Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja tylko mówię, że Roger postawił ponoć veto, że odda Gaya do Pacers jak ten nie trafi do Spurs :)

 

nie do Spurs tylko ogolnie mialem nim nie dealowac😄😋 nie moja wina ze z nim jestem 0-3, plus Roger zrozumie w zamian za co ja nie przytankuje w 42 😛

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A deal raczej słaby dla Pacers. Pablo nachapał się jako pośrednik, a w sumie jest zbyteczny w tym dealu. 

Kuba oddał Monroe za spadające, a Wariat wziął go jako asset. I pomyśleć że Pacers już oddali kolejny pick do Mavs za Gaya dorzucając Valanciunasa czyli swój najlepszy asset jaki mieli. Statek tonie :)

znaczy najlepszy aset w tym dealu to jest Khris to ciezko byloby Pablo wyeliminowac z roli posrednika😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Roger napisał:

W pm Pablo jeszcze wczoraj twierdził, że go nie pozyskuje od Wariata, jak go o to zapytałem. 

Czuję się zdradzony o świcie ;) 

Jak Tobie pisałem odpowiedz, to nie było mowy o Gayu w Spurs. Miał być Monroe i Porter, co też Tobie napisałem :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, elwariato napisał:

nie do Spurs tylko ogolnie mialem nim nie dealowac😄😋 nie moja wina ze z nim jestem 0-3, plus Roger zrozumie w zamian za co ja nie przytankuje w 42 😛

3 mecze, zajebiscie duża próbka...

Zauważ, że kogo tam nie wstawiasz po tych wszystkich dealach to cały czas jesteś w dupie, a to dlatego że masz straszna lipę w def w S5 na PG i SG. Jeszcze Cie przy każdej okazji skubią z assetow. 

Gaya zostaw, handluj Thomasem albo Gordonem. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kuba2419 napisał:

A mogl miec i Gaya i Grega xD

pisalem ci ze nie mialbym kaski i to tyle bo ze moglem miec i tego i tego to wiem, sam do ciebie kufa mądralo przeciez po monroea napisałem 😋 ale spoko dzieki za uznanie w temacie obok jak sie nie podoba to wypie.dalaj możemy unieważnić deala.

Plus dzieki za zacne opinie tych co to dekadami dawali i daja dalej d. koszac dno tabeli bo to zacne i honorowe a teraz za to stac ich na pouczanie innych🥴

4 godziny temu, Roger napisał:

W pm Pablo jeszcze wczoraj twierdził, że go nie pozyskuje od Wariata, jak go o to zapytałem. 

Czuję się zdradzony o świcie ;) 

masz lajeczka na pocieszenie jeszcze, plus gay na campach poleci Pablo budżet zapcha twoje top prospecty beda mogly błyszczeć 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Tecu napisał:

Żenujące to jest.

Indiana oddaje lepszego gracza a dostaje gorszego plus oddaje lepszy pick a dostaje gorszy.

I to nie raz, nie dwa......

Ode mnie veto jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie.

Ta? Zenujaca to sa tankerzy.

Gay z 38 potencjalu za Monroe 52 i Middleton 69 to zly deal?

Daruj. Juz mnie meczy to ujadanie ludzi, ktorzy potrafia tylko rozlozyc nogi po top pick i zero inwencji. Nawet nie potrafia Klaya, Sapa czy Kemby zatrzymac. To juz trudniejsze od tanku, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał:

Daruj. Juz mnie meczy to ujadanie ludzi, ktorzy potrafia tylko rozlozyc nogi po top pick i zero inwencji. Nawet nie potrafia Klaya, Sapa czy Kemby zatrzymac. To juz trudniejsze od tanku, co?

Japa tam, krętaczu 😎

Gdzie jest ten Kemba, za którego dałeś tyle dolców i skąd byli zawodnicy Spurs kiedy wchodziłeś do gry, jak nie z draftu. 

Jedyna inwencja w Spurs to układy przy zielonym stoliku i dymanie łatwowiernych gm'ów. 

Dziękujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, julekstep napisał:

akurat ten deal wygląda podejrzanie uczciwie

 

ba -> tak na oko to Spurs najgorzej na nim wychodzą :) 

jeden rabin powie tak 

Godzinę temu, Tecu napisał:

Żenujące to jest.

Indiana oddaje lepszego gracza a dostaje gorszego plus oddaje lepszy pick a dostaje gorszy.

I to nie raz, nie dwa......

Ode mnie veto jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie.

drugi rabin powie tak

59 minut temu, Koelner napisał:

bardzo rzadko się zdarza aby jakikolwiek transfer w tym temacie miał pozytywne komentarze 

ale tylko ta opinia jest niepodważalna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krzemo napisał:

Japa tam, krętaczu 😎

Gdzie jest ten Kemba, za którego dałeś tyle dolców i skąd byli zawodnicy Spurs kiedy wchodziłeś do gry, jak nie z draftu. 

Jedyna inwencja w Spurs to układy przy zielonym stoliku i dymanie łatwowiernych gm'ów. 

Dziękujemy. 

k****, czlowieku.

Gay za Middletona i Monroe to dymanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, elwariato napisał:

pisalem ci ze nie mialbym kaski i to tyle bo ze moglem miec i tego i tego to wiem, sam do ciebie kufa mądralo przeciez po monroea napisałem 😋 ale spoko dzieki za uznanie w temacie obok jak sie nie podoba to wypie.dalaj możemy unieważnić deala.

 

Mi ti tam lotto, mogles dostac Monroe za spady i ten pick orlando a Gaya za cos fajniejszego wymienic ale to juz historia :) nie ma co sie cosnac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał:

k****, czlowieku.

Gay za Middletona i Monroe to dymanie?

Człowieku, k****! W sytuacji Pacers tak. To jest całe pasmo dymania. 

Godzinę temu, Koelner napisał:

bardzo rzadko się zdarza aby jakikolwiek transfer w tym temacie miał pozytywne komentarze 

I to jest właśnie super. 

Zasianie tego ziarnka niepewnosci 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Pierdolisz z urzedu. Jak PiS przylapany na czyms krzyczy "Totalna opozycja".

Pierdoliaz jak Tusk, który nie ma żadnego planu, a chce tylko okras Polaków i sprzedać kraj za czapkę śliwek. 

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

W przypadku dealu DAJ-Wall milczales

O, a co, czekałeś na recenzje 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.