Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby granie w IV ligach było jak najbardziej zbliżone formą do grania w ligach wyższych

W wersji 2 tez by bylo przy zalozeniu, ze dojdzie jeszcze paru chetnych...

Chociaz rozumiem preferowanie zaklepanie skladow niz czekanie na ciag dalszy.

 

Kiedy będziesz robił losowanie?

Jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz mogliscie dodac uzasadnienie dlaczego bo tej czesci jestem najbardziej ciekawy.

 

Ligi po 11 czy 12 ekip to inna zabawa. Debiutanci po takiej lidze nie będą przystosowani do draftu na 15 ekip. Lepiej trzymać się przyjętego formatu, a nawet jednostkowo go nagiąć i dać jedną IV ligę 16-osobową jak trzeba, niż takie rewolucje robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tylko w kwestii wydzielenia lig Dynasty/Keeper do jakiegoś osobnego tematu/podforum...

Mówiłem wcześniej, że ogarniam. Ogarniam, bo mam tych szarych komórek wystarczająco, ale również mam ich wystarczająco, aby stwierdzić, że nie wydzielenie tych tematów byłoby skralnym debilizmem, który miałby na celu jedno wielkie "NIC".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdążył się jeszcze przed północą dopisać jeden chętny, więc teraz proponowałbym zrobić 3 IV ligi po 16 zespołów (brakuje 1 gracza), a resztę wpisywać na listę rezerwową. Dzięki temu szanse na awans będą równe w każdej z IV lig (teoretycznie, bo w praktyce mogą się trafić olewusy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zbiorcze wyniki losowania w IV, zaraz otworze watki lig i powysylam PMy do wszystkich

 

California	Florida			Texas
GeDDo;12 [c]	RonnieArtestics;8	obi;9
Kraso;8		michal_ko;4		knt;8 [c]
Julius;8	piotreksuper;9 [c]	kucio;5
matvez;2	Raf85;3			killer7;3
bulls2006;3	Michallar;3		Binek;2
KingStress;1	Mashi;1			Rysiu;1
Raven;1		maro;1			sowacx;1
barcalover;1	wowo;1			Tomeq117;1
diament;0	forioku;0		siwy66;0
Marionn29;0	martini33;0		DunkMachine;0
Bartek31;0	Eliasz;0		Warrior;0
turbokasztan;0	Sewer;0			Mati350;0
ketezwro71;0	LeweBiodroSmoka;0	Adison;0
konrad17;0	Jackoso;0		mrozu;0
Sławek;0	Jerzyk321;0		mariuszek2m;0
		kubas198;0		Wilku210;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje krótkie expose;) (Mimo, że nie ja jestem Premierem tego działu):

Komisarze, menedżerzy:

Mamy w tej chwili 150 roto GMów zadeklarowanych do gry. W poprzednim roku ze skleconą w ostatniej chwili jedną IV ligą też wyszło 150. Myślę, że jeszcze znajdzie się paru chętnych do gry w tym sezonie, więc można powiedzieć, że rośnie liczba chętnych - co trzeba uznać już dziś jako sukces. Wziąć trzeba też pod uwagę, że drzewko jest już w pełni rozwinięte a otaczające je nieliczne chwasty zostały po poprzednim roku skutecznie wyplenione;)

Na koniec dodam - pierwsze drafty za płoty - jak mówi staropolskie przysłowie. Życzę wszystkim samych sukcesów i więcej (lub mniej - jak kto woli) mowy nienawiści (czyli thrash-talku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tylko w kwestii wydzielenia lig Dynasty/Keeper do jakiegoś osobnego tematu/podforum...

Mówiłem wcześniej, że ogarniam. Ogarniam, bo mam tych szarych komórek wystarczająco, ale również mam ich wystarczająco, aby stwierdzić, że nie wydzielenie tych tematów byłoby skralnym debilizmem, który miałby na celu jedno wielkie "NIC".

