Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ś


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace dywizji III Ś w sezonie 2013/14

 

Komisarzem ligi jest MKA , ktory zostal wybrany tylko ze wzgledu na doswiadczenie w fantasy i sie zgodzil pelnic ta funkcje. Na podstawie procesu opisanego tutaj http://www.e-nba.pl/showthread.php?8617&p=709244&viewfull=1#post709244 sklad ligi wyglada tak [w nawiasie "grupa stazowa"]:

 

maryjan 9+

Buu 7-8

MKA [c] 4-6

kolek23 2-3

t_omko 2-3

k4sztan 2-3

Tyrion 2-3

pabloboar 2-3

mario1251 1

MN7 0 zastapiony przez sirkozi 1

Gawron24 0

p4tryk 0

Murhinio 0

nash13phx 0

ketezwro71 0 zastapiony przez KingStress 0

 

 

W sumie 15 GMow gdzie walka w tym sezonie toczy sie o...

- miejsca 1-3 awansuja do przyszlorocznej II [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 4-10 zostana w przyszlorocznej III [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 11-15 spadna do przyszlorocznej IV.

 

W trzecim poscie tego watku jest ustalony termin drafty i nazwy druzyn poszczegolnych forumowiczow...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kazdego poszlo pw z linkiem

@maryjan - Tłoki III Warszawa
@Buu - Niepelnosprytni
@MKA [c] - MKAllstars
@kolek23 - Boston kolekCeltics
@t_omko - t_omko crew
@k4sztan- Kasztaniaki Bulls
@Tyrion - Podpalacze Mostow
@pabloboar - Ball Lovin Criminals
@mario1251 - LA Losers
@p4tryk - Texas Team
@nash13phx - Seagull hunters
@Murhinio - Daniel's Team
@Gawron24 - LA GawronLAKERS
@KingStress - Lublin Pacers
@sirkozi - Tumulce Basketu


KOMPLET

Termin Draftu 20.X(niedziela), godz 21:00

Edytowane przez MKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Drużyna - Niepelnosprytni

 

Mniemam, że jeśli wszyscy zjawimy się na drafcie, max 2h on potrwa.

Jeśli chodzi o mnie proponuje\preferuje w tygodniu [poniedziałek - piątek (wyłączając 11.10.2013) ] ok godziny 20:00.

Weekendy, nie mogę napewno 11-13.10.2013, inne do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Boston kolekCeltics.

 

Mi zawsze pasuje od poniedziałku do środy (do 20 start). W wybrane, nie do końca wiadomo które, tygodnie będę dostępny codziennie. Ogólnie nawet w czasie zajętości 2 godzinki wieczorem powinny się znaleźć, zwłaszcza, jeśli dosyć szybko się dogadamy co do terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to patrzac na to co piszecie, pierwsza propozycja terminu - taka jaka ustawilem przy zakladaniu ligi czyli 21.X(poniedzialek), jak jest ktos komu nie pasuje to dajcie znac, bedziemy szukac dalej

No mi niestety nie pasuje-cały ten tydzień(21-25) pracuję 14-22..

Ogólnie w tygodniu wolne mam tylko 2 i 3 , potem 9 i 11, 16 i 17, a tak to zawsze do 21-22 w pracy

Może niedziela 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim wypadku 21 odpada, ogolnie jak by sie dalo to wolal bym zeby ten draft byl w tygodniu, dlatego ze mam w tym roku 6 lig i niedziele beda mocno okupywane tymi draftami, moze sprobujemy 16(sroda)/17(czwartek).X ?

Edytowane przez MKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec nashowi nie pasuje tydzien 14-18, tyrionowi 21-25, wyglada na to, ze trzeba sie ustawic na weekend, wiec nastepna propozycja to jest niedziela 20.X godz 20:00. przy okazji prosze zeby zagladac do tematu, a nie tak zebym musial pisac pw z terminem draftu do kazdego, zeby ktos sie odezwal ze mu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym piątek (18.10) lub sobotę (19.10) godz. 20.00 lub 21.00. Ale jeżeli bardziej będzie pasowało większości niedziela (20.10) to się dostosuję.

Ja w piątek pracuję do 22, a w sobotę jest kurcze Kult w Spodku,a mam już bilet..

Wolałbym już tą niedzielę 20,tak jak pisał t_omko- 21:00 byłaby okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mysle ze przesuniecie na 21:00 nie zrobi problemu, @maryjan ja tez bym wolal zostawic ta niedziele wolna, ale jak widzisz chyba nie da sie znalezc terminu ktory wszystkim pasuje w inny dzien niz niedziela.

jest tez sprawa z brakujacymi osobami czyli Gawron24, ketezwro71 i MN7, gawrona i ketezwro nie bylo na forum od dawana, ale MN& odwiedza forum codziennie i nie wiem dlaczego nie dolaczyl jeszcze do ligi, jak ktos ma jakis kontakt do nich to dajcie im znac ze czekamy

Edytowane przez MKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.