Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 nowe zgłoszenia


matek

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Ostatni etap to oczywiście badania ogólne krwi, lista chorób przebytych w dzieciństwie, lista uzależnień a na sam koniec badanie wariografem i trzydniowa głodówka żebyśmy nie mieli żadnych wątpliwości odnośnie krystalicznie szczerych chęci i niezłomnej motywacji. :-)

Git! To który z tegorocznych rookies posłuży nam jako przykład??;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z uzupelnieniem brakow liczba zapisanych osob bez przypisanej ligi drastycznie zmalala [na dzis 5 z czego 4 z potwierdzenien odnosnie pasujacych terminow]... ale nie zmienia to zasad tzn jak sie zbierze grupka chetnych wystarczajaca by utworzyc lige to ona powstanie.

W razie czego osobiscie moge zalozyc ta lige i pomoge sie ogarnac.

 

Proponuje czekac do 14X tak by ta liga miala 2 tygodnie i 2 weekendy na organizacje i drafty.

Oczywiscie gdyby chetni zebrali sie wczesniej to bedzie mogla ruszyc wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ ja myślę że jeszcze powinieneś brać pod uwagę możliwość - ktoś nie stawia się na draft, nie odpowiada na PW, jednym słowem prawdopodobnie olał sprawę i wtedy może ktoś z ostatnio zgłoszonych chciałby przejąć takiego autopilota i spróbować jakoś powalczyć (a widziałem już sytuacje kiedy ludzie po autodrafcie potrafili w TOP3 zakończyć !).

 

przydałby się też zapis w regulaminie, że jeżeli ktoś nie weźmie udziału w drafcie i nie daje znaku życia przez dobę (dwie doby ? tak przed waiverami najlepiej żeby się udało), to można mu skonfiskować zespół i przekazać oczekującemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.