Skocz do zawartości

Philadelphia Sixers 2013/14


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, żeby nie było, że tylko hejtuję.

 

Gość jest świetnym passerem i bardzo dobrze czuje tempo Obrona też fajna. No i smaczek niedoceniany przez ludzi - mega cwana praca niekozłującą ręką, która daje ogromną przewagą a sędzioweie tego nie gwiżdżą (mistrzem tego jest LBJ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wszystkich niepowodzeniach Turnera do tego momentu napewno można było się zrazić do jego osoby, chociaż ja ciągle pamiętam co grał w ncaa i dlatego jakoś nie przyszło mi do głowy żeby go skreślać, nazywać bustem itd. w takim razie ciekawe jak się jego losy w tym rs, jesli będzie grac dalej tak ajk teraz to aż cięzko mi wierzyć ze pozbędą się go za jakieś mid 1 rd, z drugiej strony moze to byc strzał w pięta dla Sixers, bo mogli go przedłużyć za rozsądny hajs w lato a teraz Evan może sobie nieźle zaśpiewać. Czyli reasumując jak już go będą chyba trejdować to do ekipy która będzie zdecydowana odrazu mu zapodać odpowiedni kontrakt na nadchodzące lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Rubio bronil cienko i rzucal też beznadziejnie od początku. Wszyscy jarali sie tym jak prowadzi grę i wydaje mi sie, ze akurat w tej kwesti poza okresem, kiedy siedzial w garniaku nic sie nie zmienilo.

No akurat Ricy zaskoczył chyba wszystkich wtedy że potrafi trafiać bo większość uważała ze będzie ceglił nie miłosiernie jak to miał w zwyczaju robić w Europie

Pamiętam jak Rubio w pierwszych 20 meczach w lidze bronił jak Kidd, rzucał jak Irving i podawał jak Magic i wszyscy byli pewni, że to sie utrzyma. To samo zapewne bedzie z MCW - nic do gościa nie mam, ale on po prostu ma chwilową formę rzutową a za tydzień/dwa wróci pewnie do swoich 35% z pola.

Myślę że w najgorszym wypadku 43% z tego "pola" będzie miał niema co przesadzać w uczelni pod koniec swojej kariery pokazywał ze potrafi zdobywać ptk przy niezłej skuteczności, plus mechanikę to on ma naprawdę bardzo dobrą więc żadnych 35% nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w najgorszym wypadku 43% z tego "pola" będzie miał niema co przesadzać w uczelni pod koniec swojej kariery pokazywał ze potrafi zdobywać ptk przy niezłej skuteczności, plus mechanikę to on ma naprawdę bardzo dobrą więc żadnych 35% nie będzie

W PreSeason - 7 meczy trafiał 33% z pola i 29% za 3pt, także nie zdziwię się jak sezon zakończy na 39-40% z gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukalbym mu domu w Cleveland, Atlancie, moze Milwaukee, pasowalby mi też do Grizzlies, Wizards, może Dallas ? Poza tymi zespolami lista raczej się kończy. Albo są fajni SF/SG, albo dominujacy PG, albo nierzucający zespol. 

A ja gorąco mu kibicuję od rookie season oraz od samego początku widzę go w Lakers i ani trochę nie żartuję. Jeśli LAL będą po powrocie Kobe na miejscu na granicy PO, to jednym i drugim opłacałaby się wymiana pick za Turnera (jeśli za tyle jest do wzięcia). Gratis dorzuciłbym Nasha ;) 

 

Philly będą mu dawać QO?

 

ET spuszczony ze smyczy pokaże na co go stać i obok Drummonda jest moim największym faworytem do MIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaki pick chcesz oddać?

 

MCW - wow, just wow. Co za talent. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Rozprawiacie nad rzutem, a to jest najmniej istotne - rękę ma ładnie ułożoną, więc to kwestia czasu (i pracy), żeby się w tym elemencie wyrobić. Ale takiej dojrzałości, inteligencji, czytania i przewidywania gry się nie nauczy. Dwumetrowy pg, a ja jeszcze nie widziałem, żeby komuś udało się sprowokować go do błędu czy wybić piłkę (a ma za sobą mecze z Heat i Bulls!).

 

W ogóle Sixers się świetnie na razie ogląda. Z czasem zaczną przegrywać, ale myślę, że nudy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turner w Lakers to abstrakcja.

 

Z Kobe nie ma prawa bytu na parkiecie, a w przyszlym sezonie to c*** wie co tam bedzie sie działo. ET jest fajny do zespolu juz w miarę gotowego/rozwijajacego sie, ale grajacego juz o PO. QO pewnie od Sixers dostanie, bo bedzie bardziej wartosciowy w wymianach jako restricted FA.

 

Morris wyglada nijak, nie przygladalem mu się, ale lepszy od niego na parkiecie jest MCW, Wroten, ET i chyba Anderson, ktory co prawda nie moze sie wstrzelic, ale nie poza tym robi sporo pożytecznych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczony atletycznie i rzutowo swingman, który potrzebuje piłki - lista chętnych raczej wąska, wiele się w zamian nie wyciągnie.

 

Lakers? Thanks, but no thanks.

A gdzie niby ten jego brak atletyzmu jakos specjalnie mu przeszkadza? Nie lata nad obręczami - fakt, ale mimo tego jest dobrym obroncą, mysli na parkiecie, potrafi sie przebic przez kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.