Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

póki co to Hornets dość dobrze oceniłem (no może trochę za wysoko dałem xD)

 Nie jestem Pablo, by po sześciu meczach rozbierać skład :P

Poczekajmy na efekty przynajmniej do all-star game :)

5 minut temu, Tecu napisał:

Manipulacja. 

Do tego kim jest Vucevic? Rezerwowym w zespole, który zawodzi i może powalczy o PO. 

Sam w to nie wierzysz, Tartuffe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

 Nie jestem Pablo, by po sześciu meczach rozbierać skład :P

Poczekajmy na efekty przynajmniej do all-star game :)

Sam w to nie wierzysz, Tartuffe :P

W co? 

Że jest rezerwowym? - jest. 

Że powalczę o PO? - spróbuję, na razie nie jest najlepiej, ledwo wygrałem u siebie z jedną z najgorszych aktualnie drużyn w lidze 😉

Ale myślę, że ta drużyna jeszcze mnie wyprzedzi, choć łatwo się nie poddam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja tylko przypomnę, że @Koelner oddał Nikolę Vucevica do Bulls @Tecu za George Hilla 🙃 Że tego dealu nikt ne zablokował z rady to jest jedna z największych kompromitacji komiszów.

Dealów Pablo - Elwariato to już w ogóle nie ma sensu tu wspominać, bo to jest po prostu jawny układ i kpina tej gry.

Dobra to wymień, bo to takie z d. gadanie. Jedyny jednostronny bardziej deal to co pamiętam arenas za killera, ale Miller miał być w Pacers i tyle. A tak z bardziej tu komentowanych co pamietam to hughes, że cancer oki ale jak ktos wiedzial jak to poukładać to all nba nagle sie okazuje😋 zgarniecie daja, że green i colinson jako wyrownanie niepewni spierdziela w lato, no dalej sa i na niezlych umowach, juz nie mowiac ze biore tego daja nad ddrem o każdej porze. No i teraz juz totalnie porypany przykład Griff za Lova, to tylko dla tych którzy lubia wierzyc w propagandę Julka 😄 7 sezonów tu jestem, w 5 byłem w po jak na "słupa" myślę ze calkiem dobrze😋

21 minut temu, ignazz napisał:

Tak było. Ja się dalej zastanawiam jaka role pełni El w wielu wymianach. Jakbym nie znał osobiście i nie szanowal a szanuje to bym

nie szanowal 

Fakt netowa gierka to wielki wyznacznik odnosnie danej osoby 🙄

21 minut temu, julekstep napisał:

ogólnie można stwierdzić że jak uczciwe deale to tylko z Magic!

co oddaję grajków to zaraz misia robią nowemu GMowi (Webber do Wizards, KMart do Rockets, AK/Perk do Raptors)

 

....

 

w sumie to przygnębiające trochę xD (jeden Josh ratuje mój honor póki co)

O i to mozna szanowac, takie uczciwe podejscie do sprawy 😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, MarcusCamby napisał:

Po prostu patrząc po rankingach i graczy których cenisz to widać, że mimo doświadczenia nie rozumiesz tej gry :)

Właśnie! @julekstep

A potem jakieś TR z dupy, jak u mnie, zwłaszcza ten Nasha! Ktoś  go moze i weźmie z fa, a następnie zbenc***e na IL3.

 

😎

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzemo napisał:

Właśnie! @julekstep

A potem jakieś TR z dupy, jak u mnie, zwłaszcza ten Nasha! Ktoś  go moze i weźmie z fa, a następnie zbenc***e na IL3.

 

😎

lepsze IL u contendera niż backupowanie Marshalla u tankera :P 

bez litości dla tankerów

a dla komiszo-tankerów w szczególności!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, julekstep napisał:

też tego nie rozumiem tbh, tu będzie jakaś kontynuacja? @Ashigaru

Barea czy Sanders to raczej meh grajki a za sam pick Bucks 38 pewnie można by dostać przysłowiowego Hughesa :P 

Co Ty piszesz?

Redick + 20 ppg scorer na bardzo przyjemnym kontrakcie, Sanders dobry, młody, defensywny kolek podkoszowy, ze zbiórka. Obaj i z birdami, a Ty piszesz, że lepszy byłby Hughes, bez birdow, ktorego przez pół swojego dorosłego życia uwazales za bubel? Nie róbmy sobie jaj. 

