Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga IV


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

2,5 godziny po wyslaniu zaproszen do listy rezerwowej mamy komplet! Ladnie ;-)

 

W zwiazku z tym moja rola sie tu skonczyla i moge przekazac paleczke komiszowska kuciowi wypisujac sie z ligi na Yahoo. Ponizsze uwagi normalnie napisalbym na privie, ale chce zeby wszyscy GMowie wiedzieli skad opisane zmiany sie biora, zeby nie bylo, ze kucio sobie sam cos rzezbi pod moja nieobecnosc ;-)

 

Kucio, jako komisz gdy bedziesz mial chwile to zmien natychmiast jedna rzecz...

Commish Tools -> Edit League Settings -> Maximum teams in league -> na 15.

Tym szesnastym bylem ja, wiec to tylko korekta techniczna by liga miala max 15 GMow ;-)

 

Plus sa dwie sprawy okolodraftowe. Bardzo wazna jest kwestia godziny.

 

W tej chwili draft jest ustawiony na 27X o 21:00... ale w nocy z 26X na 27X jest przesuniecie czasu! Nie wiem czy Yahoo to uwzglednia, ale prawdopodobnie nie, wiec rano 27X bedziesz musial przestawic godzine na 9pm tak zeby start naszego czasu po zmianie wciaz byl o 21:00 [opcja Commish Tools -> Change Draft Time, w razie watpliwosci sprawdzaj "odliczanie" tzn ile zostalo do startu tak zeby wypadalo na 21].

 

Po samym drafcie dodaj niewydane reszty na budzet waiverow w opcji Commish Tools -> Acquisition Budgets.

 

To by bylo na tyle, bawcie sie dobrze ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus sa dwie sprawy okolodraftowe. Bardzo wazna jest kwestia godziny.

 

W tej chwili draft jest ustawiony na 27X o 21:00... ale w nocy z 26X na 27X jest przesuniecie czasu! Nie wiem czy Yahoo to uwzglednia, ale prawdopodobnie nie, wiec rano 27X bedziesz musial przestawic godzine na 9pm tak zeby start naszego czasu po zmianie wciaz byl o 21:00 [opcja Commish Tools -> Change Draft Time, w razie watpliwosci sprawdzaj "odliczanie" tzn ile zostalo do startu tak zeby wypadalo na 21].

 

 

Yahoo uwzględnia zmianę czasu. Dlatego do 26X drafty są w czasie CEST (letni), a od 27X w czasie CET (zimowy). Ale zawsze dobrze sprawdzić, szczególnie jeśli komisarz ligi ma inną strefę czasową ustawioną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem telefon w piątek i 27 idę do szpitala. Jako że w tym przypytku internetu nie ma proszę albo o przesunięcie draftu albo o kogoś kto podraftuje za mnie. Przepraszam za kłopot.

 

ja mogę pomóc więc po pierwsze zobacz na mój draft a po drugie prześlij swoje typy i sposób budowy zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką prośbę:

 

W kilku ligach odbyły się już drafty i trwały bardzo długo( ponad 2h)

Z tego co słyszałem to jest to wina osób które podpijały ceny w ostatniej sekundzie a mamy ich aż 15 więc mam taką prośbę podczas draftu próbujcie nie powtarzać tego błędu!

LOL. A w zasadzie 2 x LOL. Draft 2 godziny, to draft króciutki. W sobotę będziemy draftować przez circa 6 godzin, a gdybyśmy byli młodsi, to pewnie i dłużej, ale już kondycja nie ta ;]

 

Podbijanie w ostatniej sekundzie nie jest żadnym błędem, tylko strategią na wkurwienie przeciwnika, wykorzystanie jego rozkojarzenia, przedwczesne uwierzenie w wygraną itd. Gorzej, że jak się ma lagi, to się można przejechać i nie zdążyć podbić, więc trzeba uważać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką prośbę:

 

W kilku ligach odbyły się już drafty i trwały bardzo długo( ponad 2h)

Z tego co słyszałem to jest to wina osób które podpijały ceny w ostatniej sekundzie a mamy ich aż 15 więc mam taką prośbę podczas draftu próbujcie nie powtarzać tego błędu!

Po 1 prawdziwym drafcie aukcyjnym kolego nawet ja muszę Ci powiedzieć że....

to normalne ^^ i sam będziesz tak robił ^^

A 2h to maluuuutko, atmosfera na drafcie (raczej) będzie świetna, więc nie martw się, to nie będą stracone niecałe 3h :] Im dłużej tym lepiej, jak dla rookiego draft był dla mnie samo zajebisty na początku, kiedy licytowałem się co dolara od ~60$ do 79$ za Love'a, i na końcu, kiedy wymyślałem jakiego chłystka za dolara dobrać do teamu.

Więc głowa do góry, będzie zajebiście, zobaczysz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijanie w ostatniej sekundzie nie jest żadnym błędem, tylko strategią na wkurwienie przeciwnika, wykorzystanie jego rozkojarzenia, przedwczesne uwierzenie w wygraną itd. Gorzej, że jak się ma lagi, to się można przejechać i nie zdążyć podbić, więc trzeba uważać ;]

Dodatkowo to daje wiecej czasu na zastanowienie sie...

Mnie najbardziej w tym ciekawi kto podpowiedzial Jeffiemu, ze taka byla przyczyna dlugosci draftu ;-)

A nie np 195 licytacji, ktore trzeba przeprowadzic... a tylko te na koncu sa krotkie.

 

Więc głowa do góry, będzie zajebiście, zobaczysz :]

to tak jakbys się martwił, żeby nie było dogrywki bo po ce tyle czasu oglądać mecz

Swietna analogia, jak cos sie podoba to zwiekszona dlugosc jest plusem, a nie minusem.

Mamy nadzieje, ze tak bedzie i w przypadku tej ligi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na fakt, że to mój pierwszy sezon więc nie będę podbijał jakości draftu i szansę będą wyrównane bo też zaczynam od zera w III Lidze.

 

Oczywiście chętnie pomogę ale wyślij mi na priva twoje typy a co najmniej ulubionych grajków. Szczegóły dogramy później.....

roto to nie konkurs piękności ale warto czasem za dobrą cenę nie przeoczyć ulubionego gracza. Lepiej się rano sprawdza staty bo zaczyna właśnie od niego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na fakt, że to mój pierwszy sezon więc nie będę podbijał jakości draftu i szansę będą wyrównane bo też zaczynam od zera w III Lidze.

 

Oczywiście chętnie pomogę ale wyślij mi na priva twoje typy a co najmniej ulubionych grajków. Szczegóły dogramy później.....

roto to nie konkurs piękności ale warto czasem za dobrą cenę nie przeoczyć ulubionego gracza. Lepiej się rano sprawdza staty bo zaczyna właśnie od niego.....

Po nastu latach z FB wniosek mam jeden. Ulubieni gracze to są ci, którzy mają świetne rotowyniki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.