Skocz do zawartości

2 największych przegranych! Co dalej Panowie?


ignazz

Czy Panowie KG i AI zmienią kluby w lato?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Panowie KG i AI zmienią kluby w lato?



Rekomendowane odpowiedzi

Cos się zaczyna a coś kończy! W 2 przypadkach po kolejnych rozczarowujacych wynikach zespołowych czas powiedzieć DOŚĆ!!!

Panowie Allan Iverson i Kevin Garnett! Czas zmienić Środowisko! Tylko gdzie? Bo w obecnych zespołach po raz kolejny nie widać aby gracze tej klasy coś w lidze zdziałali.

Pewnie jest wiele pięknych miejsc do gry w basket ale nasuwaja sie te wyjatkowe!

NYK i LAL ewentualnie bardzo atrakcyjnie wyglada Floryda ( Magic i Heat) oraz Dallas z najbardziej hojnym Cubanem!

Czas pierwszych offseazonowych przymiarek do nowych klubów!

oczywiscie zalezy to od PO, bo np. jeżeli Dallas popłyną z Clipers/memphis to miarka tam tez sie przebierze!

Takich graczy i ich kontrakty mozna oczywiście opchnąć rozdrabniając ich geniusz na drobne ( transfery Barkleya lub Shaqa ) jednak logicznym byłoby zamienić się z klubem za wygasający kontrakt i młoda gwiazdkę pokroju Bosh lub Frye!

Wiadomo, ze Garnett to łakomy kąsek ale czy warto poświęcać za niego gracza pokroju E.Brand lub Howard ew. C.Bosh??? Bo Odoma mimo jego dobrej ostatnio gry, już TAK!!!! Także pozycja Dirka jest raczej zbyt mocna a przesuniecie na 3 (SF) trudne! Ale AI biegający w Texasie? Jak najbardziej realne!

Odrzucic trzeba zespoły spoza PO ( oprócz Magic i NYK). Lato pewnie odpowie na podstawowe pytanie ! Quo vadis Gwiazdo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NYK i LAL ewentualnie bardzo atrakcyjnie wyglada Floryda ( Magic i Heat) oraz Dallas z najbardziej hojnym Cubanem!

 

Wg mnie to są właśnie zespoły, do których nie powinni iść i chyba rczej nie pójdą.

 

New York Knicks - wiadomo, Isiah Thomas mówi chyba wszystko, bajzel w zarządzie, jest już dwóch liderów (Marbury i Francis) tak więc dla dobra KG i AI niech tam lepiej nie idą.

 

Los Angeles Lakes - tutaj chyba najbardziej by pasował KG za Odoma. Jeśli tylko Lakers są zainteresowani pozyskaniem KG i automatycznym oddaniem Odoma, to jak najbardziej na +. Kobe i KG to już jest dobry początek na miarę nawet mistrzostwa.

 

Orlando Magic - ciężko mi coś powiedzieć o nich, bo nie śledze ich poczynań, napewno są możliwości, brakuje chyba pomysłu i zdecydowanego lidera.

 

Miami Heat - to oczywiście jest ekipa naszpikowana gwiazdami, gdzie nie ma poprostu miejsca dla KG czy AI. Poprostu nie ma. Są już liderzy: Shaq i Wade, do pomocy mają zadaniowców i to im wystarcza.

 

Dallas Mavericks - pozycja Nowika jest niezagrożona, tak więc KG już tu odpada. Iverson na zachodzie chyba nie zagra :roll: Do tego Jason Terry, który pełni podobną funcję co AI w Sixers, rzucający rozgrywający obrońca.

 

Ciężko jest znaleźć drużynę, w której mogliby odnosić sukcesy.

 

Nets odpada, Spurs odpada, Phoenix odpada, Cavs odpada, Sonics raczej też, ... może Sacramento, może Raptors z lepszym trenerem :roll: , może Denver, może , może ... :?:

 

Jedno jest pewne Kevin i Alen jeśli chcą coś osiągnąć muszą zmienić środowisko gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszym wyjściem dla KG byłoby przejście do LAL, z tym że nie wiem czy Odom byłby dorą opcją dla T-Wolves, jak również nie wiem czy władze z Minesoty chciałby wspierać drużynę swojej konferencji. Co prawda KG i Kobe to byłby duet o GIGANTYCZNYM potencjale, na miarę mistrzostwa, i taki trade, dobrzeby zrobił lidze i panom Brajantowi i Garnettowi.

