Skocz do zawartości

Wolni agenci roku 2013 - szybki przelgąd szeregów


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Suns napalili się niepotrzebnie na to, żeby za wszelką cenę już, zaraz zastąpić Nasha. Marshall z tego co pamiętam zbierał dobre recenzje jako PG first-pass no i ogólnie miał niby przypominać stylem gry Nasha. Wyszło jak wyszło, pick w dupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przeglądam sobie listę FA:

 

nadal brak domu dla Nate'a, Jenningsa, Blaira, Neala, Dalemberta, Odoma, Jamisona i Odena

czy ktos jeszcze spróbuje Gill Arenasa lub MRedda?

co się dzieje z Jaredem Jeffriesem (lub Tyrusem Thomasem ewentualnie na PF) bo myślę ze taki gość na rezerwowego SF w spurs by się nadawał

Henderson dogadał się z bobs?

Ciekawe gdzie pójdzie Maxiell?

Mo williams zgłosił chęć gry za mniejszą kasę dla spurs lub heat. ten to wybrzydza....

także chodzą mi po głowie Xavier Hendry i Ebanks

na helikopter Waricka i Cole Adricha też nie ma chętnych? To samo magette barbosa

nie wiem czy wolny nie jest Al harrington

ostatnie nazwisko Alan Anderson solidny grajek z toronto....

 

sporo szrotu jeszcze zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech najpierw dostanie szansę bo to co mu dali w Suns to sa ochłapy na podstawie których ciezko coś oceniać, Jeśli Tins zrobił całkiem niezła kariere w NBA to Marshala również na nią stać

Nie dostaje szans, bo jest *******, a jak jesteś słabszy od Telfairów itp. to znaczy, że jesteś spektakularnie *******. Jak na treningach jesteś słabszy, to nie oczekuj gry w meczach.

Wystarczyło oglądać go w NCAA, żeby stwierdzić, że się nie nadaje, co sobie myśleli w Suns wybierając go to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telfair jest FA.

 

Byron Mullens bliski podpisania 2 letniego kontraktu z Clippers, więc Odom nie wraca. Mullens jako zmiennik 4-5 to dobre rozwiązanie bo dużej kasy też nie powinien dostać.

Raptors wykupią Camby'ego. LAC, Bulls i Rockets zainteresowani jego usługami.

Dziś o 18.00 polskiego czasu konferencja prasowa z nowymi nabytkami Netsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxiell w Orlando, Biała Czekolado jesteś zadowolony?

 

A Sammy w Dallas.

***** JMAXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX miał grać w contenderze i przyfasolić parę łokci Boshowi w II rundzie. Niezła beka też, że przeczytałem "Big man Jason Maxiell signs with Magic" - Maxiell jest wider than bigger ale co tam.

 

Poza tym jak bardzo nie lubię Glena Davisa to trzymam kciuki za Davis-Maxiell przez parę minut na boisku R-A-Z-E-M. 260 kilo żywej wagi.

 

Jeśli Dalembert będzie w stanie utrzymać się w grze dłużej niż 20 minut to Dallas zrobili dobry deal za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Dallas tym sposobem zmontowało taki skład:

 

Calderon/Vince/Marion/Dirk/Sammy

 

A z ławki - Harris/Monta jako scoring punch z ławki/Elington/Bobła/Crowder/Wright/James

 

Więc jak zdrowie dopisze to 50W powinno być.

w 2005 to by byl legit contender, a tak to szalu nie ma, choc na awans do PO powinno starczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn czy 43 winy czy 51 to jak dla mnie mniejsza o to, różnie się to w RS układa, tak czy inaczej sukcesu w PO ja im nie wróżę

przy normalnym sezonie wszystkich ja nawet tego PO nie widzę ale historia pokazuje że zawsze jest ten jakiś zespół co się rozwala całkowicie...PTB Minny itp.

Stąd #8 max ale raczej tylko przy pechu innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś w tej pierwszej drużynie brak tego samego trenera , który ładnie te klocki poukładał a w drugiej brak wzomcnien a nawet osłabienie ?

OKC oczywiście straciło Martina, ale ich największym wzmocnieniem będzie powrót Westbrooka. Nadal będą bardzo mocni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC oczywiście straciło Martina, ale ich największym wzmocnieniem będzie powrót Westbrooka. Nadal będą bardzo mocni.

no ale Westbrook gral cały RS a przeciez o regularze tu mowa.

 

@LAF w Mem został hc asystent Hollinsa, który nie bedzie nic zmienial w systemie jak zapowiedzial zarząd, wiec kwestia osobowosci moze tu ewentualnie in minus podzialac ale jak się ma odpowiednie klocki to czerwony do czarnego tez będzie pasował, chyba nie sądzisz ze z 50W raptem zejdą do 30. Pomyśl czasem.

Ponadto Grizz personalnie nawet na plus w os ;]

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że skończy się, jak to często bywa ostatnio, że seedy 3 i 8 będzie dzielić ze 4W i to czy zespół, który oceniamy w tej chwili na 47-51 wygranych będzie 4, 8, czy może przegra o 1 mecz ostatni seed będzie się rozstrzygać w warunkach loteryjnych.

 

Trochę się już jaram przyszłym sezonem, na ten moment na zachodzie można skreślić tylko Suns i Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.