Skocz do zawartości

ludzie wy śpicie a tu KG i Pierce w Nets


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dość, że wróciłeś i znowu rzucasz mięsem z eksperckim tonem, jak gdyby nigdy nic po swoich zbuntowanych wypowiedziach sprzed poprzedniego sezonu to jeszcze robisz takie błędy, że zastanawiam się czy to nie twój kuzyn obsługuje twojego PC-ta.

nie wierze ze spadles juz na poziom wytykania literówek. faktycznie to wiele zmienia merytorycznie w moim poście. niech będzie Stephenson. az tak malo masz do powiedzenia, ze juz coś takiego zaczynasz ? mój powrót jest chwilowy. jak agenci podpiszą to mnie tutaj zobaczycie MOŻE w maju. jak miałbym gdzieś popisać to wole PC rGM bo tam przynajmniej dyskusje są merytoryczne i ludzie na poziomie Jendrasa czy Chytrego są tam na porządku dziennym. dlatego tez juz dawno przestalem tutaj pisać. haslo typu kuzyn na PC było smieszne gdy bylem w gimnazjum ale teraz takie suchary to tylko w Familiadzie ;] sory nie wyszlo ci to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ten wspaniały atak Nets, kiedy mądre defensywy jak Pacers czy Bulls zablokują się w pomalowanym i pozwolą naparzać swój kosz kamieniami z półdychy. Deron przestał nagle podejmować świetne decyzje i nie potrafi przejąć kontroli nad swoim matchupem (vs Nate) a co dopiero mówić o kontroli tempa na boisku. Kidd z ławki będzie robił to lepiej. Zadziwiające jak mentalnie i sportowo Deron Williams spadł z borderline superstara do totalnego rynsztoku - mówienie o nim w kontekście jakiegokolwiek big3 big4 big5 to niezła ściema. Podobnie sprawa się ma z JJ - od kiedy przestał pełnić tymczasowe funkcje playmakera to stał się zupełnie nieefektywnym scorerem.

 

Projekt Brooklyn Nets 2014 będzie ciekawą atrakcją tylko jak wpadną na Heat w PO, bo cała otoczka i tło rywalizacji Pierce, KG vs Lebron będzie miało swój kolejny etap. Nets zabraknie praktycznie wszystkiego - zdrowia, młodości, zbiórki, obrony i ławki żeby pokonać kogoś z Pacers, Bulls i Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ten wspaniały atak Nets, kiedy mądre defensywy jak Pacers czy Bulls zablokują się w pomalowanym i pozwolą naparzać swój kosz kamieniami z półdychy.

Jakby panią Grażynę z kiosku posadzić na godzinę przed meczem NBA, to też by wymyśliła, że najlepiej "zablokować się w pomalowanym", także nie jest to domena mądrych defensyw ani specjalna filozofia. Jest tylko taki mały szkopuł, mianowicie cały plan ma sens tylko kiedy przeciwnik nie będzie trafiał. Szczególnie za 3. Blokowanie się w pomalowanym, kiedy przeciwnik ma czterech zawodników z +38% za 3 i obu wysokich z range to taki sobie pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie minęła godzina, ale konsultowałem się z Grażyną i stwierdzamy że witamy chlebem i solą każdy rzut Derona i JJa z półdychy, w ciemno bierzemy wszystko co Brook odpali z poza swojego świetnego low post, a Garnetta pani Grażyna zna już nie od dziś i o jego obecność, regularną, na 18 feet jest już spokojna.

 

PS

Kiedy pokazałem jej ostatnie mecze Pierce'a to pytała się czy to nie przypadkiem ten sam gamoń, co ostatnio tak dziwnie się poruszał w Kinie Konesera w TVP. Shawn Marion Reaktywacja czy jakoś tak.

 

- - - Updated - - -

 

A tak całkiem na serio to tacy Pacers blokowali pomalowane jak trza przez cały sezon, a jeszcze byli zgodnie najlepsi jeśli chodzi o przeciwdziałanie 3pt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Grażynie nie umknęło czasem, że rzuty zza takiego narysowanego półkola liczą się za więcej punktów? Czy oglądaliście coś z lat 60-tych?

 

 

Nets w 7 meczach przeciwko bardzo dobrej defensywie Bulls mieli 108 ORTG, a dwa najsłabsze ogniwa w postaci hybrydy Amare w obronie i Perkinsa w ataku oraz G-nie znam swojej roli, oddaję 6 rzutów na mecz jako starter-Wallace zupgrejdowali tak, że lepiej sobie tego nie mogli wymarzyć przy okazji aktualnego offseasonu. Narzekanie na atak złożony z topowego centra z PFem z range otoczonych bardzo dobrymi shooterami (i playmakerami) wydaje mi się cokolwiek dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie Pierce'a i KG ale ten team to mi smierdzi Lakers 2013

takiej staroci to ja dawno nie widzialem

Joe Johnson nie dobiega do playoffs, zreszta jest non factorem

Deron ma rozjebana kostke od lat i od lat za rok ma mu ta kostka wrocic i za rok bedzie jak nowy ale w tym roku juz nie jest w stanie na niej na 100% grac

KG moze grac 25 minut bo wiecej grozi zalamaniem

 

wasze myslenie przypomina mi moje myslenie podczas corocznego fantasy draftu w ktorym wybieram sklad dobry 3 lata temu

 

liga jest mloda prezna i pelna wilkow i rekinow

Indiana Pacers - z Georgem i Hibbertem zagrała 7 meczy z Heat a George gral na rowni z Jamesem

