Skocz do zawartości

San Antonio (1) vs Sancto (8)


ignazz

Czy Ron Artest jest?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Ron Artest jest?



Rekomendowane odpowiedzi

Para moim zdaniem bardzo ciekawa byłaby gdyby nie 2 warunki:

 

- potężna różnica w możliwościach ławek rezerwowych, która ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o wynik ( 41:15 2nd Q?)

- postawa Rona Artesta ( może powinno się niestety takie przypadki leczyć)

 

W pierwszym meczu nastąpiła eksplozja SAS w drugiej qwarcie, zdobyte 41 pkt drużyny nastawionej defensywnie z ekipą wcale nie słabą w obronie ( Sancto).

Ważnym wydarzeniem było zawiesznie na mecz nr 2 Rona Artesta za walnięcie Manu Gino.

Kolejnym ważnym elementem było zdecydowane wygranie 2 Q przez co gwiazdorzy Spurs skończyli mecz na poziomie 25 minut co mnie osobiście cieszy!

Najlepszym graczem na parkiecie po raz kolejny okazał sie T Parker ale wkład w zwycięstwo miał także Nazr, Horry, TD, Van Exel i Finley!

 

Dziś wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Tima (30 lat) i mecz nr 2!

 

 

J

Dodałem trzecią opcję w ankiecie, mam andzieję, że Ci to ignazz nie wadzi :wink:

Najlepszego TIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jakie mam znadnie na temat Queens, ale zawieszenie Rona to moim zdaniem przesada. Nie dlatego, że takie zachowania nie zasługują na kary bo zasługują, ale dlatego, że jest to kolejny przykład tego to jak cię traktują w tej lidze zależy od tego jakie masz nazwisko i w jakiej grasz drużynie i na takiej właśnie podstawie są wymierzane kary :? Sam nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale mam wielką nadzieję, że mimo to Sacramento wygra ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze zbyt łatwe zwyciestwo mzoe troche popsuc szyki dla Spurs bo teraz beda mocno rozluznieni i wcale sie nie zdziwie jak zaczna lekcewazyc rywala. Spodziewałem sie łatwej serii ale to rozpoczecie było troche w zbyt szybkim tempie. Mimo wszystko nie daje Queens wielkich szans na zwyciestwo i wyciagnał jeden mecz jezeli Spurs naprawde zaczna sie oszczedzac na nastepne serie, bo w takiej formie to wyciagnał conajwyzej jedną porazke mniej niz 10 punktami :twisted:

Co do Rona to ja bym nie był tak zle nastawiony jak pisze sie na forum Spurs. Pamietajmy ze on jest nieobliczalny i ja bym sie szybicje spodziewał jakiej agresywnej gry po nim, objawó frustracji w trzecim meczu ze jest juz 2-0, ze nie moga nic zrobic i on tylko sam wie czemu jeszcze niz pozotywnego wykorzystania emocji, aby zagrac najlepiej jak sie umie.

 

PS. Najlepszego Tim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs to chyba najlepszy obecnie sklad w NBA, przynajmniej w sensie personalnym. Antonio moze wlasciwie wystawic 2 dobre piatki na kazdy mecz. Teraz jakos 50 punktow przyszlo im z lawki :roll: . W tym elemencie maja przewage nad Pistons, ktorzy wieksza czesc meczu musza grac podstawą. Mam jednak nadzieje ze w ewentualnym finale nie bedzie to miec az takiego znaczenia :). Seria rozstrzygnela sie chyba juz w pierszym spotkaniu. Zdarzenia z Artestem nie widzialem, ale chyba go to wszystko przeroslo :wink: . Mimo ze dla mnie koles jest lekko przereklamowany to oslabienie w drugim meczu bedzie ewidentne, wiec macie juz ignazz praktycznie 2-o. A co do obrony Kings to w RS plasowali sie raczej w srodku stawki. Nie wiem kto tam kryje Parkera, ale mam nadzieje ze nie Bibby, bo wg mnie raczej przecietny z niego defenzor. Podobnie B.Miller.. 4-1 jest bardzo prawdopodbne, jesli nie do zera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam prowadzę osobiste porównanie czasu gry Tłoków i Ostróg:

 

TP vs CB 25 37

MG vs RH 22 39

BB vs TP 24 41

TD vs RW 24 29

NM vs BW 25 33

Barry mc Dyess 23 29

Nestor 23

Jak dla mnie super choć akurat kontuzja ripa hamiltona mnie martwi!!!!

 

J

Dodałem trzecią opcję w ankiecie, mam andzieję, że Ci to ignazz nie wadzi

Dzięki, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs przeważnie mieli problemy z wygraniem meczu po rozgromach w poprezdnim pojedynku.

