Skocz do zawartości

Mocne rzygowiny, czyli rozczarowania sezonu '13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nets to jest płacz

 

mając tak przejebany roster grają tak, że nie da się patrzeć

 

serio, pod względem fitu i głębokości składu to jest majstersztyk, nie wiadomo do końca tylko co z Joe Johnsonem, ale kurde ta ławka z Terrym, AK47, na papierze wszystko wygląda super, a tu taka gra

 

fire Kidd, niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi???????? jak z podstawowego składu 4 z 5 gra z urazami lub nie gra... a Kidd mimo ze słusznie krytykowany ustawia dobrze młodych i Bletcha, ze ci walczą? dodatkowo Ak47 też jest kontuzjowany ( i to poważniej) więc nie rozumiem zarzutu...

 

masz 5 z 8 kluczowych wyautowanych i to raczej tych najważniejszych i ostatnie co należy zrobić to wywalić trenera i zaproponować pracę komu?  Jaxowi?

 

niech rusek podkupi skład lekarski Suns w całości i plazmową klinike z Niemiec sprowadzi na brooklyn. w lato podpisze jeszcze Kobasa i jazda z tym ..... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac ogarnij się, kiedy Ty widziałeś żeby Neal radził sobie w BUCKS ?

zakładam że Tobias odszedł to MIL w tym sezonie ani razu nie widziałeś...

 

Żadnego meczu Bucks nie widziałem, ani nawet nie kojarzę Jego box scorowych statsów. Jednak czytając roto, coś mi świta że był news że miał w jakimś meczu s5. To chyba coś znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets to jest płacz

 

mając tak przejebany roster grają tak, że nie da się patrzeć

 

serio, pod względem fitu i głębokości składu to jest majstersztyk, nie wiadomo do końca tylko co z Joe Johnsonem, ale kurde ta ławka z Terrym, AK47, na papierze wszystko wygląda super, a tu taka gra

 

fire Kidd, niestety

Według mnie jeszcze trzeba wziąć pod uwagę wiek poszczególnych graczy. Terry, Pierce i KG są już starzy, a Deron gruby.

 

Wydaje mi się, że jakby ktoś za chwilę ściągnął Russella, Jordana, Birda, Magica i Duncana, to każdy by pisał, że ta drużyna rozjebie całą ligę i w ogóle to Lebron może iść do kąta. Niestety, to tak nie działa.

 

Oczywiście nie skreślam jeszcze Nets, bo pewnie do PO się doczłapią, a tam postraszą trochę kogoś, ale w max 2 rundzie wylecą w pizdu.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co świń wyzywać od kołczów :P on chyba jeszcze nie wyczaił że nie jest już w ncaa, choć trzeba oddać że skłąd mu tego nie ułatwia.

 

Lepiej żebym ja to zrobił niż jakaś obca menda :P Na wyróżnienie dziś zasługuje Hayward z jednym trafiony na 18 rzutów, już w tym sezonie miał 5 na 22 więc to dla niego nie nowina :P z tym że trzeba chłopakowi oddać że żaden gay z niego nie jest bo rzuca nie na siłe tylko z dobrych pozycji a że mu łapę cuś ostatnio "wygło" to krzywo wszystko odpala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego grał z ławy?

 

Cheeks ma jakąś nową koncepcje?;>

 

Josh Smith skipped Friday's practice to remain home with his ill father, which resulted in his benching. Smith had easily his worst game of the season, going scoreless in 20 minutes of play. His poor play likely had more to do with his father's illness than any feud with Cheeks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym tak nerwowo nie reagował - Kruczka też chciano wywalić mega szybko a tu proszę jak teraz nasza kadra skoczków wygląda - problemem Nets jest shit jaki grają Garnett czy Evans. Powiedzmy to sobie szczerze Kevin w tej chwili to jeden z gorszych starterów w tej lidze a już na pewno TOP5 - i akurat kontuzja Kirilenki ich boli. A zwłaszcza Lopeza bo on był ich nr 1 zarówno w ob ronie jak i ataku

 

Akurat Kiddoi dałbym jeszcze kredyt zaufania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.