Skocz do zawartości

Mocne rzygowiny, czyli rozczarowania sezonu '13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że jest wcześnie, i co z tego. Zawsze jest czas, żeby pośmiać się z niedorajd.

 

 

Do nagrody rzygowin tygodnia chciałem nominować Gaya, któremu 42% TS i 33% z gry nie przeszkadza odpalać 17.2 rzutu na mecz

 

McGee gonna McGee, czyli oczywiście, że po wywaleniu Koufosa, treningach i dobrych słowach Hakeema i hajpowaniu przez całe lato dostajemy mocne 6-4 na 40% z gry.

 

Zachwyca również Anthony Bennett, który podobno pobił rekord z 1966 roku w długości jakiej zajęło pickowi nr 1 trafienie pierwszego rzutu z gry w karierze. Aktualnie stoi na 1/20.

 

W kwestiach zespołowych na razie imponują Knicks, Wizards, którzy podobno mieli grać o PO oraz Nuggets, jakby nie było zwycięzcy 57 gier w zeszłym sezonie. Nagrodę najbardziej depresyjnego zespołu dostają Lakers. Jak to się mówi, jakbym miał pistolet z dwoma nabojami i w jednym pokoju Stalina, Hitlera i Nicka Younga, to strzeliłbym do Nicka Younga dwa razy.

 

Ricky Rubio trochę nie pasuje do tego towarzystwa, ale 29% z gry i 41 TS to też nie byle jaki wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat fajny, ale troche zbocze z niego. 

Mam 2 propozycje.

 

1. Jakbys mogl cos dodac jeszcze do tematu, chocby jakies "Mocne rzygowiny, czyli...." bo temat jakby z dzialu Inne, nie rubmy az takiej kaszany z nazewnictwa.

 

2. Moze chcialbys raz w tygodniu napisac taki krotki artykul wlasnie na taki temat? "Najgorsze predyspozycje ubieglego tygodnia", mozna by bylo zaczynac dyskusje np. na forum a temat ladowalby po 2 dniach i tym samym w ciagu tych 2 dni doszlyby jeszcze inne fakty od forumowiczow, na temat najgorszych wystepow...

 

na dniach ruszy juz serwis z artykulami http://www.e-nba.pl/news takze zbiera sie powoli ekipa.

 

Jakbys byl zainteresowany to daj znac.

 

----

 

Natomiast nawiazujac do tematu, to do zestawienia mozna dodac Tiago Splittera, ktory swoja cudowna gra w ostatnim meczu wypadl z pierwszej piatki i zaliczyl, az 10 min. gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do nagrody rzygowin tygodnia chciałem nominować Gaya, któremu 42% TS i 33% z gry nie przeszkadza odpalać 17.2 rzutu na mecz

 

 

Derrick Rose. TS 40% FG 31% USG32% (najwyższy w karierze) 16.8 rzutu na mecz. 

 

i nie rozumiem wymówek, że facet jest po kontuzji. koleś jest po kontuzji to niech wchodzi powoli w sezon a nie daje 1-3 i 28 drużynę w ataku w lidze. terminarz niby trudny ale ludzieeeeeeeeeeeeeee. niech da pograć innym, jeszcze kibice byków będą tęsknić za Natem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borys

Rozumiem nazwy tematów poszczególnych drużyn, ale już nie popadajmy w paranoję... Nie niszczmy klimatu forum, bo właśnie takie "charakterne" nazwy mają swój smaczek. Zresztą temat jest tajemniczy i zachęca do kliknięcia.

 

 

Ricky Rubio trochę nie pasuje do tego towarzystwa, ale 29% z gry i 41 TS to też nie byle jaki wynik.

Od Rubio się odczep, on nie musi umieć rzucać. Jak byś miał Scarlett w łóżku to byś oczekiwał, żeby zmywała naczynia po śniadaniu?

 

Od siebie dorzuciłbym Rołsa, bo gra niezły kaszan, choć wiadomo, że powrót do formy to kwestia czasu. 

To samo Irving, ten gość nie wygląda jak allstar, tylko jakaś ulepszona wersja B-Jenningsa. A ja się jarałem Cavs przez sezonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Rubio się odczep, on nie musi umieć rzucać. Jak byś miał Scarlett w łóżku to byś oczekiwał, żeby zmywała naczynia po śniadaniu?