 

Teraz są playoffy i Spurs wiedzą, że nie należylekceważyć przeciwnika. Ale wiedzieć ,a robić to zupełnie dwie rożne rzeczy.

Popovich był wkurzony na Nazra ,że ten odpalił trójkę pod koniec meczu. Był to jego zdaniem wyraz lekceważenie przeciwnika( a było to na 34 sek do końca jeżeli dobrze pamiętam). I Pop nie ma zamiaru pozwalać na takie rzeczy. Ponadto nie chce wywoływać dodatkowej motywacji u przeciwników...

 

Wlaściwie nie ma co pisać gdyż spurs zagrali tak jak zagrać powinni i teraz kwestia motywacji i mocnego początku meczu.

Kings muszą przede wszystkim starać się narzucić swój styl grania no i muszą trafiać, bo jak wpadną w rytmto są niebezpieczni. Teraz będą mieć gorzej bez Artysty bo np. Wellsa bedzie mógl przykryć Bowen ,jeżeli Adelman wyjdzie Martinem. We'll see.

 

A jeśli chodzi o Rona to jasnym dla ligi jest to co robił i w co się to może przerodzić. Specjanie czychał na manu i zrobil to co zrobił. Celowe uderzenie w glowę przeciwnika to surowa kara natychmiast.

tak czy inaczej ja przychyliłbym się do kary pieniężnej, lecz interpretacja Stu była lekko odmienna. Teraz Ron ron ma więcej czasu na przygotowanie się do kolejnego meczu tzn. meczu nr 3 i tam bedzie dopuero gorąco i jeszcze ta widownia....oj bedzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze w sezonach mistrzowskich SAS miało jakiś mecz u siebie cieżki do wygrania! a potem przychodziły łatwiejsze wyjazdowe !

I tak było w Game 2!

Mecz wygrany po dogrywce z rzutem za 3 Barrego dajacym dodatkowy czas gry .Dzięki ze Brent to nie Riquelme!

Martwi mnie czas przebywania na parkiecie TP ale manu Gino po kontuzji wrócił do formy!

Gdy podłączy się z grą Duncan to na Zachodzie nie widzę przeciwników.

Na deser poproszę Miami!

 

co do ankiety Artest dostał tyle samo głosów na anioła co Bowen, więc mamy dwóch miłośników nieba inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo ludzie co ja tam widziałem w tej koncówce. Co tam się stało!!! Gino jak wino, tym razem nie uderzył nikomu do głowy. Jedyne co zrobił to popełnił kluczową stratę w meczu. Martin bohaterem na skale ogromną. Trafic takiego layupa, w takim momencie przy tylu obroncach. Jestem pod wrazeniem. Widziałem tylko minę Popa po tym rzucie. Coś pięknego :D Musze ten mecz zobaczyć cały, bo to sie tak nie da oglądać trzech naraz :? Tyle emocji dzisiaj. Najpier Cavs (szkoda, ze Arenas mnie trafił, wide-open ale wyleciała z obręczy :? ) Kroki LBJ, to szczyt. Potem ten mecz LAL, tez wielkie emocje....

 

PS. A teraz mozna isc spać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wielu mówiło,że będzie to szybka nudna seria.

Wychodzi na to ,ze tak nie jest.

 

Amnu ewidentnie zrąbał końcówkę, a i jeszcze ten superszybki kontratak Kings zasługuje na pochwałę.

 

Cholera wszystko źle wytypowałem dzisiaj i jeszcze ten james musiał trafić :evil:

 

Jestem ciekaw jak spurs odpowiedzą na porażkę. Szczególnie liczę na nazra bo kurde jak mnie denerwuje czasami to szok.

Artest i Bonzi zbierali co chcieli i nie jest wesoło. Aż przypomniała mi się seria ze Seattle w zeszłym roku. Przegrana minimalnie w 3 meczu i przegrany mecz nr 4.

 

Kurde nawet nie mam koncepcji pisania posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiło sie bardzo ciekawie......... SAS - Kings 93:94.

 

 

Co sie stało z Ginobilim?? Dzisiaj 3-9 z gry i 7 strat (to chyba Lebron jest lepszy :twisted: ) i ta kluczowa na kilka sekund do konca meczu i zwycieski layup Martina. Duncan bardzo dobry mecz 29pkt,12zb i 6bloków, z lawki dobrze zagrał Finley 17pkt 4-7za trzy. W Sacramento Artest widocznie nie przejął sie absencja w game 2. Zdobył 22pkt i zebral 12pilek, dobry mecz Mike'a Bibby 25pkt, 8as i kluczowy dla wyniku przechwyt i asysta.

 

I zrobilo sie ciekawie teraz, ja teraz obstawiam 4-1, ewentualnie 4-2 i drugi mecz w Sacramento wygrany przez Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy niespodzienke. 94-93 Sacramento pokonało SAS :wink: Kevin MArtin rzucił w ostatnich sekundach a co warto dodać nad blokiem Tima.