Co zaś do AI, to Dallas, chyba wykonalne, chociaż Cuban już nie szasta forsą jak kiedyś, poza tym kolejna strzelba w Mavs, raczej ciężko byłoby spasować skład do AI a AI do składu, a na eksperymenty władze klubu celującego w mistrzostwo sobie nie pozwolą. Ciekawą opcją wydawałoby się Denver, mają kogo oddać, a zarówno otrzmanie solidnego wsparcia w ataku chyba jest dla nich sensowne, a dla Sixers, otrzymanie prawdziwego rozgrywającego jak Andre Miller byłoby dobrą opcją.

Co zaś do NY, absolutnie nie, ani KG ani AI nie powinni iść do tego klubu, bo to klub bez pomysłu, z GM który jest większym cieciem niż Billy King, bo chyba Thomas chciałby mieć w Knicks, samych guardów-liderów, więc przewaliłby sallary aby mieć, Stephona, Francisa, Kobego, Iversona, Lebrona, Wade'a i Vince'a. Trade któregoś z nich (AI/KG) do NYK byłby tak samo pozbawiony sensu jak transfer do Portland.

 

Ale tak z innej strony, o ile transfer KG, ucieszyłby mnie szalenie, nawet do LAL (bo w końcu byłby zawodnik dla któego oglądałbym ich mecze :P ), to trasfer AI nie cieszyłby mnie bardzo, tutaj raczej wolałbym gruntownej i odważnej przebudowy składu Sixers, co jest obawiam się tak samo możliwe i jak przywrócenie autonomii Tybetowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nich najlepszym wyjściem byłoby wpakować ich do jednego zespołu, ale na to nie ma co liczyć. Na KG będzie wielu chętnych to pewne jeszcze do niedawna byłem wielkim zwolennikiem sprowadzenia go do Lakers teraz też bym to pewnie zrobił gdybym mógł, ale już chyba nie tak chętnie jak jeszcze dwa miesiące temu :) Jednak sprowadzenie KG do Lakers jest możliwe tylko i wyłącznie wtedy kiedy KG podając listę drużyn, w których chce grać wymieni Lakers i tylko Lakers, McHale jeśli tylko będzie mógł wyśle go na wschód a Lakers są ostatnią drużyną, w której chciałby oglądać KG.

 

Nie wiem mam przeczucie, że Nets mogą spakować Jeffersona i może rozwijającego się Krstica i KG może wylądować właśnie w New Jersey.

 

Iverson hmm :) kto go zechce :?: pytam poważnie i bez złośliwości tu sprawa jest bardziej skomplikowana niż w przypadku KG , więcej w lidze zespołów z gwiazdami na obwodzie niż pod koszem. W przypadku Garnetta można spokojnie powiedzieć, że on nie będzie miał problemów z przyjęciem roli tego drugiego w drużynie, w przypadku Iversona no cóż 8)

Naprawdę nie wiem, której drużynie mogłoby wyjść na dobre sprowadzenie go, oczywiscie poza tymi słabszymi, które się nie liczą, ale w tym wypadku sam transfer Iversona mija się z celem chociaż dla Sixers byłoby najlepszym rozwiązaniem wysłanie go do jakejś słabej drużyny mającej sporo młodego i taniego talentu na wymianę.

 

Osobiście nie widze za bardzo opcję z wymianą Iversona do drużyny, która po jego przyjściu mogłaby o coś poważnego zawalczyć, pasowaliby mi tu jak pisałem Wolves z Garnettem bo on jest chyba jedyną wielką gwiazdą, która nie miałaby problemów z egzystowaniem u boku AI na parkiecie (poza treningami tu mógłby być problem KG jest dość pracowity i do treningów podchodzi na poważnie :roll: )

 

Nie wiem może ja nie chcę albo nie potrafię zobaczyć drużyny z AI walczącej w tej chwili o mistrzostwo, nie wierzę w to, że ktoś kto gra w ten sposób jest w stanie pokojowo egzystować z graczami na tyle dobrymi żeby walka o mistrzostwo była realna także spodziewam się raczej, że wyląduje w jakiejś słabszej drużynie bo nie bardzo wierzę żeby ci lepsi ustawiali się w kolejce po niego bo poza sprzedażą koszulek i zwiększonym zainteresowaniem za wiele by nie zyskali a musieliby przecież wcześniej sporo oddać żeby go sprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mam przeczucie, że Nets mogą spakować Jeffersona i może rozwijającego się Krstica i KG może wylądować właśnie w New Jersey.

Właśnie chciałem o tym wspomnieć. Były nawet takie plotki, ale raczej NJN nie chą oddawać Krstica. Jefferson+ mięso i może by się udało :D Mi pasuje taki obrót sprawy. Wiadomo żę w Nets pod koszem jest słabiutko, KG by to zmienił. Jestem za :wink:

Na temat AI się nie wypowiem bo nie mam zielonego pojęcia gdzie mógłby trafić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głosuje w ankiecie bo myślę(mam nadzieję) tylko ,że odejdzie KG może do Sixers za Webbera ale to by sie nie opłacało dla T'wolvs.