 

Ja to się o Rubio mam zamiar szerzej wypowiedzieć (czyli na 3-4 linijki) w temacie o Wolves trochę później. A jak Scarlett sobie myśli, ze będę szorował gary to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doc Rivers generalnie ma opinię czołowego trenera póki co, mistrza ustawiania zagrań po timeoutach itp. Co go podkusiło żeby grać normalnie zakopanym w rotacji Willy Greenem w meczu z Miami długie 3 minuty przeciw Lebronowi, który go miażdżył raz za razem w postupach, co trochę przechyliło szalę tej rywalizacji na korzyść Miami (przynajmniej na tym wczesnym etapie meczu, ale ostatecznie również finalnie) tego nie wie chyba nawet sam Doc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Juz przed sezonem pisalem, ze Doc jest przereklamowany przez opisanie good guya i sie potwierdza. Ok, ze ma 1 ortg. Ale ofensywe LAC ja bym poprowadzil - masz cp3 pilke, czasami podaj Griffinowi i jak Reddick jest wolny to mozecie mu podac na 3. Ale bez przesady -30 ortg? On tam przyszedl by poprawic obrone, a na razie jest najgorsza w lidze. A jest spokojnie potencjal na srednia ligowa. Ogolnie mizernia.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę @matek wkroczył do akcji :P To ja merytorycznie dodam zapaśnika Derona który standardowo wchodzi w rs bez formy, Sloana się bął to jakoś to wyglądało teraz to tak na marzec zaczyna grać tak jak mu możliwości starcza. Ogólnie gratki dla niego zamiast być hofem będzie backdoor all starem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaVale McGee! Z każdym sezonem coraz gorszy, coraz bardziej ocierający się o smieszność w rozpatrywaniu proporcji kontrakt/poziom gry...

 

Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie bez niego ligi ;)

 

No i dziwię się, że nikt jeszcze nie wspomniał nazwiska Faried. Facet hype'owany niemiłosiernie od ponad roku, ale zamiast rozwinąć swoje beznadziejne umiejętności i robić coś więcej poza łapaniem piłek lecących w trybuny cofa sie niemal w kazdym elemencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaVale McGee! Z każdym sezonem coraz gorszy, coraz bardziej ocierający się o smieszność w rozpatrywaniu proporcji kontrakt/poziom gry...

 

Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie bez niego ligi ;)

 

No i dziwię się, że nikt jeszcze nie wspomniał nazwiska Faried. Facet hype'owany niemiłosiernie od ponad roku, ale zamiast rozwinąć swoje beznadziejne umiejętności i robić coś więcej poza łapaniem piłek lecących w trybuny cofa sie niemal w kazdym elemencie.

 

Wiesz Nugz będą topić to może wyłąwią cos ciekawego w drafcie......a nie przecież Magic mają ich niechroniony wybór:D

 

Ogólnie ogladanie w tym sezonie Cavs w HCO powinno być pokazywane za drobne przewinienia w ramach kary:D Nic tam sie nie dzieje.

 

Na minus oczywiscie zrobienie z Reke 6 mena zarabiajacego 40 baniek w 4 lata...

Dalej Demar Derozan i jego 2/15 w meczu z Indy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie ze względu na brak konieczności rannego wstawania oglądam wyjątkowo dużo meczów i mam czas, aby wreszcie poza Lakersami i Bullsami skupić się na innych teamach.

 

DeRozana nigdy nie lubiłem i zawsze był to dla mnie gracz pokroju dobre statsy/kiepska drużyna, no ale żeby wydać jakiś osąd wypadało pooglądać wreszcie ludka w całych meczach, a nie hajlajtach ;) No i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że jest beznadziejny...

 

Ktoś tu dobrze to podsumował: w dobrym teamie on nie nadawałby się nawet na trzecią opcję...  Jego kontrakt to tragedia, może nie na miarę Barnaniego, ale Raptors ewidentnie nie mają szczęścia do podpisywania kontraktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Nugz będą topić to może wyłąwią cos ciekawego w drafcie......a nie przecież Magic mają ich niechroniony wybór:D

 

Ogólnie ogladanie w tym sezonie Cavs w HCO powinno być pokazywane za drobne przewinienia w ramach kary:D Nic tam sie nie dzieje.

 

Na minus oczywiscie zrobienie z Reke 6 mena zarabiajacego 40 baniek w 4 lata...

Dalej Demar Derozan i jego 2/15 w meczu z Indy

 

Niestety z pickiem Nuggets nie jest tak jak piszesz gdyż Magic dostaną gorszy pick z dwóch do których prawo ma Denver tzn albo Nuggets albo Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.