Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Davis jest specyficzny, niby w cyferkach wszystko się zgadza, boxy robi potężne, ale tak naprawdę GSW ani nie notowali jakiś super bilansów ani w PO poza chyba jednym sezonem szału nie było. Sam Baron póki co w PO też raczej zawodzi. 

W sumie fajnie, że będzie miał okazję sprawdzić się w innym środowisku, zobaczymy czy problem jest z Davisem czy też problemem był support w Warriors.

PS. @Pablo81 czy Twoja koncepcją nie było odmłodzenie ekipy i utrzymanie tego składu trochę na dłużej po tym jak zrealizujesz to odmłodzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SlaKB napisał:

Davis jest specyficzny, niby w cyferkach wszystko się zgadza, boxy robi potężne, ale tak naprawdę GSW ani nie notowali jakiś super bilansów ani w PO poza chyba jednym sezonem szału nie było. Sam Baron póki co w PO też raczej zawodzi. 

W sumie fajnie, że będzie miał okazję sprawdzić się w innym środowisku, zobaczymy czy problem jest z Davisem czy też problemem był support w Warriors.

PS. @Pablo81 czy Twoja koncepcją nie było odmłodzenie ekipy i utrzymanie tego składu trochę na dłużej po tym jak zrealizujesz to odmłodzenie?

Moja koncepcja to wyciąganie jak najlepszego trade value :)

Co do GS, to ciężko powiedzieć czy to wina Barona czy Garnetta. W Excelu Davis to prawdziwy tytan po obu stronach parkietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

Co do tego ostatniego dealu to myślę że mimo wszystko Pacers na +

nope

Love w Spurs byl kasztanem

przez 2 lata w Pacers sie super rozwinal w konkretnym kierunku (topowy scorer w lidze)

teraz idzie za Blejka ktory stanal w rozwoju i jest takim niewiadomo czym

 

jak teraz Blake bedzie mial dobre campy w Pacers to pewnie mozemy sie spodziewac trejdu powrornego lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Ja tam Lova przestałem monitorować jak go wymieniłem za Dirka i Cambyego 😅 wtedy był dziura w obronie podobnie jak BG

no dalej obaj sa dziurami w obronie ale przy tym Love ma topowy scoring

Pacers wymieniaja go na sporo gorszego scorera w momencie kiedy zajebiscie potrzebuja scoringu....

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Tu chodzi o fit.

fit srit

majac aofensywny roster Pacers poteznie downgraduja swoja pierwsza opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.