Redick + Sanders >>> Hughes.

Poza tym fajnie, że @Ashigaru gra o wynik, robiąc ciekawe wymiany, a nie odreagowuje swoje troski za maxy dla grajkow, którzy po 5s analizy na to nie zasługują.

Za tegoroczny offseason w Miami czy Charlotte właściciel organizacji powinien kupić dobrą flaszkę, wygłosić płonienne przemówienie o wkładzie w rozwój organizacji i pokazać drzwi.

I niech ktoś mi wskaże gorszą wymianę SAS-Pac, od maxów dla Bosha czy DDR. Może @julekstep co się zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do samego trejdu to tak jak pisałem Ashigaru

1 - cytując klasyka "szacunek za podjęcie walki"

2 - faktycznie JJ nie jest taki zły jak się mu przyjrzeć (ot taka bieda wersja Ripa)

3 - pozbycie się JJ jest NA RĘKĘ GSW (muszą nim grać, bo jak wspomniałeś kontrakt nie jest odstraszający - więc na TR ktoś by go pewnie wziął za frytki, a koleś grozi kilkoma zbędnymi W totalnie nie pasując timelinem do dwóch grajków na których pewnie GSW chce oprzeć przebudowę)

4 - skoro trade jest na rękę obu ekipom to cena 3,5 picku jest powalająca -> tutaj uczciwą ceną byłby 1, tegoroczny pick Bucks (który po starcie 1-5 wygląda przecież mocno zachęcająco)

podsumowując - fajnie że Bucks walczą, ale GM GSW tutaj ich mocno wycyganił (moja opinia ofc, może się okazać błędna - gdzie picki będą marne a JJ faktycznie pomoże dowieźć Bucks do PO)

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

 

 

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

images?q=tbn:ANd9GcQh8xArc6X-4E5MbDjM8DL

Dziękuję wszystkim za troskę i nie piszę tego z przekąsem. 

Jestem spełna rozumu (chyba) i świadomy tego jak ten deal wygląda. Informuje także, że za długo siedzę w tym bajzlu, by teraz odchodzić. 

Jeżeli nic by się nie zmieniło w moim zespole to walczyłbym o pick w przedziale 8 - 14. Nie bawi mnie to. Poza tym nie miałem technicznie swojego picku w późniejszym drafcie. Decyzja była prosta - atakujemy PO. A w związku z tym, że kilku innych GMów nie chciało współpracować to mam taki a nie inny deal. 

Szukałem kogoś kto zapewni mi 20+ punktów przy Conleyu i kogoś do rotacji pod kosz. Udało mi się znaleźć obu. Czy zapłaciłem sporo? Się okaże. Jeśli uda mi się zrobić PO w tym i w następnym roku to Warriors i Clippers wybiorą sobie jakieś ogórki z moich picków. Jak im wypalą - to dobrze. Jak pick Rockets będzie w top5 to szczęście będzie miał @geniuz. Jednak finalną ocenę wymiany bym zostawił do końca tego i następnego sezonu. Poza tym nie musiałem oddawać nikogo z mojego core czy rotacji, więc wzmocniłem się pod względem zawodników, ale musiałem oddać assety. Dla mnie była to uczciwa opcja. Jak Plumlee, Snell czy Hill odpalą to nie będzie mnie to bardzo ruszać. W mojej opinii i ja i @geniuzzrealizowaliśmy swoje plany względem tego dealu. JJ w moich symulacjach dawał mi co najmniej 23 pkt i będzie co najmniej 2 sezony, a Sanders fajnie uzupełniał rotację pod koszem. Tego szukałem, a teraz walczymy o PO. 

Przy okazji dziękuję @SzuLcU za jego dobrą wolę. 

Nie ukrywam, że zabawne są wiadomości niektórych osób, którym oferowałem swój pick lub/i pick Rockets, ale nie chcieli ich zaakceptować lub chcieli kogoś z rotacji. Poza tym opcja, by dostać kogoś jak Melo i stracić go za rok również nie była mi na rękę. 

I nie 3,5 picku, a 2 picki ('38 Bucks i '40 Rockets) i w zależności od tego jak potoczą się losy Bucks -> 1st poza top7 albo 2x2nd. Jeśli chodzi o protekcję na '39 to bez jego zrzucenia, ten deal by nie przeszedł. 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.