Ostre slowa, z ktorych wynika, ze jestem skrajnym debilem bo sie z tym nie zgadzam i wg mnie sa logiczne powody by na razie zostawic jak jest: wszystkie tutejsze ligi Roto + Aukcja sa w jednym miejscu co nie dosc, ze jest wygodne dla wszystkich grajacych w roznych wersjach to jeszcze powstaje srodowisko dla tego formatu jakiego w kraju nie bylo. Ba! Przeciez wlasnie to zebranie zainteresowanych w jedno miejsce doprowadzilo do spontanicznego powstania tych keeperow!! Moze wyjda z tego inne pomysly? A Ty juz bys chcial sie odciac i schowac w inny dzial? W jakim celu?

 

Jak keepery ilosciowo sie rozrosna, wiec przybedzie lawinowo watkow z nimi zwiazanych, sam popre ta inicjatywe, ale wg mnie za wczesnie na taki ruch i poki co w keeperach gra 40 GMow, a w calych rozgrywkach 150+. Naturalnym krokiem po zagraniu w jednosezonowkach jest zainteresowanie forma keepera, wiec takie polaczenie dziala jak reklama i powoduje, ze to przejscie bedzie plynne.

 

Oto moje krótkie expose;) (Mimo, że nie ja jestem Premierem tego działu):

Dokladnie tak to zabrzmialo... chociaz zabraklo hasel, ze wszystkim bedzie lepiej ;-)

 

Ze swojej strony dodam, ze ciagle jestem pod wielkim wrazeniem na jaka skale eksplodowala luzno rzucona koncepcja. A to potencjalnie dopiero poczatek! I to jednoczesnie mnie ekscytuje, ale i przypomina jak wiele rzeczy mozna poprawic by bylo jeszcze lepiej i jak mocno tutaj improwizujemy bo zwyczajnie nie ma utartej sciezki, ktora mozna kroczyc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, może przesadziłem z wokabularzem, ale wczoraj mnie szlag trafił, jak nie mogłem czegoś znaleźć.

 

Na wszelkich podforach, jeśli aktywnych tematów jest kilka, znalezienie tego czego chcesz odbywa się... Kurna nic się nie odbywa, wchodzisz i widzisz. Wszystko czarno na białym, uporządkowane. Niemożliwością jest dokonanie tego jak masz kilkanaście aktywnych tematów na stronie i trzy całkowicie osobne ligi, z których jedna jest ekstremalnie wielopoziomowa.

Nie rozumiem czemu tak się niektórzy bronią przed wydzieleniem/przeniesieniem konkretnych tematów. No naprawdę nie wiąże się z wynajmowaniem ekipy przeprowadzkowej i nikt nie będzie musiał ręcznie przenosić żadnych klamotów. :onthego:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu tak się niektórzy bronią przed wydzieleniem/przeniesieniem konkretnych tematów. No naprawdę nie wiąże się z wynajmowaniem ekipy przeprowadzkowej i nikt nie będzie musiał ręcznie przenosić żadnych klamotów. :onthego:

Powaznie nie mamy lepszych rzeczy do rozkminiania na tydzien przez draftami jak to czy zakłądać podforum, czy nie?

Nie przeszkadza mi obecny układ, a jesli bedzie nowy to tez sie przyzwyczaję. Zwyczajnie mam to w końcowym odcinku jelita grubego.

Brakuje tylko zeby zaczac dyskusje czy kolor marginesów na stronie powinien byc jasoszary, czy moze nieco ciemniejszy.

Siadajcie do nauki, arkuszy, czytajcie draft kity a nie pierdołami sie bedziecie emocjonowac. :tranquillity:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie nie mamy lepszych rzeczy do rozkminiania na tydzien przez draftami jak to czy zakłądać podforum, czy nie?

Nie przeszkadza mi obecny układ, a jesli bedzie nowy to tez sie przyzwyczaję. Zwyczajnie mam to w końcowym odcinku jelita grubego.

