Skocz do zawartości

Summer League 2013


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszyła SL 2013 która tylko niewiele ale jednak może nam powiedzieć o potencjalnych nowych graczach NBA. Można sobie podpatrzeć i różne młode talenta jak i rozszerzyć wiadomości z zakresu rocznika 2013 draftu.

 

Mało kto się tym interesuje ale tak z koszykarskiego punktu widzenia takie zaproszenie dla nas do udziału byłoby koszykarskim Olimpem i tak nieosiągalnym nawet w naszym prime! IMO warto podejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym roku w Orlando jest mnóstwo graczy którzy będą w swoich drużynach starterami

Beverley i Jones w Rockets

Burki z Jazz

pewnie pół składu Orlando tam biega. Właściwie tylko Miami jest zebrane z kolesi którzy nigdy nie powąchają parkietu NBA a w Las Vegas to dużo będzie takich ekip złożonych z nonejmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie oglądam mecz miami-utah i to co ja tam widze to omg.

 

W jazz to widać potencjał. Zgranie, alleyupy, a to ich 1 mecz chyba razem. Wysocy ich są dobrzy. Oj są dobrzy.

W miami poza Varnado który coś zbiera, i spoko w obronie, to reszta tylko chwilami ma przebłysk fajnego grania. Szczególnie ten Myck Kabongo. Gość powinien rozgrywać, kreować akcje a odrazu oddaje piłke wysokiemu i idzie biegać pod koszem stawiając tam zasłony.

 

Ogólnie może jak troche pograja razem to coś zgrania bedzie i będzie można wychaczyć który coś wiecej umie, bo narazie to wszystko rozmyte niezgraniem i presją niektórych by coś pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kamera idealnie oddaje co się dzieje na boisku i gdzie ile jest miejsca, przy standardowej boisko wydaje się mieć powierzchnię lotniskowca.

Wiem wiem, pod tym względem to jest bardzo dobre, ale ja jednak wolę kamerę z dalszej perspektywy optycznie powiększającej przestrzeń na boisku, mi się przyjemniej wtedy ogląda. Co kto lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy ktoś oglądał finał MS U-19 usa-serbia. Jeśli nie to polecam zapamiętać to nazwisko : Vasilije Micic gościu był genialny. Smart wyglądał przy nim jak jakiś niedorozwinięty ( poza atletyzmem) . Dawno nie widziałem takiego rozgrywającego w tak młodym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie Lamba w meczu z Orlando i drugi James Harden z niego nie będzie.

Raz, że straszny przecinek. Większość SG w tej lidze przejedzie po nim jak czołg. Jak nie przypakuje to słabo go widzę w NBA.

Defensywa słaba. Przez cały czas gubił swojego zawodnika i jakoś nie był chętny do bronienia.

Ceglarz. 4-16 z gry w 1-9 za 3 punkty. Mało jak na gościa który chce się pokazać trenerowi i grać grube minuty w RS, dont you think?

Jedynie co mi sięw nim podoba to passing skills. Niektóre asysty na granicy strat(4 TO w tym meczu tak btw) ale przyjemne dla oka, efekciarskie.

Brooks i tak nie ma wyboru. Dobrego SG nie wyciągną w tym offseason i musi na niego postawić. Najwyżej poleci w lutym w paczce z zasłoną Perkinsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję, że max za 2 lata Oklahoma może być za ciasna dla Reggiego Jacksona i Westbrooka, oczywiście nie tylko na podstawie ligi letniej, ale również tego, że u mnie w NBA 2k13 jest MVP ligi ;). Nie wiem czy kiedykolwiek po wpisaniu frazy "reggie jackson reference" pierwsze wyskoczy w google basketball reference zamiast baseball reference, ale wkrótce jego talent może mocno ekslodować. Wczoraj 23 punkty w 9 minut. Do it Mitch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się napatrzeć na kamerę z SL, zajebiscie widać akcje off the ball, brak miejsca na boisku, fizyczność pod koszem i size zawodników, ogólnie można sobie wtedy łatwo wyobrazić jakby się samemu tam grało - aż oglądam jakieś badziewie w stylu Indiana-Utah. Chciałbym zobaczyć z takiej perspektywy jak to musi wyglądać, gdy wychodzisz po picku i od razu nadziewasz się na Garnetta. Pamiętam, że jakiś mecz Bulls-Pistons z 97 albo 98 był z podobnej kamery, trza go będzie poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.