 

Lakers z tego co ktos cos kiedys mowil bardzo by chciało Kevina i jak by go połączyć z Kobe to by moze i powstal jeszcze lepszy duet niez z KB SO a do tego Parker który wymiata i Kwame Brown który ostatnio pokazuje się z dobrej strony. W tedy mistrzostwo wydawało by sie tylko kwestią czasu. Tam KG baaaaardzo by pasował ale lepiej niech przyjdzie do Sixers :wink: .

 

AI niech zostanie tylko ściągnąć innych kozaków(na rozgrywającgo w tedy AI na 2 i jeszcze jakiegos podkoszowego) to by było dobrze. Ale cuż jeślli ma odchodzić :cry: to do NJN,NYK(chociaż tam nic nie osiągną),Orlando

albo GSW, Denver

 

NJN- AI by przeszedł za Richarda Jeffersona i w tedy AI grał by na 2 Kidd 1 VC-3 ktoś tam na 4 i Nenad na centrze. to by było pięknie :wink:

 

NYK- tu jest wielki bajzel więc AI może latem tam trafić :roll:

 

Orlando - Potrzebują lidera. AI wg. mnie by się nadawał

 

GSW - jakoś tam by się to życie toczyło :wink:

 

DN - Miller do Sixers AI do Denver i w tedy

 

1-Earl Boykins

2-Allen Iverson

3-Carmelo Antohny

4- K-mart

5- Marcus Camby

 

Piękny skład :wink:

 

Chociaż wątpie ,żeby AI grał na zachodzie. I nie chciał bym ,żeby odchodził, tak jak mówiłem KG do Sixers. Sprawdzamy sezon jak się nie Uda AI może odejść :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku co za science-foction tworzysz... sam Jefferson za Iversona, sam Miller za Iversona... to nawet w NBA Live nie przechodzi...

 

Tak samo z Orlando - ze lidera potrzebują, po pierwsze to chyba srednio znasz potrzeby Orlando, po drugie tam sie lider klaruje, po trzecie juz mieli takiego jednego rozgrywajka ;-) (zart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku co za science-foction tworzysz... sam Jefferson za Iversona, sam Miller za Iversona... to nawet w NBA Live nie przechodzi...

 

Tak samo z Orlando - ze lidera potrzebują, po pierwsze to chyba srednio znasz potrzeby Orlando, po drugie tam sie lider klaruje, po trzecie juz mieli takiego jednego rozgrywajka ;-) (zart)

No fakt że Orlando, to chybiony pomysł, rozwija im się tam Nelson, ma do kogo podawać, za dwa lata usłyszymy o Orlandow kontekście PO, sprowadzenie tam Iversona, nie wyszłaby na zdrowie klubowi ani Allenowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gdy Orlando gra b. dobrze, a przyszlosc wyglada calkiem "przyjemnie", psuc to wszystko sprowadzajac tam kogos takiego jak AI?? Nigdy w zyciu!! Choc mam obawy, ze ktos tam z zarzadu ORL moze sie skusic na nazwisko. Brr...

 

Watpie, ze po AI zglosi sie jakas druzyna z wyzszej półki. Tak jak juz ktos wspomnial dla AI najlepiej byloby gdyby mogl przejsc do Minny, jednak jest to prawie niemozliwe. O KG bedzie bil sie kazdy i mnie rowniez najbardziej pasowalby do LA, choc mistrzostwa niekoniecznie im zycze, a z takim skladem mogliby niezle nawojowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie moze bardziej interesuje nie to, gdzie pojda (a wydaje mi sie, ze bedzie sporo rumorow na ten temat) panowie KG i AI, a to, czy bedzie za nich wyciagnieta w miare przyzwoita cena. Ostatnio sporo gwiazd czy para gwiazd latalo w powietrzu za przyslowiowa czapke gruszek. Wydaje sie, ze pogon za ktoryms z nich bedzie domena druzyn ze srodka czy dolu czolowych osemek w obu konferencjach. Totalni slabeusze nie zyskaja poparcia tych gwiazd (bo zakladam, ze troche beda miec do powiedzenia), a kluby z samej szpicy nie maja dosc mlodego talentu, by isc na wymiane. Bo sensowne wymiany to takie, ze za AI/KG bylby oddany jakis gwiazdor mniejszego formatu (typu Odom) + jakis mlodziak z potencjalem, jakis pick itd.

 

Jako, ze lubie napakowane sklady, to chetnie bym AI widzial w Miami (zreszta Kevina tez :wink: ), ale... dobra, nie bede pisal, bo to strata "papieru" :) , szans na to nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.