 

OOo, to wydalaj czem prędzej, bo temat najwyraźniej z gatunku palących.

A kolonoskopia, czy jak ją tam zwał, do badań przyjemnych podobno nie należy :-(

 

Sorry za offtop na niskim poziomie, ale jakoś tak na chwilę chciałem się rozbrykać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu tematy keeper i dynasty nie mogą zostać podpięte?

Moja filozofia do podpinania watkow jest taka - czy jest aktualne i dotyczy wiecej niz jednej ligi?

Jak odpowiedz brzmi tak to podpinam, a jak nie to nie podpinam.

A juz zupelnie mnie nie interesuje pojscie droga wyrozniania pojedynczych lig bo to sie musi skonczyc tym, ze beda podpiete wszystkie co jak dla mnie nie ma zadnego sensu ;-)

 

Sory, może przesadziłem z wokabularzem, ale wczoraj mnie szlag trafił, jak nie mogłem czegoś znaleźć.

Na wszelkich podforach, jeśli aktywnych tematów jest kilka, znalezienie tego czego chcesz odbywa się... Kurna nic się nie odbywa, wchodzisz i widzisz. Wszystko czarno na białym, uporządkowane. Niemożliwością jest dokonanie tego jak masz kilkanaście aktywnych tematów na stronie i trzy całkowicie osobne ligi, z których jedna jest ekstremalnie wielopoziomowa.

Im dluzej sie nad tym zastanawiam tym bardziej mam wrazenie, ze takie dzielenie na subfora i subwatki to jest bledna strategia dla Fantasy. Jest mniej watkow w jednym miejscu i to wyglada ladniej... ale to stwarza idealne warunki dla uzytkownika do ignorowania 3/4 danego forum! Bo wystarczy tylko sledzic wlasne watki. Serio, na e-nba jest 6 dzialow w ligach wirtualnych... i w wiekszosci z nich bylem w tym roku pare razy na krzyz pomimo iz jestem wielkim fanem Fantasy! Podejrzewam, ze taki sam mechanizm dziala na sznurowce tzn mozna sie schowac w swoim formacie i poza niego nie wygladac chociaz dzieja sie inne ciekawe rzeczy.

 

Nie rozumiem czemu tak się niektórzy bronią przed wydzieleniem/przeniesieniem konkretnych tematów. No naprawdę nie wiąże się z wynajmowaniem ekipy przeprowadzkowej i nikt nie będzie musiał ręcznie przenosić żadnych klamotów. :onthego:

Dla jasnosci, jak wiekszosc GMow z keeperow napisze na forum, ze chce sie przeniesc do innego dzialu to zachowam swoja opinie dla siebie i zrobie co moge by tak sie stalo, ale dopoki to jest dyskusja miedzy paroma osobami i nie ma jednomyslnosci [a przypominam, ze byly 2 sprzeciwy gdy zadalem pytanie w Keeperze] to zostanie jak jest.

 

P.S. Jak kogos kompletnie nie interesuja inne watki niz wlasne to polecam uzywania zakladek bezposrednio do wlasnej ligi i caly problem zalatwiony. Ba! Mozna zrobic tak, ze wyswietlaja sie tylko watki, w ktorych cos napisales!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trzymam stronę wiLQ'a, ja może z raz zajrzałem tu w inne tematy fantasy niż pokój roto.

O tym pisalem i to samo spotka dzial Keepera Roto po oddzieleniu i dlatego bym poczekal dopoki sie on nie rozrosnie.

 

Mi brakuje w silniku forum personalizacji forum tzn. możliwości przypinania tematów przez użytkowników w ich widoku. Wtedy każdy by sobie przypiął tematy jego interesujące i by nie było problemu.

Ale to juz nie jest prosba organizacyjna tylko techniczna do admina. BTW, jest mozliwosc personalizacji co ma sie wyswietlac - np jest opcja wyswietlania tylko watkow z wlasnymi odpowiedziami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.