Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2013/14


kondzio

Rekomendowane odpowiedzi

ale dyskusja sie tu wywiazala;) moim zdaniem, a jestem sympatykiem Blazers Lillard nie jest jeszcze w top5 Pg . Natomiast to jak przejmuje mecze, uderzajac zazwyczaj w najbardziej odpowiednim  momencie meczu swiadczy jak najlepiej o jego mozliwosciach i boiskowym IQ. Kompletnie mnie nie interesuje czy jes lepszy, gorszy od Irvinga , Westbrooka i kogo tam jeszcze chcecie, liczy sie wynik ekipy, a m.in. dzieki grze Lillarda Blazers sa tam gdzie sa. Irving moze sobie srubowac  indywidulne rekordy, a dopoki Cavs sa pod kreska nie wiele to znaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mogę wiedzieć?

Wnioskują z avka to jakies mecze OKC chyba widziales wiec jeszcze pytasz?

Przeciez ten gośc ma zero pomyślunku na boisku :smile:

Westbrook na boisku to jest mniej wiecej "dac mi piłka, o piłka, ja biec i skoczyć i wsada zrobić!! ale jezdem dobry bo wysoko skaczem i jestem szybki i wypierdolic tych pozostałych 4 w podobnych do mnie koszulkach, po co oni eeee?"(i tu kapie mu slina z pyska).

Nie zebym był hejterem bo fajne statsy robi, czasem jakis ładny dla oka highlight i pewnie ze nie jeden mecz OKC uratował ale bez przesady że jest taki super, no ale jak Ty zaowdników oceniasz pod kątem FBLa to sorry.

 

I byłbym wdzieczny gdybyś nie błaźnił się wciskając mi "mój tok rozumowania"  dając z dupy przykład Duranta w zeszłorocznych PO.

Durant nie dzwignał sam PO ale co to za przyklad? Wielu znakomitych zawodników nie dzwigneło w pojedynke teamu w PO i co z tego? Ja mówie o byciu liderem drużyny na sezon/lata a Ty wyskakujesz z Durantem last year. Poważny jestes?

Edytowane przez Ice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku tego sezonu Durant też grał bez Westbrooka i wyglądało to dramatycznie.

 

 

@Kacperro

Psychofan?? k****, sam go trejdowałem nie raz z OKC i jechałem po nim jak po suce.

Po prostu c*** mnie strzela jak underrated jest Westbrook i jak się wciska przed niego jakiś Lillardów.

A ten ton wypowiedzi zachowaj sobie dla rodziców.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Durant tego nie pociągnął, bo w krytycznym momencie stracił człowieka o którego oparte po części były zagrywki. I nie oburzaj się tak bo nic złego nie napisałem, po prostu opisałem to co widzę. A Ty sam tonem swoich wypowiedzi nie raz mógłybyś urazić kogoś. To jest internet nie bądź taki miękki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You got me, w takim wypadku ta dyskusja jest w ogóle bez sensu, bo obaj są pewnie poza TOP25, z tym, że u RW to raczej przejściowe, u TD niekoniecznie.Ale z tym Boshem to już była obraza całkowita imho.

Czemu, w zeszłym sezonie był chyba najlepszym pf ligi. Znakomity sidekick w ataku, poprawił genialnie się w obronie, kręci mniejsze staty, ale to specyfika big three. Od zeszłego sezon Bosh>Howard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nawet nie chodziło o to czy masz rację czy nie, tylko że w zależności od kontekstu LBJ ma albo c***owy support albo wszyscy gracze Miami są super.

 

Mniej Rappar litość i daj nam się do maja cieszyć brakiem Miami w co drugim poście.

Wiemy ze są mistrzami nie musisz nam tego przypominać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nawet nie chodziło o to czy masz rację czy nie, tylko że w zależności od kontekstu LBJ ma albo c***owy support albo wszyscy gracze Miami są super.

Mniej Rappar litość i daj nam się do maja cieszyć brakiem Miami w co drugim poście.

Wiemy ze są mistrzami nie musisz nam tego przypominać

Cały czas twierdziłem, że Bosh jest jedynym klasowym zawodnikiem w supporcie Lebrona.

A o Boshu i ogólnie Miami wspominam po pierwszy od bodaj tematu power ranking na początku listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok to mój błąd.

Widocznie mi się przyśniło że życzyłeś komuś kontuzji żeby Miami miało łatwą drogę w PO.

A Bosh jest faktycznie bardzo dobry, ale trudno ocenić jego impakt w Def ze względu na ilość gwizdkow pod Miami (choć przyznaje że nie wiem jak to teraz jest ostatnio widziałem ich przeciw Wizz).

 

PS: Aaa i jeszcze to: większość Twoich postów które nie są o Miami mi się podoba.

Żeby nie było że hejtuje.

Edytowane przez Xamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok to mój błąd.

Widocznie mi się przyśniło że życzyłeś komuś kontuzji żeby Miami miało łatwą drogę w PO.

A Bosh jest faktycznie bardzo dobry, ale trudno ocenić jego impakt w Def ze względu na ilość gwizdkow pod Miami (choć przyznaje że nie wiem jak to teraz jest ostatnio widziałem ich przeciw Wizz).

O jeju, o takie nawiązanie się plujesz?

Ty masz Washington w każdym poście !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.