywalizacji mecz gwiazd czy powtarzalny SDC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponoć na dnie piekła znajdują się:

Hitler, Stalin, Piłat, Neron, Kuba Rozpruwacz, Elżbieta Batory. Gdybym mógł umieścić tam jeszcze jedną osobę - byłby to Josh Hollinger

Nie no, wsadźmy Lance do ASG.

Już to widzę, ten hajlajt jak nie niego pada - 88. w lidze pod względem punktów na mecz. Fajnie by to wyglądało. Po drugiej stronie dla kompletu powinien być Bonner. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli dwukrotnymi finalistami z rzedu z pierścionkiem i mimo wszystko nei wyglądały aż tak źle - Rasheed miał 17,6 PER i ponad 15 ppg, Hamilton ponad 20ppg i 18,4 PER, Billupsa nie trzeba uzasadniać, a Wallace był 3-krotnym DPOTY i zmierzał po czwarty. Stephenson do nich startu jako gwiazda nie ma żadnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w tym roku nie ma normalnych warunków i do ASG na miejsce guardów trzeba wziąć jeszcze kogoś oprócz Irvinga, Wade'a i powiedzmy Walla. Skoro poważnym kandydatem był przez chwilę Jordan Crawford to jak dla mnie Lance Stephenson z ostatnią formą i stylem gry - pasuje tam idealnie.

 

Od powrotu Grangera, Lance przejął stery w Pacers i gra out of his mind. Competitivness to się nazywa czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy na ASG.

 

Zachód: PG - Tony Parker, SG - Kobe Bryant, SF - Shawn Marion, PF - Antawn Jamison, C - Tim Duncan.

Wschód: PG - Chauncey Billups, SG - Dwyane Wade, SF - Paul Pierce, PF - Melo Anthony, C - Kevin Garnett.

 

Konkurs wsadów - LeBron James, Vince Carter, Gerald Wallace, Amare Stoudemire, Nikola Peković, Anderson Varejao.

Konkurs trójek - Steve Nash, Chauncey Billups, Vince Carter, Ben Gordon, Ricky Rubio, Ray Allen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy na ASG.

 

Zachód: PG - Tony Parker, SG - Kobe Bryant, SF - Shawn Marion, PF - Antawn Jamison, C - Tim Duncan.

Wschód: PG - Chauncey Billups, SG - Dwyane Wade, SF - Paul Pierce, PF - Melo Anthony, C - Kevin Garnett.

 

Konkurs wsadów - LeBron James, Vince Carter, Gerald Wallace, Amare Stoudemire, Nikola Peković, Anderson Varejao.

Konkurs trójek - Steve Nash, Chauncey Billups, Vince Carter, Ben Gordon, Ricky Rubio, Ray Allen.

czytałem Twoje typy lekko rozespany jeszcze :D doszedłem do Mariona i zacząłem się zastanawiać co ten gość musi wyprawiać obecnie(widziałem go parę razy na początku sezonu) że go wstawiłeś,na szczęście dalsze nazwiska rozwiały wątpliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy na ASG.

 

Zachód: PG - Tony Parker, SG - Kobe Bryant, SF - Shawn Marion, PF - Antawn Jamison, C - Tim Duncan.

Wschód: PG - Chauncey Billups, SG - Dwyane Wade, SF - Paul Pierce, PF - Melo Anthony, C - Kevin Garnett.

 

Konkurs wsadów - LeBron James, Vince Carter, Gerald Wallace, Amare Stoudemire, Nikola Peković, Anderson Varejao.

Konkurs trójek - Steve Nash, Chauncey Billups, Vince Carter, Ben Gordon, Ricky Rubio, Ray Allen.

 

Z którego roku są te typy? Bo chyba nie z obecnego sezonu. A niektóre typy na konkurs wsadów i trójek to jawna kpina :P

Żeby nie było off top"

WEST: CP#3, TP#9, Love, Duncan 

EAST: Kemba, Hill, George, LBJ, Hibbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.