Bulls - z Rosem beda mieli pierwszy seed

 

druzyna musi miec zastrzyk mlodej krwi

Lopez musi rozegrac jeszcze lepszy sezon a Deron musi zagrac na poziomie Parkera

 

poza tym Lebron i Wade sie tu nikogo nie boja

George i Rose podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze ze spadles juz na poziom wytykania literówek. faktycznie to wiele zmienia merytorycznie w moim poście. niech będzie Stephenson. az tak malo masz do powiedzenia, ze juz coś takiego zaczynasz ? mój powrót jest chwilowy. jak agenci podpiszą to mnie tutaj zobaczycie MOŻE w maju. jak miałbym gdzieś popisać to wole PC rGM bo tam przynajmniej dyskusje są merytoryczne i ludzie na poziomie Jendrasa czy Chytrego są tam na porządku dziennym. dlatego tez juz dawno przestalem tutaj pisać. haslo typu kuzyn na PC było smieszne gdy bylem w gimnazjum ale teraz takie suchary to tylko w Familiadzie ;] sory nie wyszlo ci to.

Zjedz sobie Snickersa, bo gwiazdorzysz. Przed sezonem 2012/2013 napisałeś o dominacji Lakersów, potem się schowałeś na długo na forum, ale na PO wróciłeś i znowu obstawiałeś dobre granie Lakersów i Celtics. Teraz po raz kolejny wracasz i piszesz w mentorskim tonie po wypisaniu samych pijackich bełkotów przez cały sezon. Sprawa jest tylko taka, że nie jesteś już żadnym znawcą i wyrocznią dla ludzi, a pijaczkiem stojącym pod sklepem, który żyje przeszłością, a z normalnymi ludźmi masz do gadania obecnie tyle co Popiełuszko w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objawy masturbatora :) ma walonka z najlepszymi dupami z www.

 

 

Wyparło, nie obrażaj eksperta, bo jeszcze w ogóle nie wróci i nie zaszczyci plebsu swoją obecnością. Przeproś!

może jakaś danina?

 

 

to zapowiadana nam się finał Brooklyn-Rockets. Lopez kontra Howard. co za czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapowiadana nam się finał Brooklyn-Rockets. Lopez kontra Howard. co za czasy :)

ak w NBA był system jak w tenisie to Brookkyn-Rockets był by w ćwierćfinale....:)

 

A tak poważnie to na wschodzie jest obecnie spokojnie 3 ekipy lepsze od Netsów.

Paul Peierce jest zwyczajnie stary i jak zajebisty kiedys był, to juz tylko może być gorzej

[video=youtube;EyhhrB9XLV0]https-~~-//www.youtube.com/watch?v=EyhhrB9XLV0

 

LBJ ,Paul George, Deng, spokojnie Over Paul Pierce.Nawet Melo wydaje sie być lepszy.

KG jest oczywiscie wzmocnieniem, mam nadzieje ze zdrowie pozwoli mu zagrac jeszcze jedne zajebiste PO do których nas przyzwyczaił.

Podejrzewam ze zejdzie ponieżej 30 minut w Regularze, szczególnie ze ma 3 PF chcących grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen na podstawie jednego wybornego crossa jesteś w stanie powiedzieć że Pierce jest zwyczajnie [za] stary?

 

PO miał słabe bo jechał na oparach, tak się stało dlatego że w RS był alfą i omegą C's w ofensywie. Poza tym 19-5-6-1 na 56 ts%, god damn it Paul jako 3-4 opcja będzie najlepszym rozwiązaniem dla Nets, gdy wciąż jest top5-7 sf w lidze.

 

Poza tym nie ma co panikować o kontuzjach na brooklynie, ważne jest ich zdrowie w po. Nic się nie stanie jak wypadnie KG/Brook na 10-15 meczów regulara - jest na ławce Blatche, nic się nie stanie jak wypadnie PP/JJ - łatają to tym co pozostało z Jeta, albo jakimś atletycznym FA, naprawdę mamy doczynienia z contenderem na Brooklynie i to jak działa Prokhorov musi budzić uznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nets świetnie matchupują się z Heat, zasadniczo Pacers też ale...

2. Nikt nie ma takiej siły ognia w s5 jak Nets, a do tego (kim będzie Bogdanovic?) pewne uzupełnienie rotacji PO przez parę Blatche/Terry

3. Netsi są kompletni, chcesz spot-up? masz spot-up, chcesz lowpost fades masz fadeawaye, chcesz 3pt masz, chcesz interior d masz, chcesz drives proszę bardzo, jeśli dołączą atletycznego swingamana + ewentualnie jeszcze jakiegoś weterana na obwód, to są idealnie skrojeni na mistrzostwo i dla mnie wyżej niżli Bulls z powracającym Rosem.

 

Jeżeli Bogdanovic wniesie coś z ławki, Taylor okaże się fajnym backupem na pg, to wystarczy im tak naprawdę atletyczny nastawiony na D swingman. Sefo byłby idealny, ale biorąc pod uwagę sytuację kontraktową nie mają na niego szans.

 

Potrzeba na prawdziwe contenderowanie któregoś z "braci" Brewerów za coś w stylu bi-annual exp.

 

No i nie wiem dlaczego to ma być czwarta drużyna konferencji, nawet jak w RS będą oszczędzani, to oni w przeciągu najbliższego (co prawda jednorocznego) okienka mają talent na top2 Wschodu, a przy niezłym matchupie z Heat mają realne szanse na NBA Finals, co powinno jasno określać ich jako contending team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czwarta drużyna słabszej konferencji nie jest contenderem.

W sezonie pełną gębą to jest Pacers contederem.

Wymienili rezerwowego PG i mają strzelca z ławki( co prawda z beznadziejnym kontaktem ale jednak)

Kto jest tym beznadziejnym kontraktem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.