Skocz do zawartości

sezon 2013/14 - głosowanie nr 4 - trade deadline


wiLQ

Czy powinno byc w ligach trade deadline?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinno byc w ligach trade deadline?



Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam od razu na tapete nastepna prosta kwestie wiszaca wg mnie w powietrzu, ktora wypadaloby ustalic.

 

Czy powinno byc w ligach trade deadline na wymiany czy nie?

 

W skrocie argumentami ZA posiadaniem w ligach trade deadline sa:

a) zmniejszenie zagrozenia na kontrowersje wymiany, ktore decydowalyby o tabeli w koncowce,

B) niech sezon rozstrzygnie sie w skladach zebranych do tego momentu plus FAsy,

c) bo tak jest w NBA.

Jesli jakies pominalem to je dodajcie.

 

W skrocie argumentem PRZECIW trade deadline jest... mozliwosc dokonywania trejdow do konca sezonu.

 

Innymi slowy, czy blokowanie zwyklych uczciwych wymian w koncowce jest adekatna reakcja na punkty przy "ZA" czy nie? Pamietajac, ze weto obowiazuje takze w koncowce, wiec teoretycznie ono powinno sie zajmowac kontrowersjymi wymianami.

 

Teraz wystarczy ocenic, ktora opcja do Ciebie bardziej przemawia i zaglosowac.

Poniewaz jest to zmiana na przyszlosc moga glosowac wszyscy zapisani.

 

Dla ulatwienia zakladam, ze dyskutujemy o trade deadline obowiazujace od 30 ostatnich dni sezonu NBA, ale gdybyscie uwazali, ze powinno to byc pozniej lub wczesniej to dajcie znac w tym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki czas przed koncem RS powinien być trade deadline to można już uzgodnić w węższym gronie wybranych ludzi.

 

Ogarnijmy się, ja już pisałem do loraka, kogo proponuję do "zarządu", on mi pisał kogo on proponuje i takie sprawy załatwiajmy w węższym gronie, bo czy to miesiąc, czy miesiąc i jeden dzień to już banał.

 

Trade deadline został przegłosowany. Pewne sprawy wymagają głosu "ludu", a pewne sprawy wymagają konsultacji tylko w wybranym gronie. Bo to są już szczegóły.

 

Ja nawet bym nie miał nic przeciwko temu, by Wilq sam walnął jakiś termin i sprawa załatwiona, bo tu sie faktycznie robi bałagan.

 

Ustalmy np. miesiąc, 6 tygodni czy tam ile i finito i koniec dysput.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem istnienie "zarzadu" ma wiekszy sens jak liga dziala sprawnie od lat, ale nie w nowo powstalej pelnej nowych uczestnikow, ktora moze ewoluowac w rozne kierunki.

 

W praktyce jak ktos wrzuca pomysl do watkow o zasadach i tak komentuja nieliczni, wiec dziala to na zasadzie zarzadu, ot moze byc w nim kazdy kto ma ochote poczytac i sie wypowiedziec.

 

Zreszta jak dla mnie jestesmy na finiszu ustalania istotnych rzeczy.

 

Co do trade deadline rzeczywiscie wyglada to jak przesadzone glosowanie, zaproponowalem w pierwszym poscie 30 dni i tego bym sie trzymal, ale jak to ma byc 5 tygodni to w sumie bez roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.