Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2013/14


kondzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Start sezonu coraz blizej a problemow ciag dalszy. Tym razem trafilo na W. Matthewsa, u ktorego stwierdzono jakies kłopoty z praca serca. wiadomo, ze nie zagra w ostatnim meczu przedsezonowym z GSW.

zapraszam na blog o Blazers. mile widziane opinie i konstruktywna krytyka http://blazerspl.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, fajnie że jeden z moich dwoch ulubionych klubów ma wkońcu polska stronkę, nawet w formie bloga.

Graficznie mogłoby być troche lepiej i to nie mówie o Rose Garden w tle tylko ogólnie newsy mogłby być jakoś tak bardziej od siebie oddzielone wyraźniej.

Duży plus za to że stronka jest aktualizowana :)

Jakbyście tam mieli za mało ludzi do pisania to chętnie pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, fajnie że jeden z moich dwoch ulubionych klubów ma wkońcu polska stronkę, nawet w formie bloga.

Graficznie mogłoby być troche lepiej i to nie mówie o Rose Garden w tle tylko ogólnie newsy mogłby być jakoś tak bardziej od siebie oddzielone wyraźniej.

Duży plus za to że stronka jest aktualizowana :smile:

Jakbyście tam mieli za mało ludzi do pisania to chętnie pomogę :smile:

dzieki za opinie. caly czas pracujemy nad jakoscia bloga. podaj na priv aders mailowy, skontaktuje sie w celu podjecia ewentualnej wspolpracy. im wiecej osob zaangazowanych tym wieksze szanse na zywotnosc i jakosc bloga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall może i ma większe możliwości bo jest atletycznym przec***em ale Lillard na chwilę obecną już jest bardziej wartościowym zawodnikiem i gdybym zaczynał budować zespół od PG to wybrałbym jego, z prostej przyczyny. Masz Lillarda, masz kilka dodatkowych W, z automatu, just like that, niezależnie od systemu i kolegów. Chłop po prostu przełącza tryb na "rozpierdol" i możesz robić co chcesz. Oglądałem sobie troszkę PTB w poprzednim sezonie, dla niego i LaMarcusa. Teraz odpaliłem sobie mecz z Sacto (tak, ja wiem, że to Sacto) i mamy taki oto scenariusz. Lillard w pierwszej połowie rzuca bodajże z 7 oka. 2/7 z gry ? Przychodzi 3 kwarta, Sacto w ataku grają switch, Salmons bierze na plecy Lillarda. Trafia jeden raz, niedługo trafia po raz drugi. Przy trzecim podejściu Damianek zalicza sobie na nim blok, po czym biegnie do ataku i odpala tróję sprzed ryja. A potem jeszcze dwie... I to nie był pierwszy raz. Taki przycisk. Nie każdy się z nim rodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jak dla mnie grają tak jak powinni... Lopez dodał mi twardości i zbiórek i ułatwia życie nie tylko LMA ale i Lillardowi..

 

zobaczcie na statline Wesa Mathewsa!!!

gość gra na razie niesamowicie !

 

15,2/4,2/1,9 mało strat i bardzo wysokie %: 53/51/78 taki gość to skarb.....

z ławki Mo się na razie odnalazł a i minuty co dobrze wróży dostali : Wright, freeland i robinson każdy na swój sposób przydatni...

9 chłopa to nie 5 i już jest lepiej a pamiętajmy ze w obwodzie czeka jeszcze  Crabe

 

no i te procenty za 3 na razie...

 

Lill41%, WM 51%, Mo 35%, Bat 40% a Wright 44%.. tak się chyba nie da zbyt długo grać ale jak na razie ładny balans patrząc na wejścia Lillarda, i ścinki Nico

 

zdrowie dopisuje więc jest dobrze bo to młody zespół ale z doświadczonymi liderami i jednym skarbem z niedalekiego draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widze ze bedzie PO - dzieki wzmocnionej ławce, uprzejmosci władz NBA w ustawieniu kalendarza i swietnej ofensywie. Dodajmy do tego inteligentnego Lillarda i niesamowicie skutecznego Matthewsa, który nie tylko rzuca 3, ale z piłka w reku, tez wie, co zrobic. I tylko wiecej siły fizycznej pod koszem by się przydało...

czekam co pokaze CJ

Edytowane przez clydetheglyde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz odkryliście Matthewsa? ;] 

W końcu straci na produktywności, ale na razie pełnymi garściami bierze z tego, że idealnie nadaje się ze swoją wszechstronnością i bb IQ do tej skrajnej wersji team basketball, jaki jak na razie uprawiają Blazers. 

 

Nawet Robinson odnalazł się jako energizer z tego co widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co pokażą dziś z warriors (prawdopodobnie bez igudoli i curreg'o), na początku grudnia jeszcze lepszy sprawdzian wyjazd do lakers, później w domku indiana i okc i tutaj zobaczymy na co naprawde stać a trail blazers  - pierwsze co rzuca się w oczy to troche mała rotacja w składzie i 6 kolesi grających ponad 30 minut - można tak grać miesiąc dwa ale czy do maja i co będzie jak chociaż jeden wypadnie przez kontuzje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie na spokojnie obejrzałem młóckę Portland z Golden i powiem szczerze tak jak w nocy nie do końca wiedziałem tak i teraz nie do końca wiem za co technika dostał Wes bo jak dla mnie to on tam biegał aby odsuwać swoich . Inna sprawa że Blazers pozamiatali Golden w końcówce od momentu tej bójki to był kompletnie inny zespół.

 

Pelikany oddając Lopeza zrobiły największy błąd tego lata - tak jak on świetnie bronił w NOP tak teraz zmienił sposób w jaki broni Blazers. Rok temu fatalnie bronili obręcz co oprócz beznadziejnej ławki było przyczyna ich słabych wyników. Teraz wciąż nie są mistrzami świata niemniej od czasu do czasu potrafią świetnie zablokować możliwości wjazdu pod kosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób w jaki Wesley Matthews przedostaje swoje ciało/stopy za linię 3pkt nie przestaje mnie zadziwiać. Szczególnie, że z budowy ciała to raczej nie prezentuje zwiewności i lekkości Nicka Younga.

 

ostatnie dwa mecze Blazers to LMA is all about. Jak siedzi połdycha to jest królem, jak nie siedzi to praktycznie nie ma z niego żadnego pożytku na boisku.

 

Blazers są ubiegłorocznymi Warriors, ale muszą uważać bo o ten status walczą też TWolves i Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.