Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 nowe zgłoszenia


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na marginesie offtopika - z doświadczenia wiem, że pisanie PW na jakimkolwiek forum jest słabym rozwiązaniem.

Przede wszystkim na wiekszości forów nie trzeba się logować, żeby podejrzeć co się dzieje i wielu tego nie robi. Poza tym informacja o nowej PW jest przeważnie małym druczkiem w jakimś rogu, więc łatwo to przegapić.

Wiem, że przy organizacji tak wielu lig to praktycznie jedyny sposób komunikacji, ale już np. jeśli chodzi o późniejsze składanie ofert trejdowych to skuteczniejsze jest pisanie na maila ew. bezpośrednio na Y!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem, że pisanie PW na jakimkolwiek forum jest słabym rozwiązaniem

Tzn co sie stalo? Bo sugerujac sie tymi rozgrywkami to wg mnie bardzo dobre rozwiazanie...

A odnosnie nielogowania sie to przeciez dostajesz maila o nowej wiadomosci na danym forum...

 

Choc zgoda, ze jak mozna to lepiej korzystac z maila... ale to tez przy zalozeniu, ze ktos go sprawdza i to nie jest jakis antyspamowy substytut.

 

--------------------------------------------------------

 

Odnosnie nowych zapisow to juz mamy komplet...

w zwiazku z tym od tego miejsca wszystkie zgloszenia trafiaja na liste rezerwowa.

Bycie na niej ma dwie zalety:

- w razie rezygnacji w ktorejs z lig jest szansa na zastepstwo w pierwszej kolejnosci,

- kazdy kto sie jeszcze zglosi dostanie za rok informacje o ruszeniu rozgrywek i jesli potwierdzi udzial to na pewno bedzie dla niego miejsce takze w najgorszym razie to moze byc wstepne zgloszenie sie na przyszly sezon i wyprzedzenie przyszlorocznych ewentualnych tlumow ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.