Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ś


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Arizę zgarnął MKA, ale.. imo Trevor już nie będzie tak dużo grał, bo bardzo dobrze zastępuje go Webster i choć to Ariza będzie nadal grał w S5, to na bank Martell dostanie więcej minut niż miał wcześniej. Jakby tego było mało Porter wrócił do treningów :) Także ja nie żałuję, że zostałem przebity ;)

 

Z ciekawostek: mamy drugiego trade'a w lidze. Batum za Cousinsa. Imo równa wymiana, która pozwala obu managerom załatać dziury w produkcji :)

IMO mamy problem z Daniel's Team. Od 7 listopada bez zmiany w składzie i dużo nie dogranych spotkań. Anthony Bennett w składzie, kontuzjowani Wade i Waiters też. Mimo dużych braków 0 ruchu na FA... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzialem arize bo raz ze mi pasuje, a dwa nie wydaje mi sie zeby sie trafilo cos ciekawszego na FA, co do cousinsa, niby batum to idealny zawodnik patrzac na to czego mi brakuje, ale zastanawiam sie czy nie zrobil bym lepiej wymianiajac go na jakiegos rozgrywacza, co do daniela ja bym to zostawil jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś jeszcze się trafi na FA'sach ;)

 

Batum to raczej safe pick. Brak kontuzji ( chociaż to PTB :D ), all around player, który pomoże Ci we wszystkich kategoriach :) Sam próbowałem go dostać przed wymianą z Gasolem ;)

 

Na razie na pewno powinniśmy go zostawić, a nuż zacznie grać? Imo najlepszym wyjściem będzie przeliczenie tabeli na 14 graczy, jeśli Daniel nie wróci do grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz troche sie zmienila sytuacja bo hill jakies problemy ze zdrowiem, amir gra taka kiche ze wylecial ze skladu i moge zalowac tego ze tanio oddalem cousinsa, sam davis moze nie wystarczyc zeby ustawic zbiorki i bloki

Edytowane przez MKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.