Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Atlanta to - nie bójmy się tego słowa - zwykłe leszczyki. Nie ma chyba bardziej bezpłciowej i nijakiej drużyny w lidze.

Pero właśnie ostrzy siekierę, a Macedończycy to i tak niespotykanie spokojni ludzie na tle sąsiadów.

 

Ja w jakiś sposób Atlantę szanuję. Przy mizernych możliwościach marketingowych na tle konkurencji od blisko dekady wyciągają maksa z organizacji. Klasa średnia tej ligi, choć może rzeczywiście lepiej się łudzić cudem w drafcie albo przyjściem jakiegoś Ruska z wagonami kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych fatalnych pudłach Borysa Diaw blisko kosza, tak mnie zaciekawiło, że mając tyle odżywek, dostęp do dietetyków czy trenerów od przygotowania fizycznego ."Borysek" od długiego czasu nie potrafi zgubić kilogramów i wygląda na strasznie zapuszczonego.

 

Jeff Pendergraph zmienił nazwisko, ale drewno pozostanie drewnem. Masakra jakie on ma dziurawe łapska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Diaw gra bardzo dobry sezon. Duncan w tym meczu musiał ciągnąć zespół w ofensywie, w defensywie zaś bardzo słabo. Przydałby się Leo i Green.

 

Szkoda, że nie podpisali tanich zawodników, którzy sobie dobrze radzą w MEM: JJ czy Leurera. parker-green-leonard-jj(leurer)-duncan byłoy oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by martwiło jakby mój team, który rzekomo ma contenderować przegrał tyle meczy z drużynami z czołówki.

 

3x OKC

2x Portland

2x Houston

1x Miami

1x Clippers

1x Indiana

 

Wygrane 2x GSW, 2x Mavs, 1x Clippers

 

5-10 to nie za ciekawy bilans.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by martwiło jakby mój team, który rzekomo ma contenderować przegrał tyle meczy z drużynami z czołówki.

 

3x OKC

2x Portland

2x Houston

1x Miami

1x Clippers

1x Indiana

 

Wygrane 2x GSW, 2x Mavs, 1x Clippers

 

5-10 to nie za ciekawy bilans.

Czemu niby? Spurs grają na niskich obrotach, te mecze są naprawdę mało wymierne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by martwiło jakby mój team, który rzekomo ma contenderować przegrał tyle meczy z drużynami z czołówki.

 

3x OKC

2x Portland

2x Houston

1x Miami

1x Clippers

1x Indiana

 

Wygrane 2x GSW, 2x Mavs, 1x Clippers

 

5-10 to nie za ciekawy bilans.

 

 

Trzeba mieć wiarę i tylko wiarę a rzeczy mogą sie zadziać.

bardzo źle to wyglada, a nawet jak ktos mówi ze spurs graja na pół kurka to mało pocieszajace, bo rzucajac kostka to powinni miec jakies większe sukcesy.

Poza tym defensywa kuleje a najwiekszy problem to powstrzymywanie atletyczniejszych rywali. Sama koszykówka to za mało w tych czasach niestety. Biorąc jeszcze pod uwagę fakt ubytku trenerów za plecami popovicha sytuacja skłania aby wierzyć w spurs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecna sytuacja w spurs to wielka niewiadoma dla osób postronnych i brak trejdu będzie jedynie potwierdzeniem, że spurs to spurs i ze wierzą w swój   skład.

 

obecna sytuacja kadrowa jest tragiczna bo nie tylko wypadł jedyny sensowny podkoszowy który miał zamiast Duncana sprzedawać łokcie to jeszcze bardzo dziurawa SF pozycja została w 100% skasowana.

 

po cichu Green który był łącznikiem w D zespołowej wyleciał, też na dłużej i spurs obecnie wegetują grając duże minuty Parkerem i Duncanem.

 

to będą bardzo długie 3 tygodnie i dobrze, że zbliża się ASB bo to te 4 dni wytchnienia ekstra gdzie się dystansu nie straci ( chyba jeżeli Wschód pokona Zachód)

 

ja nie wiem co myśleć o tak losowej sytuacji w spurs i nie mam żadnych oczekiwań styczeń-luty

dodatkowo taki hurtowy powrót do zdrowia graczy nie sprawi, że z marszu zaczną grać swoją koszykówkę i obrona pokuleje dalsze 2-3 tygodnie

 

na nieszczęście Okla wygrywa wszystko ( z niemałym trudem czasem gdzie ratuje ich hero-mode Duranta) i ucieka....

PTB się nie boję a nie chcę widzieć w PO GSW z Iggim....

 

jest słabo i9 chłopaki w okrojonym stanie się jeszcze niepotrzebnie męcza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba mieć wiarę i tylko wiarę a rzeczy mogą sie zadziać.

bardzo źle to wyglada, a nawet jak ktos mówi ze spurs graja na pół kurka to mało pocieszajace, bo rzucajac kostka to powinni miec jakies większe sukcesy.

Poza tym defensywa kuleje a najwiekszy problem to powstrzymywanie atletyczniejszych rywali. Sama koszykówka to za mało w tych czasach niestety

 

największą katastrofą Spurs to jest Tiago Splitter.

ten pan miał obciążyć Duncana na starość a stał się kulą u nogi. Diaw albo jakieś inne ludki muszą grać. Brakuje oj brakuje Spurs Rasho Nesterovicia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest w lidze drugi taki DWUZNACZNY zawodnik jak Tiago... wyśmiewany przez kibiców i ceniony przez Zarząd klubu...

wielokrotnie Pop tłumaczył jaką wartość dla klubu ma Tiago i stąd bardzo szybkie i drogie zamknięcie gracza na rynku transferowym

nie nazwałbym go kulą u nogi jak już to wrzodem na tyłku jak widzę tę jego kwaśna minę

 

Tiago%2BSplitter%2BLos%2BAngeles%2BLaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.