Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga IV


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

wiLQ, zapomniałeś o 4 zespołach (w tym moim - Cug Team) w swojej krótkiej analizie. Czy czeka nas ligowe średniactwo? Czy po prostu żadnych większych wniosków nie wyciagnąłeś przeglądając te rostery? Ja chyba trochę z tym Bennettem zaszalałem, ale na ogół chciałem żeby skład był zrównoważony itd.. No i kurczę, jestem świeżakiem w te klocki, jakby nie patrzeć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ, zapomniałeś o 4 zespołach (w tym moim - Cug Team) w swojej krótkiej analizie. Czy czeka nas ligowe średniactwo? Czy po prostu żadnych większych wniosków nie wyciagnąłeś przeglądając te rostery?

Nie zapomnialem tylko nie pasowali mi ani do jednej ani do drugiej grupy ;-)

Zreszta wg mnie "sredniactwo" ma zbyt negatywne skojarzenia, srodek stawki to nie jest zle miejsce!

Tym bardziej, ze w tym sezonie to czyni roznice odnosnie awansow i spadkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co moja drużyna została oceniona najniżej?

Nie, napisalem, ze kolejnosc nie ma znaczenia i zeby patrzac na to jako grupe podobnych druzyn.

 

Tutaj pisać o propozycjach tradów?

Mozna wrzucac informacje czego sie szuka i za co [na Yahoo tez jest taka opcja w "trading block"], ale negocjowac to juz lepiej prywatnie przez PMy... chocby dlatego by inni nie przebijali oferty ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo i pobieżnie... :smile: jestem na NIE, bo dołączaliśmy z kolejki zgłoszeń do wolnych miejsc w IV więc to by było lekko nieuczciwe w stosunku do graczy zgłaszających się do IV na ostatnie wolne miejsca.... zatem 3xNIE

 

a gdybyś miał możliwość przejąć jeden z nieaktywnych zespołów 3 ligi (z takim składem jaki wydraftował automat), a swój obecny oddać komuś następnemu z listy to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WilQ - jako komisarz IV mogę z Tobą poszukać jakiegoś rozsądnego rozwiązania, ale wydaje mi się, że powinno się to odbyć na początku za "zamkniętymi drzwiami", a dopiero potem pewne propozycje dać do głosowania przez resztę GM'ów. 

 

To będzie sprawiedliwie. Jak w PZPNie wybór selekcjonera. Panowei wybiorą, lud przyjmie. Co wy z jakiegoś rządu jesteście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie - jak najbardziej. Ale nie widzę powodu, by opcje dla wszystkich ustalała garstka.

 

Poza tym jest jeszcze jedna ciekawa sprawa o której zdajecie się zapominać. W ramach kazdej ligi - komisarz trzyma wszystkie karty.

I jesli brak sensownych ustaleń na forum bedzie mi w mojej lidze bruźdżił to zrobię to co uznam za najlepsze dla tej ligi.

A potem niech mnie Zarząd e-NBA podaje do Trybunału Europejskiego za samowolę.

Naturalnie wszelkie rozwiązania międzyligowe to rzecz osobna i jakiś konsensus trzeba osiągnąć zanim zaczniemy działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie - jak najbardziej. Ale nie widzę powodu, by opcje dla wszystkich ustalała garstka.

 

Garstka sensownych ludzi szybciej dojdzie do porozumienia. Kilku ludzi pracuje nad pomysłem efektywniej niż stu.

Bo przecież każdy z tej setki ma swój własny pomysł, którym musi się podzielić ze światem. Każdy jest najlepszy i każdym trzeba się zająć. Komu to potrzebne?

Wystarczy grupa ludzi o zróżnicowanych poglądach i już.

 

A potem ankietę dobierze się tak, żeby społeczeństwo miało szansę oddania głosu (społeczeństwo się cieszy!), ale w sposób zaplanowany przez Grupę Trzymającą Władzę (GTW się cieszy). Wszyscy wygrywają ;-)

 

Nowoczesna demokracja w pełnym rozkwicie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.