Skocz do zawartości

Regulamin Lig Roto


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkosci lig nie ruszamy, trzeba wyciagac jakies wnioski i rok temu byly po prostu za duze. O ile rozumiem punkt widzenia Marthinusa o tyle nie mozemy upychac ludzi na sile kosztem zabawy calej reszty.

No i z praktycznego punktu widzenia - lepiej jest wkur***ić jednego manago, który zostanie na lodzie, czy piętnastu którzy wylosują tego szczęśliwca? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wystartowac mniejsza, ale jednak lepiej by bylo dla wszystkich by byla pelna 15stka, wiec bym czekal w miare mozliwosci. Tym bardziej, ze jestem dziwnie spokojny, iz sie uzbiera bo potrzeba ledwo jeden zapis dziennie...

Tak ściekawości - 4 liga gra tylko po to, żeby sobie popykać czy przewidujesz jakieś awanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zartow, nie wyobrazam sobie by awansow w rozgrywkach nie bylo, wiec je jak najbardziej przewiduje...

choc dodajmy, ze to przy okazji sposob na wyrownanie potencjalnych nierownosci w kazdej lidze III - na dzis wychodza ulamki z dzielenia przez 7 odnosnie losu miejsc 11tych, wiec wydaje mi sie wyjatkowo sensowne zeby zamiast babrac sie w tiebreakery miedzy dywizjami cala reszte z dzielenia przejeli awansujacy z IV... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zartow, nie wyobrazam sobie by awansow w rozgrywkach nie bylo, wiec je jak najbardziej przewiduje...

choc dodajmy, ze to przy okazji sposob na wyrownanie potencjalnych nierownosci w kazdej lidze III - na dzis wychodza ulamki z dzielenia przez 7 odnosnie losu miejsc 11tych, wiec wydaje mi sie wyjatkowo sensowne zeby zamiast babrac sie w tiebreakery miedzy dywizjami cala reszte z dzielenia przejeli awansujacy z IV... ;-)

Czyli z każdej 3-ciej ligi spada po 5 zespołów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli powstanie jedna pelna IV to taki wlasnie wariant postrzegam jako optymalny.

 

BTW, to wszystko ma niewielki zwiazek z powstaniem IV, spadki z III sa spowodowane glownie faktem, ze w tym roku powstalo az 7 dywizji III, ale w przyszlym beda 4... ergo sila rzeczy wszyscy by sie nie zmiescili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, to wszystko ma niewielki zwiazek z powstaniem IV, spadki z III sa spowodowane glownie faktem, ze w tym roku powstalo az 7 dywizji III, ale w przyszlym beda 4... ergo sila rzeczy wszyscy by sie nie zmiescili.

Dlatego właśnie pytałem czy ktokolwiek w ogóle awansuje z IV ligi.

 

BTW jeżeli IV nie będzie pełna, to może się okazać, że łatwiej będzie awansować do III ligi niż się w niej utrzymać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnila sie sprawa ligi IV, wiec mozna domknac kwestie miejsc 10-11 w III.

Gdyby ktos nie zauwazyl to uaktualnilem w watku kazdej dywizji... i tak ostatecznie...

- miejsca 1-3 awansuja do przyszlorocznej II [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 4-10 zostana w przyszlorocznej III [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 11-15 spadna do przyszlorocznej IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie zarządzania drużyną.

dostałem propozycję tradu, po jakimś czasie kolejną, potem ta pierwsza została anulowana. dostałem z Yahoo maile odnośnie tych propozycji. wszedłem na Yahoo dopiero po jakimś czasie pod nazwą drużyny miałem informację o propozycji tradu .wysłałem kontrofertę, która została odrzucona. załączyłem również krótką notkę/wiadomość do tej oferty. została ona odrzucona.

 

I teraz moje pytanie. Gdzie na Yahoo można zobaczyć historię tych propozycji i czy w ogóle można ? nie widzę nigdzie tego jedynie mam ślad po tych propozycjach w mailach. i czy jest gdzieś podgląd do wiadomości jakie wysyłają mi GM innych drużyn. czy na Yahoo nie ma po tym śladu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz moje pytanie. Gdzie na Yahoo można zobaczyć historię tych propozycji i czy w ogóle można ? nie widzę nigdzie tego jedynie mam ślad po tych propozycjach w mailach. i czy jest gdzieś podgląd do wiadomości jakie wysyłają mi GM innych drużyn. czy na Yahoo nie ma po tym śladu ?

Historie propozycji tak samo jak komentarze druzyny przeciwnej powinienes widziec w mailu informujacym o ofercie.

Yahoo nie przechowuje takich informacji (tylko dane odnosnie wymian zaakceptowanych).

Dlatego zwykle lepiej jest sie dogadac zwyczajnie przy pomocy maili, a na Yahoo tylko klepnac wymiane wczesniej uzgodniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.