 

Bohater meczu zdobył 10 punktów i te 2 najwazniejsze :wink: Mike Biby 25 punktów a jak na playmakera przystalo ast 8 ich dokłdanie było. Ron Ron 22punkty i 12 zbiórek. Timothy Duncan zasadził 6 bloków (skubany 8) ) dodał 29 punktów i 12 zbiorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy niespodzienke. 94-93 Sacramento pokonało SAS :wink: Kevin MArtin rzucił w ostatnich sekundach a co warto dodać nad blokiem Tima.

 

Bohater meczu zdobył 10 punktów i te 2 najwazniejsze :wink: Mike Biby 25 punktów a jak na playmakera przystalo ast 8 ich dokłdanie było. Ron Ron 22punkty i 12 zbiórek. Timothy Duncan zasadził 6 bloków (skubany 8) ) dodał 29 punktów i 12 zbiorek.

http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2006042823

 

Takie posty były, są i będą żałosne. Skończ już z tym!!!

 

A kurde był już z takimi spokój :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ Jak tak to sorry ale pisze tak ponieważ zawsze takie informacje daje w postach :wink:

SPoko, poczatki bywaja trudne :)

 

A co do meczu to Sacto sprawiło niespodzianke i dobrze. Spurs teraz nie beda czuc sie tak pewnie a i seria sie zaostrzy. Patrzylem gdzies koło połowy na boxy i wiele sie nie zmieniło, Manu i Parker dalej pudłowali i nie mogli znalezc miejsca na parkiecie. Duncan włączyl sie do gry, bo na poczatku nie gral za dobrze. W sumie to bylo do przewidzenia ze jak nie bedzie szlo to bedzie gra do niego, ale jak widac mimo ze on trafiał i było dobrze to on sam to troche za mało.. W Sacto brawa dla Bibby'ego, Wellsa i Artesta. Teraz najwazniejsze bedzie g4. Jezeli zgarna je Spurs to juz raczej wiemy kto przejdzie dalej, ale zwyciestwo Sacto ustawia wszystko od poczatku i daje im wielka przewage psychiczna bo wyszli z 2-0, sa w grze i napewno beda czuc sie mocni i pewni. Zobaczymy, w kazdym razie cezkam z niecierplwioscia, bedzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby Spurs nie weszła w nawyk takie perfekcyjne rozgrywanie końcówek, bo czym dalej w drabince, tym mocniej ich to będzie boleć. nie mam pojęcia co zrobił Manu, masz piłkę w łapie końcowe sekundy i pchasz się na chama pod kosz ? nawet komentatorzy jednogłośnie stwierdzili, że rzut byłby o wiele efektywniejszy, po pierwsze w tym przypadku byłyby to łatwiejsze punkty (zostawienie Artesta na zasłonie), po drugie więcej czasu by zużyli. inna sprawa, że kto mógł pomyśleć, że Martin będzie tak grał, w PO, szczerze mówiąc, to w piewszym meczu jak zobaczyłem to nazwisko jako replacement dla Artesta, to byłem w opcji "who?", pewnie fani Kings więcej o nim mogli powiedzieć, ale że będzie takim shooterem w post season, to chyba nawet oni się nie spodziewali, cholera, lepszy jest niż Playoff Peja :) świetny mecz Duncana, w końcu, w końcu, nareszcie Spurs to nie "lider Parker", który grał jak lider właściwie tylko w Game1, nie udało się Duncanowi zatrzymać Martina, który trochę zrobił tym wyczekaniem, co by nie powiedzieć, dość szczęśliwie jednak ta piłka wpadła. King mają teraz energię, grają u siebie, jest podniecony Artest, a jak Artest jest podniecony, to to zawsze źle wróży dla przeciwników, niestety czasami też dla jego drużyny.. wydaję mi się, że Spurs wyjdą zwycięsko i tak, ale włożą nieco większy nakład sił niż się spodziewali, co może był kluczowe w batalii w półfinale zachodu, bo wiele wskazuje, że Mavs będą odpoczywać z dwa razy dłużej, gdyż Memphis nie śpieszy się do wygrania pierwszego meczu w PO w ich historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no tego się chyba mało kto spodziewał przed rozpoczęciem rywalizacji. Taka walką? Jeśli POP nie podejmie jakis wazdnych decyzji co do sposobu gry, moze byc gorąco. W zaszadzie to juz jest. Ale to jest NBA i to jest piękne. Ja się przyznam w zaszadzie typowałbym 4-0 dla SAS. Nie inaczej. Bez względu kto wygra g5 kolejny mecz to będzie WoW :shock: Czekam z niecierpliwością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.